Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35520:532TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Fischer Karel
Černý Libor
 
 
-10-74-9 1301
2.Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
Černý Radek
Svoboda Jan
 
 
-7-4-5  0302
3.Pernička PavelČerný Libor-894-1393212
4.Chlíbek DavidFischer Karel8-6-714-82313
5.Mrkvan MiroslavSvoboda Jan-3-6-4  0314
6.Mikuš JurajČerný Radek-7-10-6  0315
7.Chlíbek DavidČerný Libor-8124 3125
8.Mrkvan MiroslavFischer Karel-8-5-8  0326
9.Mikuš JurajSvoboda Jan58-79 3136
10.Pernička PavelČerný Radek-7-7-4  0337
11.Mrkvan MiroslavČerný LiborWO    3047
12.Mikuš JurajFischer Karel3-59-4-32348
13.Pernička PavelSvoboda Jan-6149-9-42349
14.Chlíbek DavidČerný Radek-58129 3159
15.Mikuš JurajČerný LiborWO    3069
16.Pernička PavelFischer Karel-6-9-7  03610
17.Chlíbek DavidSvoboda Jan         
18.Mrkvan MiroslavČerný Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pernička Pavel13Černý Libor02
Chlíbek David21Fischer Karel40
Mrkvan Miroslav02Svoboda Jan21
Mikuš Juraj12Černý Radek21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:Damborský Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Konečný Jaroslav
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Zajíc René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29606:574TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Sedláček Zdeněk
Volek Pavel ml.
 
 
7-776 3110
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Svoboda Petr
Kratochvíl Jaroslav
 
 
5-7-109-92311
3.Konečný JaroslavVolek Pavel ml.-8-7-2  0312
4.Himal TomášKratochvíl Jaroslav77-59 3122
5.Zajíc RenéSvoboda Petr1011-89 3132
6.Damborský BohumilSedláček Zdeněk755  3042
7.Himal TomášVolek Pavel ml.-8-88-8 1343
8.Zajíc RenéKratochvíl Jaroslav692  3053
9.Damborský BohumilSvoboda Petr86-105 3163
10.Konečný JaroslavSedláček Zdeněk6-7-8693273
11.Zajíc RenéVolek Pavel ml.-10-9-11  0374
12.Damborský BohumilKratochvíl Jaroslav755  3084
13.Konečný JaroslavSvoboda Petr-6-6-8  0385
14.Himal TomášSedláček Zdeněk67-108 3195
15.Damborský BohumilVolek Pavel ml.-8-4107-72396
16.Konečný JaroslavKratochvíl Jaroslav-8-5-5  0397
17.Himal TomášSvoboda Petr7-899 31107
18.Zajíc RenéSedláček Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Jaroslav13Volek Pavel ml.40
Himal Tomáš31Kratochvíl Jaroslav13
Zajíc René21Svoboda Petr13
Damborský Bohumil31Sedláček Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Ertl Jakub
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:30218:376Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maška Roman
Sedláček Aleš
 
 
Ertl Jakub
Vališ Petr
 
 
-8-8-7  0301
2.
 
 
Vašulín Karel
Paták Zdeněk
 
 
WO    0302
3.Novotný PavelVališ Petr-6-9-6  0303
4.Sedláček AlešErtl Jakub-5-6-12  0304
5.Maška RomanPaták Zdeněk-9-9-7  0305
6.Vašulín KarelWO    0306
7.Sedláček AlešVališ Petr-8-7-9  0307
8.Maška RomanErtl Jakub-6-11-9  0308
9.Paták ZdeněkWO    0309
10.Novotný PavelVašulín Karel9148  3019
11.Maška RomanVališ Petr-910-9-8 13110
12.Ertl Jakub         
13.Novotný PavelPaták Zdeněk         
14.Sedláček AlešVašulín Karel         
15.Vališ Petr         
16.Novotný PavelErtl Jakub         
17.Sedláček AlešPaták Zdeněk         
18.Maška RomanVašulín Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novotný Pavel11Vališ Petr30
Sedláček Aleš02Ertl Jakub20
Maška Roman03Paták Zdeněk10
   Vašulín Karel01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17527:443TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
Žilka Milan
Handl Jiří
 
 
5-11-10-7 1301
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Škvařil Petr
Plhák Jaromír
 
 
1078  3011
3.Krejčí DaliborHandl Jiří-7355 3121
4.Robek PetrŠkvařil Petr5-811-5-82322
5.Rotrekl DavidŽilka Milan89-11-783232
6.Macek OndřejPlhák Jaromír13-86-7103242
7.Robek PetrHandl Jiří-97-5563252
8.Rotrekl DavidŠkvařil Petr894  3062
9.Macek OndřejŽilka Milan-86513 3172
10.Krejčí DaliborPlhák Jaromír646  3082
11.Rotrekl DavidHandl Jiří956  3092
12.Macek OndřejŠkvařil Petr7-4-811-42393
13.Krejčí DaliborŽilka Milan1065  30103
14.Robek PetrPlhák Jaromír         
15.Macek OndřejHandl Jiří         
16.Krejčí DaliborŠkvařil Petr         
17.Robek PetrŽilka Milan         
18.Rotrekl DavidPlhák Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor30Handl Jiří03
Robek Petr11Škvařil Petr21
Rotrekl David30Žilka Milan03
Macek Ondřej21Plhák Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28633:584KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazdera Pavel
Šalamoun Lubomír
 
 
Šplíchal Jiří
Doležal Jiří
 
 
108-7-10-92301
2.Kovář Josef st.
Zimek Jaroslav
 
 
Šťastný Pavel
Štěpánek Luděk
 
 
-10-8-8  0302
3.Zimek JaroslavŠplíchal Jiří-7-74-8 1303
4.Goldmann Tomᚊťastný Pavel-68-8-8 1304
5.Kazdera PavelŠtěpánek Luděk8-6108 3114
6.Šalamoun LubomírDoležal Jiří9811  3024
7.Goldmann Tomᚊplíchal Jiří47-49 3134
8.Kazdera PavelŠťastný Pavel8-6-9993244
9.Šalamoun LubomírŠtěpánek Luděk596  3054
10.Zimek JaroslavDoležal Jiří381  3064
11.Kazdera PavelŠplíchal Jiří989  3074
12.Šalamoun LubomírŠťastný Pavel1188  3084
13.Zimek JaroslavŠtěpánek Luděk-9-8-9  0385
14.Goldmann Tomᚊtourač Milan-988-10-82386
15.Šalamoun LubomírŠplíchal Jiří6-9-6-8 1387
16.Zimek JaroslavŠťastný Pavel-1068-933297
17.Goldmann Tomᚊtěpánek Luděk-4594 31107
18.Kazdera PavelŠtourač Milan6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zimek Jaroslav22Šplíchal Jiří22
Goldmann Tomáš22Šťastný Pavel13
Kazdera Pavel30Štěpánek Luděk13
Šalamoun Lubomír31Doležal Jiří02
   Štourač Milan10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy