Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Fučík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:Doležal Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:Štourač Milan
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Štěpánek Luděk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30257:402TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
WO    0301
2.Doležal Jiří
Štourač Milan
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Hrabec Lukáš
 
 
4-6-1212-72302
3.Volek Pavel ml.WO    0303
4.Štourač MilanSvoboda Petr9-3-9-10 1304
5.Doležal JiříKratochvíl Jaroslav-4-9-7  0305
6.Štěpánek LuděkHrabec Lukáš6-8-55-92306
7.Štourač MilanVolek Pavel ml.-910-89-92307
8.Doležal JiříSvoboda Petr8-8-13-5 1308
9.Štěpánek LuděkKratochvíl Jaroslav-6-8-10  0309
10.Hrabec LukášWO    03010
11.Doležal JiříVolek Pavel ml.         
12.Štěpánek LuděkSvoboda Petr         
13.Kratochvíl Jaroslav         
14.Štourač MilanHrabec Lukáš         
15.Štěpánek LuděkVolek Pavel ml.         
16.Svoboda Petr         
17.Štourač MilanKratochvíl Jaroslav         
18.Doležal JiříHrabec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štourač Milan02Volek Pavel ml.10
Doležal Jiří02Svoboda Petr20
Štěpánek Luděk02Kratochvíl Jaroslav20
   Hrabec Lukáš10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:38686:679Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andorko Pavel
Ondrovčák Ladislav
 
 
Ertl Jakub
Paták Zdeněk
 
 
4-728 3110
2.Adam Petr
Ondra Milan
 
 
Vašulín Karel
Vališ Petr
 
 
613-98 3120
3.Ondrovčák LadislavPaták Zdeněk7610  3030
4.Ondra MilanVališ Petr6-87-7-62331
5.Adam PetrErtl Jakub7-9-106113241
6.Andorko PavelVašulín Karel-810-119-32342
7.Ondra MilanPaták Zdeněk57-106 3152
8.Adam PetrVališ Petr-824-4-112353
9.Andorko PavelErtl Jakub5-8-2-13 1354
10.Ondrovčák LadislavVašulín Karel-7-8-10  0355
11.Adam PetrPaták Zdeněk108-8-4-92356
12.Andorko PavelVališ Petr-10-684-32357
13.Ondrovčák LadislavErtl Jakub-7-77-12 1358
14.Ondra MilanVašulín Karel-108-9-4 1359
15.Andorko PavelPaták Zdeněk-87-8963269
16.Ondrovčák LadislavVališ Petr-109410 3179
17.Ondra MilanErtl Jakub-5-65-6 13710
18.Adam PetrVašulín Karel9-8-9  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Ladislav22Paták Zdeněk13
Ondra Milan13Vališ Petr31
Adam Petr12Ertl Jakub31
Andorko Pavel13Vašulín Karel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24614:534KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalamoun Lubomír
Hruška Petr
 
 
Plhák Jaromír
Vysloužil Vítězslav
 
 
779  3010
2.Kazdera Pavel
Zimek Jaroslav
 
 
Handl Jiří
Pospíšil Josef
 
 
-76-12583220
3.Zimek JaroslavŠkvařil Petr8-89-8-52321
4.Kazdera PavelHandl Jiří-3-913653231
5.Hruška PetrPlhák Jaromír1548  3041
6.Šalamoun LubomírPospíšil Josef-99118 3151
7.Kazdera PavelŠkvařil Petr-4-1099-62352
8.Hruška PetrHandl Jiří-119-9463262
9.Šalamoun LubomírPlhák Jaromír346  3072
10.Zimek JaroslavPospíšil Josef-9-128-5 1373
11.Hruška PetrVysloužil Vítězslav-8354 3183
12.Šalamoun LubomírHandl Jiří-9-797-122384
13.Zimek JaroslavPlhák Jaromír-8847 3194
14.Kazdera PavelPospíšil Josef-7-5-12  0395
15.Šalamoun LubomírVysloužil Vítězslav624  30105
16.Zimek JaroslavHandl Jiří         
17.Kazdera PavelPlhák Jaromír         
18.Hruška PetrPospíšil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zimek Jaroslav12Škvařil Petr20
Kazdera Pavel12Handl Jiří12
Hruška Petr30Plhák Jaromír03
Šalamoun Lubomír31Pospíšil Josef21
   Vysloužil Vítězslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Zástěra Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36489:549TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Aleš
Novotný Pavel
 
 
Pernička Pavel
Burda Radim
 
 
8-9-6-9 1301
2.Zástěra Libor
Pokorný Radek
 
 
Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
-9947 3111
3.Zástěra LiborMikuš Juraj8-38-10-72312
4.Sedláček AlešPernička Pavel8-8-10-5 1313
5.Novotný PavelMrkvan Miroslav-9-7-6  0314
6.Pokorný RadekBurda Radim-9949 3124
7.Sedláček AlešMikuš Juraj-6-59-2 1325
8.Novotný PavelPernička Pavel-8-7-6  0326
9.Pokorný RadekMrkvan Miroslav-786-923236
10.Zástěra LiborBurda Radim8-9-61043246
11.Novotný PavelMikuš Juraj-8-7-9  0347
12.Pokorný RadekPernička Pavel-79-9-8 1348
13.Zástěra LiborMrkvan Miroslav5511  3058
14.Sedláček AlešBurda Radim-4-9-5  0359
15.Pokorný RadekMikuš Juraj-6-5-6  03510
16.Zástěra LiborPernička Pavel-68   11  
17.Sedláček AlešMrkvan Miroslav         
18.Novotný PavelBurda Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zástěra Libor21Mikuš Juraj40
Sedláček Aleš03Pernička Pavel30
Novotný Pavel03Mrkvan Miroslav12
Pokorný Radek22Burda Radim12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Robek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33632:658TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotrekl David
Krejčí Dalibor
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
71010  3010
2.Ječmínek Radek
Macek Ondřej
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
7-3-511-32311
3.Krejčí DaliborDamborský Bohumil668  3021
4.Ječmínek RadekHimal Tomáš-5-910473231
5.Rotrekl DavidZajíc René-6-12-8  0332
6.Macek OndřejKonečný Jaroslav8-3-7-7 1333
7.Ječmínek RadekDamborský Bohumil4-88-453243
8.Rotrekl DavidHimal Tomáš-10758 3153
9.Macek OndřejZajíc René-57-6-6 1354
10.Krejčí DaliborKonečný Jaroslav-9-129-6 1355
11.Rotrekl DavidDamborský Bohumil11118  3065
12.Macek OndřejHimal Tomáš8-9-6-7 1366
13.Krejčí DaliborZajíc René1278  3076
14.Ječmínek RadekKonečný Jaroslav9-669 3186
15.Macek OndřejDamborský Bohumil-5-4-4  0387
16.Krejčí DaliborHimal Tomáš7-69-813297
17.Ječmínek RadekZajíc René-6-48-5 1398
18.Rotrekl DavidKonečný Jaroslav-68127 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor31Damborský Bohumil13
Ječmínek Radek31Himal Tomáš13
Rotrekl David31Zajíc René31
Macek Ondřej04Konečný Jaroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy