Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Zástěra Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32414:499TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Radek
Zástěra Libor
 
 
Fischer Karel
Mišejka Luboš
 
 
-17-73-62301
2.Rubeš Jakub
Sedláček Aleš
 
 
Černý Radek
Němec Stanislav
 
 
-12-7-7  0302
3.Sedláček AlešFischer Karel-3-6-9  0303
4.Rubeš JakubČerný Radek-5-3-7  0304
5.Zástěra LiborMišejka Luboš8-23-883214
6.Pokorný RadekNěmec Stanislav81013  3024
7.Rubeš JakubFischer Karel-88-3-7 1325
8.Zástěra LiborČerný Radek-7-9-9  0326
9.Pokorný RadekMišejka Luboš869  3036
10.Sedláček AlešNěmec Stanislav-9-3-12  0337
11.Zástěra LiborFischer Karel-129-6-7 1338
12.Pokorný RadekČerný Radek-810-910-82339
13.Sedláček AlešMišejka Luboš99-5-8-723310
14.Rubeš JakubNěmec Stanislav-6-5-6  03  
15.Pokorný RadekFischer Karel         
16.Sedláček AlešČerný Radek         
17.Rubeš JakubMišejka Luboš         
18.Zástěra LiborNěmec Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Aleš03Fischer Karel30
Rubeš Jakub02Černý Radek30
Zástěra Libor12Mišejka Luboš12
Pokorný Radek21Němec Stanislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27539:504TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Pavel ml.
Svoboda Petr
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
-11344 3110
2.Kratochvíl Jaroslav
Hrabec Lukáš
 
 
Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
-7-9-7  0311
3.Svoboda PetrKrejčí Dalibor8-965 3121
4.Kratochvíl JaroslavRobek Petr356  3031
5.Hrabec LukášRotrekl David-6-4-6  0332
6.Volek Pavel ml.Ječmínek Radek689  3042
7.Kratochvíl JaroslavKrejčí Dalibor-5-7-6  0343
8.Hrabec LukášRobek Petr-1089-7143253
9.Volek Pavel ml.Rotrekl David6-8612 3163
10.Svoboda PetrJečmínek Radek-5-86883273
11.Hrabec LukášKrejčí Dalibor-3712-4-32374
12.Volek Pavel ml.Šindelář Pavel622  3084
13.Svoboda PetrRotrekl David-6-6-1  0385
14.Kratochvíl JaroslavJečmínek Radek5-4-8-3 1386
15.Volek Pavel ml.Krejčí Dalibor7-61-613296
16.Svoboda PetrŠindelář Pavel575  30106
17.Kratochvíl JaroslavRotrekl David         
18.Hrabec LukášJečmínek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Petr31Krejčí Dalibor22
Kratochvíl Jaroslav12Robek Petr02
Hrabec Lukáš12Rotrekl David21
Volek Pavel ml.40Ječmínek Radek12
   Šindelář Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:28610:588TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
-977-993210
2.Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
6-596 3120
3.Pernička PavelAndorko Pavel11-48-1163230
4.Chlíbek DavidVybíral Matouš-7953 3140
5.Mrkvan MiroslavŠalomoun Ivo4313  3050
6.Mikuš JurajAdam Petr6-7-610123260
7.Chlíbek DavidAndorko Pavel10-810-483270
8.Mrkvan MiroslavVybíral Matouš810-108 3180
9.Mikuš JurajŠalomoun Ivo-10-810-11 1381
10.Pernička PavelAdam Petr-8-4-9  0382
11.Mrkvan MiroslavAndorko Pavel6-667 3192
12.Mikuš JurajVybíral Matouš8-8-87-92393
13.Pernička PavelŠalomoun Ivo-676-5-32394
14.Chlíbek DavidAdam Petr-6-10-12  0395
15.Mikuš JurajAndorko Pavel8-898 31105
16.Pernička PavelVybíral Matouš-10    01  
17.Chlíbek DavidŠalomoun Ivo         
18.Mrkvan MiroslavAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pernička Pavel12Andorko Pavel04
Chlíbek David21Vybíral Matouš12
Mrkvan Miroslav30Šalomoun Ivo21
Mikuš Juraj22Adam Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:Konečný Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Damborský Bohumil
Datum dle rozpisu23. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Himal Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30678:623TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Šalamoun Lubomír
Kazdera Pavel
 
 
569  3010
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Zimek Jaroslav
Kovář Josef st.
 
 
7109  3020
3.Zajíc RenéŠalamoun Lubomír8-9-4-14 1321
4.Konečný JaroslavKazdera Pavel1274  3031
5.Himal TomášZimek Jaroslav6-872 3141
6.Damborský BohumilKovář Josef st.-93710 3151
7.Konečný JaroslavŠalamoun Lubomír-6-7-10  0352
8.Himal TomášKazdera Pavel276  3062
9.Damborský BohumilZimek Jaroslav-695-10-92363
10.Zajíc RenéKovář Josef st.9-8-16-7 1364
11.Himal Tomᚊalamoun Lubomír-6-589-92365
12.Damborský BohumilKazdera Pavel-10768 3175
13.Zajíc RenéZimek Jaroslav310-8-10-42376
14.Konečný JaroslavKovář Josef st.667  3086
15.Damborský BohumilŠalamoun Lubomír10-7-81173296
16.Zajíc RenéKazdera Pavel-4-8-9  0397
17.Konečný JaroslavZimek Jaroslav-11-9-7  0398
18.Himal TomášKovář Josef st.99-135 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíc René04Šalamoun Lubomír31
Konečný Jaroslav22Kazdera Pavel13
Himal Tomáš31Zimek Jaroslav31
Damborský Bohumil31Kovář Josef st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:31508:600TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škvařil Petr
Pospíšil Josef
 
 
Šťastný Pavel
Štěpánek Luděk
 
 
877  3010
2.
 
 
Doležal Jiří
Štourač Milan
 
 
WO    0311
3.Šťastný PavelWO    0312
4.Handl JiříŠtourač Milan-310-83-62313
5.Pospíšil JosefŠtěpánek Luděk-10105-1163223
6.Škvařil PetrDoležal Jiří774  3033
7.Handl Jiř튝astný Pavel9-7-15783243
8.Pospíšil JosefŠtourač Milan13-56-4-02344
9.Škvařil PetrŠtěpánek Luděk6411  3054
10.Doležal JiříWO    0355
11.Pospíšil JosefŠťastný Pavel-964-693265
12.Škvařil PetrŠtourač Milan393  3075
13.Štěpánek LuděkWO    0376
14.Handl JiříDoležal Jiří-9-791663286
15.Škvařil PetrŠťastný Pavel87-128 3196
16.Štourač MilanWO    0397
17.Handl JiříŠtěpánek Luděk88-75 31107
18.Pospíšil JosefDoležal Jiří480  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Handl Jiří31Šťastný Pavel03
Pospíšil Josef21Štourač Milan21
Škvařil Petr40Štěpánek Luděk03
   Doležal Jiří02
WO05WO50
Pospíšil (18.zápas) dohrán před Handlem (17. zápas)

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy