Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Cypris Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23592:519TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Svoboda Jan
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
8-83-1033210
2.Fischer Karel
Mišejka Luboš
 
 
Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
4106  3020
3.Svoboda JanMikuš Juraj974  3030
4.Mišejka LubošPernička Pavel-8128-4-52331
5.Černý RadekChlíbek David8105  3041
6.Fischer KarelMrkvan Miroslav668  3051
7.Mišejka LubošMikuš Juraj9-2-8-9 1352
8.Černý RadekPernička Pavel7-9-6-9 1353
9.Fischer KarelChlíbek David866  3063
10.Svoboda JanMrkvan Miroslav-8-87553273
11.Černý RadekMikuš Juraj-8-7-9  0374
12.Fischer KarelPernička Pavel7511  3084
13.Svoboda JanChlíbek David528  3094
14.Mišejka LubošMrkvan Miroslav-888-6-52395
15.Fischer KarelMikuš Juraj9-10-33-62396
16.Svoboda JanPernička Pavel8-1199 31106
17.Mišejka LubošChlíbek David9-6   11  
18.Černý RadekMrkvan Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jan40Mikuš Juraj31
Mišejka Luboš03Pernička Pavel22
Černý Radek12Chlíbek David03
Fischer Karel31Mrkvan Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:23505:462TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Hrabec Lukáš
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-2-9-4  0301
2.Svoboda Petr
Volek Pavel ml.
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-6-137693211
3.Svoboda PetrDamborský Bohumil59-68 3121
4.Hrabec LukášZajíc René-4-9-5  0322
5.Kratochvíl JaroslavHimal Tomáš5-104-143232
6.Volek Pavel ml.Konečný Jaroslav587  3042
7.Hrabec LukášDamborský Bohumil-4-8-9  0343
8.Kratochvíl JaroslavZajíc René-105-9643253
9.Volek Pavel ml.Himal Tomáš3-994 3163
10.Svoboda PetrKonečný Jaroslav7-10710 3173
11.Kratochvíl JaroslavDamborský Bohumil-138-7893283
12.Volek Pavel ml.Zajíc René3-1014-563293
13.Svoboda PetrHimal Tomáš5-675 31103
14.Hrabec LukášKonečný Jaroslav         
15.Volek Pavel ml.Damborský Bohumil         
16.Svoboda PetrZajíc René         
17.Hrabec LukášHimal Tomáš         
18.Kratochvíl JaroslavKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Petr30Damborský Bohumil12
Hrabec Lukáš02Zajíc René12
Kratochvíl Jaroslav30Himal Tomáš03
Volek Pavel ml.30Konečný Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6410:215Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertl Jakub
Paták Zdeněk
 
 
Pokorný Radek
Zástěra Libor
 
 
579  3010
2.Vališ Petr
Vašulín Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Vašulín KarelPokorný Radek63-83 3130
4.Vališ PetrZástěra Libor2-106-8-122331
5.Paták ZdeněkSedláček Aleš747  3041
6.Ertl JakubWO    3051
7.Vališ PetrPokorný Radek5116  3061
8.Paták ZdeněkZástěra Libor658  3071
9.Ertl JakubSedláček Aleš697  3081
10.Vašulín KarelWO    3091
11.Paták ZdeněkPokorný Radek5-10-88932101
12.Ertl JakubZástěra Libor-63   11  
13.Vašulín KarelSedláček Aleš         
14.Vališ Petr         
15.Ertl JakubPokorný Radek         
16.Vašulín KarelZástěra Libor         
17.Vališ PetrSedláček Aleš         
18.Paták Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašulín Karel10Pokorný Radek03
Vališ Petr11Zástěra Libor11
Paták Zdeněk30Sedláček Aleš02
Ertl Jakub10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38665:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Pospíšil Josef
 
 
Rotrekl David
Ječmínek Radek
 
 
59-88 3110
2.Žilka Milan
Klimeš René
 
 
Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
-75-7-7 1311
3.Škvařil PetrKrejčí Dalibor996  3021
4.Žilka MilanRotrekl David9-6-77-82322
5.Pospíšil JosefJečmínek Radek-7117-683232
6.Klimeš RenéMacek Ondřej-8-798123242
7.Žilka MilanKrejčí Dalibor-65-6-5 1343
8.Pospíšil JosefRotrekl David-9-8-8  0344
9.Klimeš RenéJečmínek Radek-98-9-9 1345
10.Škvařil PetrMacek Ondřej-97-11583255
11.Pospíšil JosefKrejčí Dalibor-5-56-2 1356
12.Klimeš RenéRotrekl David-87-11-6 1357
13.Škvařil PetrJečmínek Radek865  3067
14.Žilka MilanMacek Ondřej-42097 3177
15.Klimeš RenéKrejčí Dalibor8-103-853287
16.Škvařil PetrRotrekl David-6-78-3 1388
17.Žilka MilanJečmínek Radek-4-1-7  0389
18.Pospíšil JosefMacek Ondřej76-105 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škvařil Petr31Krejčí Dalibor22
Žilka Milan13Rotrekl David40
Pospíšil Josef22Ječmínek Radek22
Klimeš René22Macek Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Šťastný Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34456:511KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jiří
Šťastný Pavel
 
 
Kazdera Pavel
Šalamoun Lubomír
 
 
-8-6-8  0301
2.Štěpánek Luděk
Štourač Milan
 
 
Kovář Josef st.
Zimek Jaroslav
 
 
8-7-7-8 1302
3.Štěpánek LuděkŠalamoun Lubomír-7-98-8 1303
4.Doležal JiříKazdera Pavel-6-95-9 1304
5.Štourač MilanZimek Jaroslav-588-643214
6.Šťastný PavelKovář Josef st.558  3024
7.Doležal JiříŠalamoun Lubomír-4-8-3  0325
8.Štourač MilanKazdera Pavel-9-9-8  0326
9.Šťastný PavelZimek Jaroslav-8984 3136
10.Štěpánek LuděkKovář Josef st.10-892 3146
11.Štourač MilanŠalamoun Lubomír-12-5-5  0347
12.Šťastný PavelKazdera Pavel9-6-8-8 1348
13.Štěpánek LuděkZimek Jaroslav-89-3-10 1349
14.Doležal JiříKovář Josef st.-6-768-823410
15.Šťastný PavelŠalamoun Lubomír-75-57-923  
16.Štěpánek LuděkKazdera Pavel         
17.Doležal JiříZimek Jaroslav         
18.Štourač MilanKovář Josef st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štěpánek Luděk12Šalamoun Lubomír30
Doležal Jiří03Kazdera Pavel30
Štourač Milan12Zimek Jaroslav12
Šťastný Pavel21Kovář Josef st.12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy