Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Ertl
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32422:496Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Jiří
Žilka Milan
 
 
Vališ Petr
Vašulín Karel
 
 
-9-810-7 1301
2.Škvařil Petr
Pospíšil Josef
 
 
Ertl Jakub
Paták Zdeněk
 
 
-78-10-6 1302
3.Žilka MilanPaták Zdeněk-8-710-6 1303
4.Handl JiříErtl Jakub-8-9-6  0304
5.Pospíšil JosefVališ Petr-98-5-15 1305
6.Škvařil PetrVašulín Karel9-83-493215
7.Handl JiříPaták Zdeněk-11713-9-92316
8.Pospíšil JosefErtl Jakub-8-7-9  0317
9.Škvařil PetrVališ Petr8713  3027
10.Žilka MilanVašulín Karel-9-8109-32328
11.Pospíšil JosefPaták Zdeněk-5-56-9 1329
12.Škvařil PetrErtl Jakub5-7-2-2 13210
13.Žilka MilanVališ Petr-12    01  
14.Handl JiříVašulín Karel         
15.Škvařil PetrPaták Zdeněk         
16.Žilka MilanErtl Jakub         
17.Handl JiříVališ Petr         
18.Pospíšil JosefVašulín Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žilka Milan02Paták Zdeněk30
Handl Jiří02Ertl Jakub30
Pospíšil Josef03Vališ Petr11
Škvařil Petr21Vašulín Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:Damborský Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Himal Tomáš
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Konečný Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13441:396TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
-9679 3110
2.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Mikuš Juraj
Strmiska Tomáš
 
 
946  3020
3.Konečný JaroslavMikuš Juraj-9-6-8  0321
4.Zajíc RenéPernička Pavel-2-6-5  0322
5.Himal TomášChlíbek David-1210910 3132
6.Damborský BohumilStrmiska Tomáš948  3042
7.Zajíc RenéMikuš Juraj698  3052
8.Himal TomášPernička Pavel16-17510 3162
9.Damborský BohumilChlíbek David-68811 3172
10.Konečný JaroslavStrmiska Tomáš989  3082
11.Himal TomášMikuš Juraj8-8-31083292
12.Damborský BohumilPernička Pavel-51143 31102
13.Konečný JaroslavChlíbek David         
14.Zajíc RenéStrmiska Tomáš         
15.Damborský BohumilMikuš Juraj         
16.Konečný JaroslavPernička Pavel         
17.Zajíc RenéChlíbek David         
18.Himal TomášStrmiska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jaroslav11Mikuš Juraj12
Zajíc René11Pernička Pavel12
Himal Tomáš30Chlíbek David02
Damborský Bohumil30Strmiska Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Zástěra Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30289:377TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Radek
Maška Roman
 
 
Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
89-7-5-62301
2.Zástěra Libor
Sedláček Aleš
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
-11-9-9  0302
3.Zástěra LiborKrejčí Dalibor-4-6-8  0303
4.Pokorný RadekRotrekl David88-6-7-92304
5.Maška RomanRobek Petr-8-10-9  0305
6.Sedláček AlešMacek Ondřej-96-5-8 1306
7.Pokorný RadekKrejčí Dalibor-8-74-10 1307
8.Maška RomanRotrekl David-5-7-7  0308
9.Sedláček AlešRobek Petr-8-3-6  0309
10.Zástěra LiborMacek Ondřej-9-8-9  03010
11.Maška RomanKrejčí Dalibor         
12.Sedláček AlešRotrekl David         
13.Zástěra LiborRobek Petr         
14.Pokorný RadekMacek Ondřej         
15.Sedláček AlešKrejčí Dalibor         
16.Zástěra LiborRotrekl David         
17.Pokorný RadekRobek Petr         
18.Maška RomanMacek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zástěra Libor02Krejčí Dalibor20
Pokorný Radek02Rotrekl David20
Maška Roman02Robek Petr20
Sedláček Aleš02Macek Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34443:540KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazdera Pavel
Goldmann Tomáš
 
 
Andorko Pavel
Ondrovčák Ladislav
 
 
-8-6-10  0301
2.Zimek Jaroslav
Kovář Josef st.
 
 
Vybíral Matouš
Šalomoun Ivo
 
 
610-119 3111
3.Šalamoun LubomírŠalomoun Ivo8-9109 3121
4.Kovář Josef st.Andorko Pavel-6-10-8  0322
5.Goldmann TomášVybíral Matouš8-1011-8123232
6.Zimek JaroslavOndrovčák Ladislav-6-810-12 1333
7.Kovář Josef st.Šalomoun Ivo-6-810-11 1334
8.Goldmann TomášAndorko Pavel10-8-4-2 1335
9.Zimek JaroslavVybíral Matouš-8-10-12  0336
10.Tuhý RomanOndrovčák Ladislav10-8-6-4 1337
11.Goldmann Tomᚊalomoun Ivo-8-7109-82338
12.Zimek JaroslavAndorko Pavel-6-310-8 1339
13.Tuhý RomanVybíral Matouš-4-3-8  03310
14.Kovář Josef st.Ondrovčák Ladislav         
15.Zimek JaroslavŠalomoun Ivo         
16.Tuhý RomanAndorko Pavel         
17.Kovář Josef st.Vybíral Matouš         
18.Goldmann TomášOndrovčák Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šalamoun Lubomír10Šalomoun Ivo21
Kovář Josef st.02Andorko Pavel30
Goldmann Tomáš12Vybíral Matouš21
Zimek Jaroslav03Ondrovčák Ladislav20
Tuhý Roman02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33481:540TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Hrabec Lukáš
 
 
Černý Libor
Mišejka Luboš
 
 
-2-10-3  0301
2.Svoboda Petr
Volek Pavel ml.
 
 
Černý Radek
Svoboda Jan
 
 
-8-6-9  0302
3.Svoboda PetrSvoboda Jan-6-87-5 1303
4.Kratochvíl JaroslavČerný Radek-9-313-9 1304
5.Hrabec LukášSedláček Josef7-676 3114
6.Volek Pavel ml.Černý Libor887  3024
7.Kratochvíl JaroslavSvoboda Jan-9-88-7 1325
8.Hrabec LukášČerný Radek-7-9-3  0326
9.Volek Pavel ml.Sedláček Josef12911  3036
10.Svoboda PetrČerný Libor49-97 3146
11.Hrabec LukášSvoboda Jan-3-9-6  0347
12.Volek Pavel ml.Černý Radek-89-5-8 1348
13.Svoboda PetrSedláček Josef-9876 3158
14.Kratochvíl JaroslavMišejka Luboš-78-4-10 1359
15.Volek Pavel ml.Svoboda Jan-10-1075-523510
16.Svoboda PetrČerný Radek9-69  21  
17.Kratochvíl JaroslavSedláček Josef         
18.Hrabec LukášMišejka Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Petr21Svoboda Jan40
Kratochvíl Jaroslav03Černý Radek30
Hrabec Lukáš12Sedláček Josef03
Volek Pavel ml.22Černý Libor02
   Mišejka Luboš10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy