Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:31455:508TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertl Jakub
Kratochvíl Michal ml.
 
 
Černý Radek
Svoboda Jan
 
 
6-9115 3110
2.Vališ Petr
Vašulín Karel
 
 
Fischer Karel
Mišejka Luboš
 
 
9-9-84-92311
3.Ertl JakubFischer Karel-4-5-7  0312
4.Kratochvíl Michal ml.Svoboda Jan-7-3-3  0313
5.Paták ZdeněkČerný Radek9-9-8-3 1314
6.Vališ PetrMišejka Luboš525  3024
7.Kratochvíl Michal ml.Fischer Karel-7-7-8  0325
8.Paták ZdeněkSvoboda Jan79-8-6-122326
9.Vališ PetrČerný Radek-4-3-8  0327
10.Ertl JakubMišejka Luboš1565  3037
11.Paták ZdeněkFischer Karel-9-1011-2 1338
12.Vališ PetrSvoboda Jan-3-7-6  0339
13.Ertl JakubČerný Radek969  3049
14.Kratochvíl Michal ml.Mišejka Luboš884  3059
15.Vališ PetrFischer Karel-7-510-6 13510
16.Ertl JakubSvoboda Jan         
17.Kratochvíl Michal ml.Černý Radek         
18.Paták ZdeněkMišejka Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ertl Jakub21Fischer Karel40
Kratochvíl Michal ml.12Svoboda Jan30
Paták Zdeněk03Černý Radek21
Vališ Petr13Mišejka Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38627:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Vysloužil Vítězslav
 
 
Volek Pavel ml.
Sedláček Zdeněk
 
 
8-10-68113210
2.Žilka Milan
Handl Jiří
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Svoboda Petr
 
 
-67-7943220
3.Vysloužil VítězslavVolek Pavel ml.-7-10-6  0321
4.Handl JiříSvoboda Petr2-8-1-4 1322
5.Žilka MilanKratochvíl Jaroslav7103  3032
6.Škvařil PetrSedláček Zdeněk8-9-8883242
7.Handl JiříVolek Pavel ml.-75-5-3 1343
8.Žilka MilanSvoboda Petr6-9-10793253
9.Škvařil PetrKratochvíl Jaroslav-5911-953263
10.Vysloužil VítězslavSedláček Zdeněk-6-8-10  0364
11.Žilka MilanVolek Pavel ml.8-8-6-9 1365
12.Škvařil PetrSvoboda Petr489  3075
13.Vysloužil VítězslavKratochvíl Jaroslav8-5-8-8 1376
14.Handl JiříSedláček Zdeněk778  3086
15.Škvařil PetrVolek Pavel ml.-6-6-2  0387
16.Vysloužil VítězslavSvoboda Petr7-9-9-8 1388
17.Handl JiříKratochvíl Jaroslav-7-9-5  0389
18.Žilka MilanSedláček Zdeněk6-1157 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vysloužil Vítězslav04Volek Pavel ml.40
Handl Jiří13Svoboda Petr22
Žilka Milan31Kratochvíl Jaroslav22
Škvařil Petr31Sedláček Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:Damborský Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Himal Tomáš
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Konečný Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13435:337TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Šplíchal Jiří
Štourač Milan
 
 
1234  3010
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Šťastný Pavel
Štěpánek Luděk
 
 
249  3020
3.Damborský BohumilŠtourač Milan-8179 3130
4.Zajíc RenéŠplíchal Jiří-5655 3140
5.Himal Tomᚊťastný Pavel95-107 3150
6.Konečný JaroslavŠtěpánek Luděk-59-4773260
7.Zajíc RenéŠtourač Milan795  3070
8.Himal Tomᚊplíchal Jiří968  3080
9.Konečný JaroslavŠťastný Pavel-8-11-11  0381
10.Damborský BohumilŠtěpánek Luděk435  3091
11.Himal Tomᚊtourač Milan-8-8-9  0392
12.Konečný JaroslavŠplíchal Jiří9-5-108432102
13.Damborský BohumilŠťastný Pavel8910  30  
14.Zajíc RenéŠtěpánek Luděk         
15.Konečný JaroslavŠtourač Milan         
16.Damborský BohumilŠplíchal Jiří         
17.Zajíc Ren銝astný Pavel         
18.Himal Tomᚊtěpánek Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Damborský Bohumil20Štourač Milan12
Zajíc René20Šplíchal Jiří03
Himal Tomáš21Šťastný Pavel11
Konečný Jaroslav21Štěpánek Luděk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Zástěra Libor
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:36421:532KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Radek
Zástěra Libor
 
 
Ondra Milan
Adam Petr
 
 
-109-79-52301
2.Sedláček Aleš
Papež Radek
 
 
Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
-11-9-9  0302
3.Sedláček AlešAndorko Pavel4-5-8-11 1303
4.Papež RadekOndrovčák Ladislav-411-3-2 1304
5.Zástěra LiborAdam Petr7-6-10153214
6.Pokorný RadekOndra Milan-8-9-4  0315
7.Papež RadekAndorko Pavel-7-4-8  0316
8.Zástěra LiborOndrovčák Ladislav810-4-763226
9.Pokorný RadekAdam Petr-8-9-6  0327
10.Sedláček AlešOndra Milan-7910-6-102328
11.Zástěra LiborAndorko Pavel-712-10883238
12.Pokorný RadekOndrovčák LadislavWO    0339
13.Sedláček AlešAdam Petr-811-7-7 13310
14.Papež RadekOndra Milan-810-6-8 13  
15.Pokorný RadekAndorko Pavel         
16.Sedláček AlešOndrovčák Ladislav         
17.Papež RadekAdam Petr         
18.Zástěra LiborOndra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Aleš03Andorko Pavel21
Papež Radek02Ondrovčák Ladislav11
Zástěra Libor30Adam Petr21
Pokorný Radek02Ondra Milan20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Robek Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16510:407TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
Kovář Josef st.
Tuhý Roman
 
 
36-7-10-82301
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Kazdera Pavel
Zimek Jaroslav
 
 
33-76 3111
3.Krejčí DaliborKazdera Pavel947  3021
4.Robek PetrZimek Jaroslav9107  3031
5.Rotrekl DavidKovář Josef st.644  3041
6.Macek OndřejTuhý Roman-9-999-82342
7.Robek PetrKazdera Pavel-4-674-42343
8.Rotrekl DavidZimek Jaroslav896  3053
9.Macek OndřejKovář Josef st.10710  3063
10.Krejčí DaliborTuhý Roman329  3073
11.Rotrekl DavidKazdera Pavel-762-953283
12.Macek OndřejZimek Jaroslav-7-6-2  0384
13.Krejčí DaliborKovář Josef st.565  3094
14.Robek PetrTuhý Roman9-7108 31104
15.Macek OndřejKazdera Pavel-596  21  
16.Krejčí DaliborZimek Jaroslav         
17.Robek PetrKovář Josef st.         
18.Rotrekl DavidTuhý Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor30Kazdera Pavel12
Robek Petr21Zimek Jaroslav12
Rotrekl David30Kovář Josef st.03
Macek Ondřej12Tuhý Roman12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy