Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:35496:546TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
Černý Radek
Svoboda Jan
 
 
98-12-793210
2.Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
Fischer Karel
Mišejka Luboš
 
 
987  3020
3.Ondrovčák LadislavFischer Karel-8-8-5  0321
4.Vybíral MatoušSvoboda Jan-9-1-9  0322
5.Adam PetrČerný Radek59-88 3132
6.Andorko PavelMišejka Luboš487  3042
7.Vybíral MatoušFischer Karel-8-6-5  0343
8.Adam PetrSvoboda Jan5-89-3-102344
9.Andorko PavelČerný Radek-6-9-8  0345
10.Ondrovčák LadislavMišejka Luboš636  3055
11.Adam PetrFischer Karel-4-8-10  0356
12.Andorko PavelSvoboda Jan-8-8-10  0357
13.Ondrovčák LadislavČerný Radek-8-7-8  0358
14.Vybíral MatoušMišejka Luboš-77-8883268
15.Andorko PavelFischer Karel-69-11-6 1369
16.Ondrovčák LadislavSvoboda Jan-9-10-7  03610
17.Vybíral MatoušČerný Radek         
18.Adam PetrMišejka Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Ladislav13Fischer Karel40
Vybíral Matouš12Svoboda Jan40
Adam Petr12Černý Radek21
Andorko Pavel13Mišejka Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31611:565KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Josef st.
Hruška Petr
 
 
Svoboda Petr
Šubík Jiří
 
 
2-10-5-7 1301
2.Šalamoun Lubomír
Kazdera Pavel
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Hrabec Lukáš
 
 
-12-1385-112302
3.Kazdera PavelSvoboda Petr-11-8-10  0303
4.Kovář Josef st.Kratochvíl Jaroslav-2-9-5  0304
5.Hruška PetrŠubík Jiří-1010-6963214
6.Šalamoun LubomírHrabec Lukáš814  3024
7.Kovář Josef st.Svoboda Petr-9-8-8  0325
8.Hruška PetrKratochvíl Jaroslav-106118 3135
9.Šalamoun LubomírŠubík Jiří936  3045
10.Kazdera PavelHrabec Lukáš766  3055
11.Hruška PetrSvoboda Petr-5-7-7  0356
12.Šalamoun LubomírKratochvíl Jaroslav-44-2-9 1357
13.Kazdera PavelŠubík Jiří19-89 3167
14.Kovář Josef st.Hrabec Lukáš963  3077
15.Šalamoun LubomírSvoboda Petr644  3087
16.Kazdera PavelKratochvíl Jaroslav-5814 3197
17.Kovář Josef st.Šubík Jiří-10-4-9  0398
18.Hruška PetrHrabec Lukáš-4-688932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kazdera Pavel31Svoboda Petr31
Kovář Josef st.13Kratochvíl Jaroslav22
Hruška Petr31Šubík Jiří13
Šalamoun Lubomír31Hrabec Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Robek Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19506:445TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Šplíchal Jiří
Štěpánek Luděk
 
 
8-48-983210
2.Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
Štourač Milan
Doležal Jiří
 
 
10134  3020
3.Krejčí DaliborŠplíchal Jiří64-4-11-62321
4.Robek PetrŠtourač Milan-6-6-5  0322
5.Rotrekl DavidŠtěpánek Luděk726  3032
6.Macek OndřejDoležal Jiří109-79 3142
7.Robek PetrŠplíchal Jiří12-410-6-92343
8.Rotrekl DavidŠtourač Milan127  3053
9.Macek OndřejŠtěpánek Luděk-89-6373263
10.Krejčí DaliborDoležal Jiří296  3073
11.Rotrekl DavidŠplíchal Jiří-9659 3183
12.Macek OndřejŠtourač Milan-4-3-3  0384
13.Krejčí DaliborŠtěpánek Luděk4210  3094
14.Robek PetrDoležal Jiří6-10910 31104
15.Macek OndřejŠplíchal Jiří-6-8   02  
16.Krejčí DaliborŠtourač Milan         
17.Robek PetrŠtěpánek Luděk         
18.Rotrekl DavidDoležal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Dalibor21Šplíchal Jiří21
Robek Petr12Štourač Milan21
Rotrekl David30Štěpánek Luděk03
Macek Ondřej21Doležal Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32466:514Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Ertl Jakub
Záděrová Linda
 
 
6-9-8-7 1301
2.Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
Paták Zdeněk
Vašulín Karel
 
 
-94-114-82302
3.Pernička PavelPaták Zdeněk-105118 3112
4.Chlíbek DavidErtl Jakub-10-8-8  0313
5.Mrkvan MiroslavVašulín Karel10-48-6-82314
6.Mikuš JurajZáděrová Linda5-289 3124
7.Chlíbek DavidPaták Zdeněk9-66-9-102325
8.Mrkvan MiroslavErtl Jakub7-4-5-4 1326
9.Mikuš JurajVašulín Karel937  3036
10.Pernička PavelZáděrová Linda-7-9-3  0337
11.Mrkvan MiroslavPaták Zdeněk-5-8-5  0338
12.Mikuš JurajErtl Jakub7-13-7-9 1339
13.Pernička PavelVašulín Karel799  3049
14.Chlíbek DavidZáděrová Linda-5-11-4  03410
15.Mikuš JurajPaták Zdeněk         
16.Pernička PavelErtl Jakub         
17.Chlíbek DavidVašulín Karel         
18.Mrkvan MiroslavZáděrová Linda         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pernička Pavel21Paták Zdeněk21
Chlíbek David03Ertl Jakub30
Mrkvan Miroslav03Vašulín Karel12
Mikuš Juraj21Záděrová Linda21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:Damborský Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Himal Tomáš
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:Konečný Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11433:359TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Žilka Milan
Handl Jiří
 
 
685  3010
2.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Škvařil Petr
Klimeš René
 
 
610-814 3120
3.Konečný JaroslavKlimeš René-75-7893230
4.Zajíc RenéHandl Jiří7-997 3140
5.Himal Tomᚊkvařil Petr-691311 3150
6.Damborský BohumilŽilka Milan-74109 3160
7.Zajíc RenéKlimeš René54-8-383270
8.Himal TomášHandl Jiří1456  3080
9.Damborský BohumilŠkvařil Petr11-11-71013290
10.Konečný JaroslavŽilka Milan-76115 31100
11.Himal TomášKlimeš René         
12.Damborský BohumilHandl Jiří         
13.Konečný JaroslavŠkvařil Petr         
14.Zajíc RenéŽilka Milan         
15.Damborský BohumilKlimeš René         
16.Konečný JaroslavHandl Jiří         
17.Zajíc RenéŠkvařil Petr         
18.Himal Tomᚎilka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav20Klimeš René02
Zajíc René20Handl Jiří02
Himal Tomáš20Škvařil Petr02
Damborský Bohumil20Žilka Milan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy