Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8417:260TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Pavel ml.
Svoboda Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Hrabec Lukáš
Kratochvíl Jaroslav
 
 
Rubeš Jakub
Zástěra Libor
 
 
-48103 3120
3.Svoboda PetrZástěra Libor7-5-9-6 1321
4.Kratochvíl JaroslavRubeš Jakub969  3031
5.Hrabec LukášSedláček Aleš673  3041
6.Volek Pavel ml.WO    3051
7.Kratochvíl JaroslavZástěra Libor779  3061
8.Hrabec LukášRubeš Jakub-10899 3171
9.Volek Pavel ml.Sedláček Aleš657  3081
10.Svoboda PetrWO    3091
11.Hrabec LukášZástěra Libor-8-119-9 1392
12.Volek Pavel ml.Rubeš Jakub8611  30102
13.Svoboda PetrSedláček Aleš         
14.Kratochvíl Jaroslav         
15.Volek Pavel ml.Zástěra Libor         
16.Svoboda PetrRubeš Jakub         
17.Kratochvíl JaroslavSedláček Aleš         
18.Hrabec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svoboda Petr01Zástěra Libor21
Kratochvíl Jaroslav20Rubeš Jakub03
Hrabec Lukáš21Sedláček Aleš02
Volek Pavel ml.20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:33628:604TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Stanislav
Šenkýř Jiří
 
 
Ječmínek Radek
Šindelář Pavel
 
 
96-75 3110
2.Černý Radek
Fischer Karel
 
 
Rotrekl David
Krejčí Dalibor
 
 
-59-94-72311
3.Černý RadekKrejčí Dalibor-10-78-6 1312
4.Šenkýř JiříRotrekl David85-11-5-92313
5.Němec StanislavJečmínek Radek-65-98-122314
6.Fischer KarelŠindelář Pavel6510  3024
7.Šenkýř JiříKrejčí Dalibor-8-6-6  0325
8.Němec StanislavRotrekl David-9-9-5  0326
9.Fischer KarelJečmínek Radek7109  3036
10.Černý RadekŠindelář Pavel455  3046
11.Němec StanislavKrejčí Dalibor-12-8-10  0347
12.Fischer KarelRotrekl David1087  3057
13.Černý RadekJečmínek Radek3-10-11-6 1358
14.Šenkýř JiříŠindelář Pavel9112  3068
15.Fischer KarelKrejčí Dalibor89-9-1073278
16.Černý RadekRotrekl David12-9-85-82379
17.Šenkýř JiříJečmínek Radek-6-9-17  03710
18.Němec StanislavŠindelář Pavel239  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Radek13Krejčí Dalibor31
Šenkýř Jiří13Rotrekl David31
Němec Stanislav03Ječmínek Radek31
Fischer Karel40Šindelář Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:Damborský Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Himal Tomáš
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:Konečný Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:32719:669TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
7-37-953210
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
68-6-863220
3.Zajíc RenéAdam Petr-8-5-8  0321
4.Konečný JaroslavAndorko Pavel-6-121414123231
5.Himal TomášVybíral Matouš899  3041
6.Damborský BohumilOndrovčák Ladislav4-7-95-102342
7.Konečný JaroslavAdam Petr-6-7104-52343
8.Himal TomášAndorko Pavel888  3053
9.Damborský BohumilVybíral Matouš-10-895-92354
10.Zajíc RenéOndrovčák Ladislav-6-795-22355
11.Himal TomášAdam Petr6-117-983265
12.Damborský BohumilAndorko Pavel356  3075
13.Zajíc RenéVybíral Matouš3-7-2-14 1376
14.Konečný JaroslavOndrovčák Ladislav126-63 3186
15.Damborský BohumilAdam Petr-10-798-112387
16.Zajíc RenéAndorko Pavel586  3097
17.Konečný JaroslavVybíral Matouš-8158-9432107
18.Himal TomášOndrovčák Ladislav-11-8-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíc René13Adam Petr31
Konečný Jaroslav31Andorko Pavel04
Himal Tomáš30Vybíral Matouš22
Damborský Bohumil13Ondrovčák Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:26558:515TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Šalamoun Lubomír
Hruška Petr
 
 
-9-9-9  0301
2.Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
Zimek Jaroslav
Kazdera Pavel
 
 
-89510 3111
3.Pernička PavelŠalamoun Lubomír7-8-6883221
4.Chlíbek DavidHruška Petr-81210-9123231
5.Mrkvan MiroslavZimek Jaroslav-7-6-9  0332
6.Mikuš JurajKazdera Pavel15-9-923242
7.Chlíbek DavidŠalamoun Lubomír-896-12133252
8.Mrkvan MiroslavHruška Petr-9-88-2 1353
9.Mikuš JurajZimek Jaroslav7-663 3163
10.Pernička PavelKazdera Pavel199  3073
11.Mrkvan MiroslavŠalamoun Lubomír67-6-593283
12.Mikuš JurajHruška Petr7-7104 3193
13.Pernička PavelZimek Jaroslav-8-9-6  0394
14.Chlíbek DavidKazdera Pavel-95126 31104
15.Mikuš JurajŠalamoun LubomírWO    30  
16.Pernička PavelHruška Petr         
17.Chlíbek DavidZimek Jaroslav         
18.Mrkvan MiroslavKazdera Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pernička Pavel21Šalamoun Lubomír03
Chlíbek David30Hruška Petr12
Mrkvan Miroslav12Zimek Jaroslav21
Mikuš Juraj30Kazdera Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Ertl Jakub
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:29660:619Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ertl Jakub
Vašulín Karel
 
 
Štěpánek Luděk
Doležal Jiří
 
 
5-9-6-10 1301
2.Vališ Petr
Paták Zdeněk
 
 
Šťastný Pavel
Štourač Milan
 
 
-8510-9-102302
3.Paták ZdeněkŠtěpánek Luděk-8-76-9 1303
4.Ertl JakubŠťastný Pavel510-7-9-42304
5.Vališ PetrDoležal Jiří108-59 3114
6.Vašulín KarelŠtourač Milan7510  3024
7.Ertl JakubŠtěpánek Luděk6-7-98103234
8.Vališ PetrŠťastný Pavel69-410 3144
9.Vašulín KarelDoležal Jiří839  3054
10.Paták ZdeněkŠtourač Milan-91085 3164
11.Vališ PetrŠtěpánek Luděk-6498 3174
12.Vašulín KarelŠťastný Pavel-9107-693284
13.Paták ZdeněkDoležal Jiří8-9-7-6 1385
14.Ertl JakubŠtourač Milan7-85-9-102386
15.Vašulín KarelŠtěpánek Luděk6-598 3196
16.Paták ZdeněkŠťastný Pavel-978-81032106
17.Ertl JakubDoležal Jiří         
18.Vališ PetrŠtourač Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paták Zdeněk22Štěpánek Luděk13
Ertl Jakub12Šťastný Pavel13
Vališ Petr30Doležal Jiří12
Vašulín Karel40Štourač Milan12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy