Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:Kratochvíl Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:Sedláček Zdeněk
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13435:397TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Pavel ml.
Sedláček Zdeněk
 
 
Šplíchal Jiří
Štourač Milan
 
 
-9-699133210
2.Svoboda Petr
Kratochvíl Jaroslav
 
 
Šťastný Pavel
Štěpánek Luděk
 
 
-4-7-7  0311
3.Svoboda PetrŠťastný Pavel810-116 3121
4.Kratochvíl JaroslavŠtourač Milan-8810-533231
5.Sedláček ZdeněkŠtěpánek Luděk-196-683241
6.Volek Pavel ml.Šplíchal Jiří9-1089 3151
7.Kratochvíl JaroslavŠťastný Pavel1357  3061
8.Sedláček ZdeněkŠtourač Milan967  3071
9.Volek Pavel ml.Štěpánek Luděk10-588 3181
10.Svoboda PetrŠplíchal Jiří9128  3091
11.Sedláček ZdeněkŠťastný Pavel-108114 31101
12.Volek Pavel ml.Štourač Milan7-2-9  12  
13.Svoboda PetrŠtěpánek Luděk         
14.Kratochvíl JaroslavŠplíchal Jiří         
15.Volek Pavel ml.Šťastný Pavel         
16.Svoboda PetrŠtourač Milan         
17.Kratochvíl JaroslavŠtěpánek Luděk         
18.Sedláček ZdeněkŠplíchal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Petr20Šťastný Pavel03
Kratochvíl Jaroslav20Štourač Milan02
Sedláček Zdeněk30Štěpánek Luděk02
Volek Pavel ml.20Šplíchal Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Ertl Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala MS Brno, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36494:567KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Michal ml.
Ertl Jakub
 
 
Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
8-798 3110
2.Paták Zdeněk
Vašulín Karel
 
 
Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
-3-9-10  0311
3.Ertl JakubVybíral Matouš-5-79-5 1312
4.Kratochvíl Michal ml.Andorko Pavel-79-17-8 1313
5.Vašulín KarelOndrovčák Ladislav-4-6-6  0314
6.Paták ZdeněkAdam Petr6-986 3124
7.Kratochvíl Michal ml.Vybíral Matouš6-99-7-92325
8.Vašulín KarelAndorko Pavel-3-6-5  0326
9.Paták ZdeněkOndrovčák Ladislav68-8-763236
10.Ertl JakubAdam Petr-71085 3146
11.Vašulín KarelVybíral Matouš-7-89-4 1347
12.Paták ZdeněkAndorko Pavel-9-8-9  0348
13.Ertl JakubOndrovčák Ladislav8-1489 3158
14.Kratochvíl Michal ml.Adam Petr-5-8-8  0359
15.Paták ZdeněkVybíral Matouš-9-10-10  03510
16.Ertl JakubAndorko Pavel         
17.Kratochvíl Michal ml.Ondrovčák Ladislav         
18.Vašulín KarelAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ertl Jakub21Vybíral Matouš40
Kratochvíl Michal ml.03Andorko Pavel30
Vašulín Karel03Ondrovčák Ladislav12
Paták Zdeněk22Adam Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17511:364TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žilka Milan
Handl Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Pospíšil Josef
Plhák Jaromír
 
 
Kazdera Pavel
Zimek Jaroslav
 
 
6-8-12-9 1311
3.Plhák JaromírKazdera Pavel-6-7-2  0312
4.Pospíšil JosefKovář Josef st.-4-86753222
5.Handl JiříZimek Jaroslav79-139 3132
6.Žilka MilanWO    3042
7.Pospíšil JosefKazdera Pavel974  3052
8.Handl JiříKovář Josef st.887  3062
9.Žilka MilanZimek Jaroslav10-712-11-112363
10.Plhák JaromírWO    3073
11.Handl JiříKazdera Pavel6-9-9-7 1374
12.Žilka MilanKovář Josef st.487  3084
13.Plhák JaromírZimek Jaroslav10-3-6893294
14.Pospíšil JosefWO    30104
15.Žilka MilanKazdera Pavel         
16.Plhák JaromírKovář Josef st.         
17.Pospíšil JosefZimek Jaroslav         
18.Handl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Plhák Jaromír11Kazdera Pavel21
Pospíšil Josef20Kovář Josef st.03
Handl Jiří21Zimek Jaroslav12
Žilka Milan11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5374:216TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlíbek David
Pernička Pavel
 
 
Pokorný Radek
Zástěra Libor
 
 
-77-5-3 1301
2.Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
Sedláček Aleš
 
 
WO    3011
3.Pernička PavelPokorný Radek783  3021
4.Chlíbek DavidZástěra Libor1195  3031
5.Mrkvan MiroslavSedláček Aleš777  3041
6.Mikuš JurajWO    3051
7.Chlíbek DavidPokorný Radek811-77 3161
8.Mrkvan MiroslavZástěra Libor1084  3071
9.Mikuš JurajSedláček Aleš596  3081
10.Pernička PavelWO    3091
11.Mrkvan MiroslavPokorný Radek-6976 31101
12.Mikuš JurajZástěra Libor-964-7-723  
13.Pernička PavelSedláček Aleš         
14.Chlíbek David         
15.Mikuš JurajPokorný Radek         
16.Pernička PavelZástěra Libor         
17.Chlíbek DavidSedláček Aleš         
18.Mrkvan Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pernička Pavel10Pokorný Radek03
Chlíbek David20Zástěra Libor02
Mrkvan Miroslav30Sedláček Aleš02
Mikuš Juraj10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:Damborský Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Konečný Jaroslav
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Himal Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37596:591TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
38-127 3110
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
1-912-5-82311
3.Himal TomášKrejčí Dalibor-8-8-4  0312
4.Konečný JaroslavRotrekl David-1-7-7  0313
5.Damborský BohumilRobek Petr374  3023
6.Zajíc RenéMacek Ondřej54-10-8-92324
7.Konečný JaroslavKrejčí Dalibor-4-10-7  0325
8.Damborský BohumilRotrekl David-9-12-10  0326
9.Zajíc RenéRobek Petr33-97 3136
10.Himal TomášMacek Ondřej756  3046
11.Damborský BohumilKrejčí Dalibor-2-8-10  0347
12.Zajíc RenéRotrekl David-73-141093257
13.Himal TomášRobek Petr-83-5-10 1358
14.Konečný JaroslavMacek Ondřej-4-87-7 1359
15.Zajíc RenéKrejčí Dalibor-91066 3169
16.Himal TomášRotrekl David97-8-683279
17.Konečný JaroslavRobek Petr-5-104-5 13710
18.Damborský BohumilMacek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Himal Tomáš22Krejčí Dalibor31
Konečný Jaroslav04Rotrekl David22
Damborský Bohumil12Robek Petr22
Zajíc René31Macek Ondřej21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy