Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:31399:479TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazdera Pavel
Kovář Josef st.
 
 
Černý Radek
Svoboda Jan
 
 
10-10-9-5 1301
2.Šalamoun Lubomír
Hruška Petr
 
 
Fischer Karel
Mišejka Luboš
 
 
10-777 3111
3.Kovář Josef st.Fischer Karel-7-510-10 1312
4.Šalamoun LubomírSvoboda Jan73-8-10-82313
5.Hruška PetrČerný Radek-6-7-5  0314
6.Kazdera PavelMišejka Luboš-4911-9-92315
7.Šalamoun LubomírFischer Karel-2-97-14 1316
8.Hruška PetrSvoboda Jan-10-8-6  0317
9.Kazdera PavelČerný Radek11-10-79-12318
10.Kovář Josef st.Mišejka Luboš12-411-10-112319
11.Hruška PetrFischer Karel-5-10-7  03110
12.Kazdera PavelSvoboda Jan-3-5-6  03  
13.Kovář Josef st.Černý Radek         
14.Šalamoun LubomírMišejka Luboš         
15.Kazdera PavelFischer Karel         
16.Kovář Josef st.Svoboda Jan         
17.Šalamoun LubomírČerný Radek         
18.Hruška PetrMišejka Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Josef st.02Fischer Karel30
Šalamoun Lubomír02Svoboda Jan20
Hruška Petr03Černý Radek20
Kazdera Pavel02Mišejka Luboš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:27661:632KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
8-610-973210
2.Andorko Pavel
Ondrovčák Ladislav
 
 
Svoboda Petr
Šubík Jiří
 
 
10-886 3120
3.Ondrovčák LadislavVolek Pavel ml.106-10-8113230
4.Adam PetrSvoboda Petr-5-107-14 1331
5.Vybíral MatoušKratochvíl Jaroslav7-579 3141
6.Andorko PavelŠubík Jiří7-488 3151
7.Adam PetrVolek Pavel ml.-1012-77-32352
8.Vybíral MatoušSvoboda Petr108-7-963262
9.Andorko PavelKratochvíl Jaroslav89-89 3172
10.Ondrovčák LadislavŠubík Jiří10-5-67-132373
11.Vybíral MatoušVolek Pavel ml.-7-177-8 1374
12.Andorko PavelSvoboda Petr8-1011-5-92375
13.Ondrovčák LadislavKratochvíl Jaroslav8-9139 3185
14.Adam PetrŠubík Jiří3117  3095
15.Andorko PavelVolek Pavel ml.10-1245 31105
16.Šalomoun IvoSvoboda Petr-3-4   02  
17.Adam PetrKratochvíl Jaroslav         
18.Vybíral MatoušŠubík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Ladislav21Volek Pavel ml.22
Adam Petr12Svoboda Petr21
Vybíral Matouš21Kratochvíl Jaroslav03
Andorko Pavel31Šubík Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Zástěra Libor
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36647:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Radek
Maška Roman
 
 
Šplíchal Jiří
Štourač Milan
 
 
676  3010
2.Zástěra Libor
Sedláček Aleš
 
 
Šťastný Pavel
Štěpánek Luděk
 
 
9-7-107-72311
3.Pokorný RadekŠťastný Pavel-7-12-7  0312
4.Maška RomanŠplíchal Jiří-3-9-9  0313
5.Sedláček AlešŠtěpánek Luděk9811  3023
6.Zástěra LiborŠtourač Milan127-116 3133
7.Maška RomanŠťastný Pavel-9-5-9  0334
8.Sedláček AlešŠplíchal Jiří-9976 3144
9.Zástěra LiborŠtěpánek Luděk738  3054
10.Pokorný RadekŠtourač Milan-8-82-7 1355
11.Sedláček AlešŠťastný Pavel-9-7117-22356
12.Zástěra LiborŠplíchal Jiří7-7-6-7 1357
13.Pokorný RadekŠtěpánek Luděk8-8-7743267
14.Maška RomanŠtourač Milan109-1-583277
15.Zástěra LiborŠťastný Pavel8-10-7-8 1378
16.Pokorný RadekŠplíchal Jiří-8237 3188
17.Maška RomanŠtěpánek Luděk7-6-97103298
18.Sedláček AlešŠtourač Milan-6-7-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Radek22Šťastný Pavel40
Maška Roman22Šplíchal Jiří22
Sedláček Aleš22Štěpánek Luděk04
Zástěra Libor22Štourač Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:Damborský Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Konečný Jaroslav
Datum dle rozpisu22. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Himal Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:41605:686Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Vališ Petr
Vašulín Karel
 
 
-773-893210
2.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Ertl Jakub
Paták Zdeněk
 
 
-83-9963220
3.Konečný JaroslavPaták Zdeněk-8-710-7 1321
4.Zajíc RenéErtl Jakub-8-77-6 1322
5.Himal TomášVališ Petr-8-8-3  0323
6.Damborský BohumilVašulín Karel8911  3033
7.Zajíc RenéPaták Zdeněk5-8-413-42334
8.Himal TomášErtl Jakub-3-8-9  0335
9.Damborský BohumilVališ Petr9-556 3145
10.Konečný JaroslavVašulín Karel-4-6-6  0346
11.Himal TomášPaták Zdeněk3-1110-5133256
12.Damborský BohumilErtl Jakub8-2-8-13 1357
13.Konečný JaroslavVališ Petr-12-2-6  0358
14.Zajíc RenéVašulín Karel-10910-1223268
15.Damborský BohumilPaták Zdeněk9-8-131273278
16.Konečný JaroslavErtl Jakub7-1-6-9 1379
17.Zajíc RenéVališ Petr-38-5-4 13710
18.Himal TomášVašulín Karel6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav04Paták Zdeněk22
Zajíc René13Ertl Jakub40
Himal Tomáš12Vališ Petr31
Damborský Bohumil31Vašulín Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20507:446TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Pospíšil Josef
Vysloužil Vítězslav
 
 
8-68-583210
2.Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
Handl Jiří
Žilka Milan
 
 
6105  3020
3.Pernička PavelPospíšil Josef638  3030
4.Chlíbek DavidVysloužil Vítězslav56-85 3140
5.Mrkvan MiroslavŽilka Milan-5-7-9  0341
6.Mikuš JurajHandl Jiří-94-10473251
7.Chlíbek DavidPospíšil Josef666  3061
8.Mrkvan MiroslavVysloužil Vítězslav1079  3071
9.Mikuš JurajŽilka Milan10-11-116-82372
10.Pernička PavelHandl Jiří-8-7-4  0373
11.Mrkvan MiroslavPospíšil Josef-7-4-9  0374
12.Mikuš JurajVysloužil Vítězslav889  3084
13.Pernička PavelŽilka Milan4-9-710103294
14.Chlíbek DavidHandl Jiří7-693 31104
15.Mikuš JurajPospíšil Josef         
16.Pernička PavelVysloužil Vítězslav         
17.Chlíbek DavidŽilka Milan         
18.Mrkvan MiroslavHandl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pernička Pavel21Pospíšil Josef12
Chlíbek David30Vysloužil Vítězslav03
Mrkvan Miroslav12Žilka Milan21
Mikuš Juraj21Handl Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy