Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Cypris Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13447:344TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fischer Karel
Černý Radek
 
 
Koc František
Kovář Josef st.
 
 
857  3010
2.Mišejka Luboš
Šenkýř Jiří
 
 
Šalamoun Lubomír
Kazdera Pavel
 
 
-5-8-4  0311
3.Černý RadekŠalamoun Lubomír713-94 3121
4.Matějka JosefKazdera Pavel7-866 3131
5.Šenkýř JiříKovář Josef st.81111  3041
6.Fischer KarelKoc František544  3051
7.Matějka JosefŠalamoun Lubomír-10-8-9  0352
8.Šenkýř JiříKazdera Pavel6-888 3162
9.Fischer KarelKovář Josef st.5122  3072
10.Černý RadekKoc František-3646 3182
11.Šenkýř JiříŠalamoun Lubomír-8-95-6 1383
12.Fischer KarelKazdera Pavel716  3093
13.Černý RadekKovář Josef st.729  30103
14.Matějka JosefKoc František         
15.Fischer KarelŠalamoun Lubomír         
16.Černý RadekKazdera Pavel         
17.Matějka JosefKovář Josef st.         
18.Šenkýř JiříKoc František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Radek30Šalamoun Lubomír21
Matějka Josef11Kazdera Pavel03
Šenkýř Jiří21Kovář Josef st.03
Fischer Karel30Koc František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:Kratochvíl Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:Sedláček Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:59Rozhodčí:Volek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30635:628TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Volek Pavel ml.
 
 
Adam Petr
Šalomoun Ivo
 
 
1198  3010
2.Kratochvíl Jaroslav
Svoboda Petr
 
 
Andorko Pavel
Ondrovčák Ladislav
 
 
9-5-7-3 1311
3.Kratochvíl JaroslavAndorko Pavel-6-5-7  0312
4.Svoboda PetrOndrovčák Ladislav9710  3022
5.Sedláček ZdeněkŠalomoun Ivo-8810-983232
6.Volek Pavel ml.Adam Petr10-987 3142
7.Svoboda PetrAndorko Pavel-99-8-9 1343
8.Sedláček ZdeněkOndrovčák Ladislav-1-912-10 1344
9.Volek Pavel ml.Šalomoun Ivo9-874 3154
10.Kratochvíl JaroslavAdam Petr7112  3064
11.Sedláček ZdeněkAndorko Pavel-10-6-9  0365
12.Volek Pavel ml.Ondrovčák Ladislav7-7-8-8 1366
13.Kratochvíl JaroslavŠalomoun Ivo9-3-9683276
14.Svoboda PetrAdam Petr988  3086
15.Volek Pavel ml.Andorko Pavel-10-1176-82387
16.Kratochvíl JaroslavOndrovčák Ladislav108-6-783297
17.Svoboda PetrŠalomoun Ivo-13686 31107
18.Sedláček ZdeněkAdam Petr-6-99  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Jaroslav31Andorko Pavel40
Svoboda Petr31Ondrovčák Ladislav22
Sedláček Zdeněk12Šalomoun Ivo04
Volek Pavel ml.22Adam Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Šťastný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:33581:610TJ Sokol Křepice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jiří
Šplíchal Jiří
 
 
Sedláček Aleš
Maška Roman
 
 
8710  3010
2.Štěpánek Luděk
Šťastný Pavel
 
 
Pokorný Radek
Zástěra Libor
 
 
1593  3020
3.Šťastný PavelZástěra Libor-77-1-8 1321
4.Doležal JiříPokorný Radek-3-7-7  0322
5.Šplíchal JiříMaška Roman-76-7933232
6.Štěpánek LuděkSedláček Aleš-514-87-72333
7.Štourač MilanZástěra Libor1295  3043
8.Šplíchal JiříPokorný Radek-10-8-6  0344
9.Štěpánek LuděkMaška Roman-8-107-9 1345
10.Šťastný PavelSedláček Aleš8-636 3155
11.Šplíchal JiříZástěra Libor88-7-4-62356
12.Štěpánek LuděkPokorný Radek89-5-8-42357
13.Šťastný PavelMaška Roman6115  3067
14.Štourač MilanSedláček Aleš997  3077
15.Štěpánek LuděkZástěra Libor7-78-9-62378
16.Šťastný PavelPokorný Radek-10-2-6  0379
17.Štourač MilanMaška Roman-10-8-7  03710
18.Šplíchal JiříSedláček Aleš7-9-6  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Pavel22Zástěra Libor31
Doležal Jiří01Pokorný Radek40
Šplíchal Jiří12Maška Roman22
Štěpánek Luděk04Sedláček Aleš12
Štourač Milan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Ertl Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34579:605TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertl Jakub
Vališ Petr
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-12-8-7  0301
2.Vašulín Karel
Záděra Josef
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
10-9-8-4 1302
3.Vališ PetrDamborský Bohumil86-99 3112
4.Vašulín KarelZajíc René4109  3022
5.Záděra JosefHimal Tomáš8-4-4-11 1323
6.Ertl JakubKonečný Jaroslav95-94 3133
7.Vašulín KarelDamborský Bohumil9128  3043
8.Záděra JosefZajíc René-8-736-102344
9.Ertl JakubHimal Tomáš-89-108-102345
10.Vališ PetrKonečný Jaroslav759  3055
11.Záděra JosefDamborský Bohumil-6-3-4  0356
12.Ertl JakubZajíc René109-8-10-42357
13.Vališ PetrHimal Tomáš-9-3119-92358
14.Vašulín KarelKonečný Jaroslav-666-953268
15.Ertl JakubDamborský Bohumil-98-7-7 1369
16.Vališ PetrZajíc René-9-3-8  03610
17.Vašulín KarelHimal Tomáš6-4   11  
18.Záděra JosefKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vališ Petr22Damborský Bohumil22
Vašulín Karel30Zajíc René31
Záděra Josef03Himal Tomáš30
Ertl Jakub13Konečný Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35491:562TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Josef
Šturm Jan
 
 
Chlíbek David
Pernička Pavel
 
 
-68-7-5 1301
2.Škvařil Petr
Žilka Milan
 
 
Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
10-948 3111
3.Pospíšil JosefMikuš Juraj-68-6-7 1312
4.Šturm JanPernička Pavel-277-3-92313
5.Žilka MilanChlíbek David97-85 3123
6.Škvařil PetrMrkvan Miroslav11-1069 3133
7.Šturm JanMikuš Juraj-5-9-8  0334
8.Žilka MilanPernička Pavel-7-47-11 1335
9.Škvařil PetrChlíbek David-8-49-1 1336
10.Pospíšil JosefMrkvan Miroslav-8612-9-72337
11.Žilka MilanMikuš Juraj-8-6-7  0338
12.Škvařil PetrPernička Pavel-61018 3148
13.Pospíšil JosefChlíbek David-4-6-10  0349
14.Šturm JanMrkvan Miroslav66-39 3159
15.Škvařil PetrMikuš Juraj-7-6-9  03510
16.Pospíšil JosefPernička Pavel         
17.Šturm JanChlíbek David         
18.Žilka MilanMrkvan Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Josef03Mikuš Juraj40
Šturm Jan12Pernička Pavel21
Žilka Milan12Chlíbek David21
Škvařil Petr22Mrkvan Miroslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy