Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:Volek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:Kratochvíl Jaroslav
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Sedláček Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37620:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Petr
Volek Pavel ml.
 
 
Ertl Jakub
Paták Zdeněk
 
 
-5989 3110
2.Kratochvíl Jaroslav
Sedláček Zdeněk
 
 
Vašulín Karel
Vališ Petr
 
 
-9-7-6  0311
3.Svoboda PetrVališ Petr968  3021
4.Sedláček ZdeněkErtl Jakub-3-6-7  0322
5.Kratochvíl JaroslavPaták Zdeněk6-8-4-12 1323
6.Volek Pavel ml.Vašulín Karel-810-103123233
7.Sedláček ZdeněkVališ Petr108-3-6-82334
8.Kratochvíl JaroslavErtl Jakub77-105 3144
9.Volek Pavel ml.Paták Zdeněk783  3054
10.Svoboda PetrVašulín Karel-543-553264
11.Kratochvíl JaroslavVališ Petr-101067 3174
12.Volek Pavel ml.Ertl Jakub67-911 3184
13.Svoboda PetrPaták Zdeněk-49-4-3 1385
14.Sedláček ZdeněkVašulín Karel10-4-5-5 1386
15.Volek Pavel ml.Vališ Petr-8-712963296
16.Svoboda PetrErtl Jakub10-4-12-4 1397
17.Sedláček ZdeněkPaták Zdeněk-7-3-11  0398
18.Kratochvíl JaroslavVašulín Karel-5-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Petr22Vališ Petr13
Sedláček Zdeněk04Ertl Jakub22
Kratochvíl Jaroslav22Paták Zdeněk31
Volek Pavel ml.40Vašulín Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13457:364TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Svoboda Jan
 
 
Škvařil Petr
Šturm Jan
 
 
6-4610 3110
2.Fischer Karel
Mišejka Luboš
 
 
Žilka Milan
Handl Jiří
 
 
-8716 3120
3.Svoboda JanŠkvařil Petr67-78 3130
4.Mišejka LubošŠturm Jan-710-9-3 1331
5.Černý RadekŽilka Milan10-6-9-10 1332
6.Fischer KarelHandl Jiří8-9112 3142
7.Mišejka LubošŠkvařil Petr-5-9-10  0343
8.Černý RadekŠturm Jan574  3053
9.Fischer KarelŽilka Milan8611  3063
10.Svoboda JanHandl Jiří366  3073
11.Černý RadekŠkvařil Petr1056  3083
12.Fischer KarelŠturm Jan756  3093
13.Svoboda JanŽilka Milan8810  30103
14.Mišejka LubošHandl Jiří8    10  
15.Fischer KarelŠkvařil Petr         
16.Svoboda JanŠturm Jan         
17.Mišejka LubošŽilka Milan         
18.Černý RadekHandl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jan30Škvařil Petr12
Mišejka Luboš02Šturm Jan12
Černý Radek21Žilka Milan12
Fischer Karel30Handl Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Šťastný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37562:626TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štourač Milan
Šplíchal Jiří
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
-98-9-8 1301
2.Šťastný Pavel
Štěpánek Luděk
 
 
Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
-910-8743211
3.Štěpánek LuděkMikuš Juraj-6-99-3 1312
4.Šťastný PavelPernička Pavel798  3022
5.Šplíchal JiříChlíbek David-7-6-6  0323
6.Štourač MilanMrkvan Miroslav-379-8-62324
7.Šťastný PavelMikuš Juraj-5-7-3  0325
8.Šplíchal JiříPernička Pavel-10-10-10  0326
9.Štourač MilanChlíbek David6-914-9-32327
10.Štěpánek LuděkMrkvan Miroslav6-4-9743237
11.Šplíchal JiříMikuš Juraj8-4-6-9 1338
12.Štourač MilanPernička Pavel-99107 3148
13.Štěpánek LuděkChlíbek David-6144-4-102349
14.Šťastný PavelMrkvan Miroslav-7-1291173259
15.Štourač MilanMikuš Juraj-899-7-423510
16.Štěpánek LuděkPernička Pavel8-6-3-5 13  
17.Šťastný PavelChlíbek David         
18.Šplíchal JiříMrkvan Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Luděk12Mikuš Juraj40
Šťastný Pavel21Pernička Pavel12
Šplíchal Jiří03Chlíbek David30
Štourač Milan13Mrkvan Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15528:389KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazdera Pavel
Šalamoun Lubomír
 
 
Sedláček Aleš
Zástěra Libor
 
 
15-879 3110
2.Zimek Jaroslav
Hruška Petr
 
 
Novotný Pavel
 
 
WO    3020
3.Zimek JaroslavZástěra Libor8-10-613-62321
4.Hruška PetrSedláček Aleš913-87 3131
5.Kazdera PavelNovotný Pavel65-93 3141
6.Šalamoun LubomírWO    3051
7.Hruška PetrZástěra Libor867  3061
8.Kazdera PavelSedláček Aleš-68-911103271
9.Šalamoun LubomírNovotný Pavel6-9710 3181
10.Zimek JaroslavWO    3091
11.Kazdera PavelZástěra Libor10-6-8-9 1392
12.Šalamoun LubomírSedláček Aleš1010-9-11-82393
13.Zimek JaroslavNovotný Pavel698  30103
14.Hruška Petr         
15.Šalamoun LubomírZástěra Libor         
16.Zimek JaroslavSedláček Aleš         
17.Hruška PetrNovotný Pavel         
18.Kazdera Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zimek Jaroslav11Zástěra Libor21
Hruška Petr20Sedláček Aleš12
Kazdera Pavel21Novotný Pavel03
Šalamoun Lubomír11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29652:573KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondra Milan
Adam Petr
 
 
Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
8-7-7-8 1301
2.Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
773  3011
3.Ondrovčák LadislavKrejčí Dalibor7-510-13-72312
4.Ondra MilanRotrekl David-55-8-6 1313
5.Adam PetrRobek Petr-6-95763223
6.Andorko PavelMacek Ondřej3-857 3133
7.Ondra MilanKrejčí Dalibor-4-4-11  0334
8.Adam PetrRotrekl David-15-10-10  0335
9.Andorko PavelRobek Petr864  3045
10.Ondrovčák LadislavMacek Ondřej-65-4343255
11.Adam PetrKrejčí Dalibor-912-2-7 1356
12.Andorko PavelRotrekl David-852-14-102357
13.Ondrovčák LadislavRobek Petr446  3067
14.Ondra MilanMacek Ondřej874  3077
15.Andorko PavelKrejčí Dalibor3116  3087
16.Vybíral MatoušRotrekl David-11-49-8 1388
17.Ondra MilanRobek Petr1177  3098
18.Adam PetrMacek Ondřej493  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondrovčák Ladislav21Krejčí Dalibor31
Ondra Milan22Rotrekl David40
Adam Petr22Robek Petr04
Andorko Pavel31Macek Ondřej04
Vybíral Matouš01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy