Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:38649:666TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Sedláček Zdeněk
Volek Pavel ml.
 
 
-8-10-9  0301
2.Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Svoboda Petr
 
 
-46-8-7 1302
3.Pernička PavelVolek Pavel ml.-6-1099-42303
4.Chlíbek DavidKratochvíl Jaroslav-989-4-92304
5.Mrkvan MiroslavSvoboda Petr-77-6-8 1305
6.Mikuš JurajSedláček Zdeněk885  3015
7.Chlíbek DavidVolek Pavel ml.-976-1063225
8.Mrkvan MiroslavKratochvíl Jaroslav710-5-7-82326
9.Mikuš JurajSvoboda Petr-39-8833236
10.Pernička PavelSedláček Zdeněk857  3046
11.Mrkvan MiroslavVolek Pavel ml.-4-9-10  0347
12.Mikuš JurajKratochvíl Jaroslav96-76 3157
13.Pernička PavelSvoboda Petr-7-97-7 1358
14.Chlíbek DavidSedláček Zdeněk-7875 3168
15.Mikuš JurajVolek Pavel ml.5-10-6493278
16.Pernička PavelKratochvíl Jaroslav-68-58-92379
17.Chlíbek DavidSvoboda Petr7-69-4-923710
18.Mrkvan MiroslavSedláček Zdeněk7-7-7101032  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pernička Pavel13Volek Pavel ml.22
Chlíbek David22Kratochvíl Jaroslav31
Mrkvan Miroslav03Svoboda Petr31
Mikuš Juraj40Sedláček Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:Damborský Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Konečný Jaroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Zajíc René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:38531:606TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Černý Libor
Fischer Karel
 
 
-54-11-13 1301
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Černý Radek
Svoboda Jan
 
 
994  3011
3.Konečný JaroslavFischer Karel-3-10-4  0312
4.Himal TomášSvoboda Jan-10-4-10  0313
5.Zajíc RenéČerný Radek-8919-663223
6.Damborský BohumilSedláček Josef557  3033
7.Himal TomášFischer Karel-8-8-8  0334
8.Zajíc RenéSvoboda Jan-5-11-11  0335
9.Damborský BohumilČerný Radek8-10-7863245
10.Konečný JaroslavSedláček Josef8-6-78123255
11.Zajíc RenéFischer Karel-9-12-6  0356
12.Damborský BohumilSvoboda Jan5-1210-5-42357
13.Konečný JaroslavČerný Radek-2-5-5  0358
14.Himal TomášSedláček Josef6-156-973268
15.Damborský BohumilFischer Karel-5-4-3  0369
16.Konečný JaroslavSvoboda Jan-7-8-10  03610
17.Himal TomášČerný Radek         
18.Zajíc RenéSedláček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Jaroslav13Fischer Karel40
Himal Tomáš12Svoboda Jan40
Zajíc René12Černý Radek12
Damborský Bohumil22Sedláček Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6384:262TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš René
Škvařil Petr
 
 
Sedláček Aleš
Maška Květoslav
 
 
158  3010
2.Handl Jiří
Žilka Milan
 
 
Zástěra Libor
Novotný Pavel
 
 
-1146-9103220
3.Škvařil PetrZástěra Libor-388-10103230
4.Handl JiříMaška Roman56-98 3140
5.Žilka MilanSedláček Aleš731  3050
6.Klimeš RenéNovotný Pavel857  3060
7.Handl JiříZástěra Libor10-896 3170
8.Žilka MilanMaška Roman7105  3080
9.Klimeš RenéSedláček Aleš358  3090
10.Škvařil PetrNovotný Pavel866  30100
11.Žilka MilanZástěra Libor         
12.Klimeš RenéMaška Roman         
13.Škvařil PetrSedláček Aleš         
14.Handl JiříNovotný Pavel         
15.Klimeš RenéZástěra Libor         
16.Škvařil PetrMaška Roman         
17.Handl JiříSedláček Aleš         
18.Žilka MilanNovotný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škvařil Petr20Zástěra Libor02
Handl Jiří20Maška Roman02
Žilka Milan20Sedláček Aleš02
Klimeš René20Novotný Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32614:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
Paták Zdeněk
Vašulín Karel
 
 
97-612 3110
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Ertl Jakub
Záděrová Linda
 
 
-5676 3120
3.Krejčí DaliborPaták Zdeněk10-952 3130
4.Robek PetrErtl Jakub969  3040
5.Rotrekl DavidZáděrová Linda-79-5-2 1341
6.Macek OndřejVašulín Karel138-89 3151
7.Robek PetrPaták Zdeněk7-6-10-6 1352
8.Rotrekl DavidErtl Jakub-10-69-7 1353
9.Macek OndřejZáděrová Linda-5-2-4  0354
10.Krejčí DaliborVašulín Karel749  3064
11.Rotrekl DavidPaták Zdeněk687  3074
12.Macek OndřejErtl Jakub-9-4-8  0375
13.Krejčí DaliborZáděrová Linda104-109 3185
14.Robek PetrVašulín Karel-3-6910-92386
15.Macek OndřejPaták Zdeněk-8-410-6 1387
16.Krejčí DaliborErtl Jakub11105  3097
17.Robek PetrZáděrová Linda-11-9-9  0398
18.Rotrekl DavidVašulín Karel8-61-5-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Dalibor40Paták Zdeněk22
Robek Petr13Ertl Jakub22
Rotrekl David13Záděrová Linda31
Macek Ondřej13Vašulín Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7397:300KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
Šplíchal Jiří
Doležal Jiří
 
 
63-810 3110
2.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Šťastný Pavel
Štěpánek Luděk
 
 
669  3020
3.Vybíral MatoušŠťastný Pavel569  3030
4.Andorko PavelŠtěpánek Luděk6-6109 3140
5.Ondrovčák LadislavŠtourač Milan672  3050
6.Adam PetrDoležal Jiří6-91014 3160
7.Andorko PavelŠťastný Pavel10-966 3170
8.Ondrovčák LadislavŠtěpánek Luděk116-98 3180
9.Adam PetrŠtourač Milan839  3090
10.Vybíral MatoušŠplíchal Jiří79-9-51032100
11.Ondrovčák LadislavŠťastný Pavel667  30  
12.Adam PetrŠtěpánek Luděk         
13.Vybíral MatoušŠtourač Milan         
14.Andorko PavelŠplíchal Jiří         
15.Adam PetrŠťastný Pavel         
16.Vybíral MatoušŠtěpánek Luděk         
17.Andorko PavelŠtourač Milan         
18.Ondrovčák LadislavŠplíchal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Matouš20Šťastný Pavel02
Andorko Pavel20Štěpánek Luděk02
Ondrovčák Ladislav20Štourač Milan02
Adam Petr20Doležal Jiří01
   Šplíchal Jiří01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy