Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Němec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11450:330TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Svoboda Jan
 
 
Šplíchal Jiří
Štourač Milan
 
 
-9419 3110
2.Fischer Karel
Mišejka Luboš
 
 
Šťastný Pavel
Štěpánek Luděk
 
 
18711  3020
3.Svoboda JanŠťastný Pavel882  3030
4.Mišejka LubošŠplíchal Jiří744  3040
5.Černý RadekŠtěpánek Luděk-8-77-8 1341
6.Fischer KarelŠtourač Milan6-99-763251
7.Mišejka LubošŠťastný Pavel4-59-1483261
8.Černý RadekŠplíchal Jiří5-966 3171
9.Fischer KarelŠtěpánek Luděk-1125-863281
10.Svoboda JanŠtourač Milan567  3091
11.Černý RadekŠťastný Pavel6124  30101
12.Fischer KarelŠplíchal Jiří87   20  
13.Svoboda JanŠtěpánek Luděk         
14.Mišejka LubošŠtourač Milan         
15.Fischer KarelŠťastný Pavel         
16.Svoboda JanŠplíchal Jiří         
17.Mišejka LubošŠtěpánek Luděk         
18.Černý RadekŠtourač Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jan20Šťastný Pavel03
Mišejka Luboš20Šplíchal Jiří02
Černý Radek21Štěpánek Luděk11
Fischer Karel20Štourač Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Ertl Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala MS Brno, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:21548:423Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Zdeněk
Vašulín Karel
 
 

 
 
WO    3010
2.Kratochvíl Michal ml.
Ertl Jakub
 
 
Kazdera Pavel
Zimek Jaroslav
 
 
9-97-1083220
3.Vašulín KarelKazdera Pavel8-84-1043230
4.Kratochvíl Michal ml.Zimek Jaroslav9-7-88-72331
5.Paták ZdeněkKovář Josef st.-76-5763241
6.Ertl JakubWO    3051
7.Kratochvíl Michal ml.Kazdera Pavel-8-545-42352
8.Paták ZdeněkZimek Jaroslav8-8-711103262
9.Ertl JakubKovář Josef st.11-9103 3172
10.Vašulín KarelWO    3082
11.Paták ZdeněkKazdera Pavel87-65 3192
12.Ertl JakubZimek Jaroslav-1010-4-9 1393
13.Vašulín KarelKovář Josef st.9-7-86632103
14.Kratochvíl Michal ml.         
15.Ertl JakubKazdera Pavel         
16.Vašulín KarelZimek Jaroslav         
17.Kratochvíl Michal ml.Kovář Josef st.         
18.Paták Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašulín Karel20Kazdera Pavel12
Kratochvíl Michal ml.02Zimek Jaroslav21
Paták Zdeněk30Kovář Josef st.03
Ertl Jakub11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:38659:664KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Jiří
Žilka Milan
 
 
Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
8-8-57-52301
2.Škvařil Petr
Klimeš René
 
 
Ondrovčák Ladislav
Andorko Pavel
 
 
-11-910553211
3.Klimeš RenéAdam Petr-6119-493221
4.Škvařil PetrOndrovčák Ladislav155-96 3131
5.Žilka MilanVybíral Matouš-10-10-9  0332
6.Handl JiříAndorko Pavel8-7-8-9 1333
7.Škvařil PetrAdam Petr946  3043
8.Žilka MilanOndrovčák Ladislav-9-859-172344
9.Handl JiříVybíral Matouš-910-84103254
10.Klimeš RenéAndorko Pavel76-5-7-52355
11.Žilka MilanAdam Petr-74-108-12356
12.Handl JiříOndrovčák Ladislav-10-95-5 1357
13.Klimeš RenéVybíral Matouš-11547 3167
14.Škvařil PetrAndorko Pavel-10-9-7  0368
15.Handl JiříAdam Petr14-9-8-7 1369
16.Klimeš RenéOndrovčák Ladislav-6-959-623610
17.Škvařil PetrVybíral Matouš-6-47-9 13  
18.Žilka MilanAndorko Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš René22Adam Petr22
Škvařil Petr21Ondrovčák Ladislav31
Žilka Milan03Vybíral Matouš12
Handl Jiří13Andorko Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34727:675TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlíbek David
Pernička Pavel
 
 
Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
310-75 3110
2.Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
6-877 3120
3.Pernička PavelKrejčí Dalibor109-16 3130
4.Chlíbek DavidRotrekl David7-5-9-8 1331
5.Mrkvan MiroslavRobek Petr-8694 3141
6.Mikuš JurajMacek Ondřej826  3051
7.Chlíbek DavidKrejčí Dalibor7-8-10-8 1352
8.Mrkvan MiroslavRotrekl David7-7-8883262
9.Mikuš JurajRobek Petr667  3072
10.Pernička PavelMacek Ondřej-9679 3182
11.Mrkvan MiroslavKrejčí Dalibor-4-5-7  0383
12.Mikuš JurajRotrekl David9-69-663293
13.Pernička PavelRobek Petr12-11-48-92394
14.Chlíbek DavidMacek Ondřej-8-535-92395
15.Mikuš JurajKrejčí Dalibor-99-10-11 1396
16.Pernička PavelRotrekl David-848-11-112397
17.Chlíbek DavidRobek Petr84-8-12-72398
18.Mrkvan MiroslavMacek Ondřej67-1211 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pernička Pavel22Krejčí Dalibor31
Chlíbek David04Rotrekl David22
Mrkvan Miroslav31Robek Petr22
Mikuš Juraj31Macek Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Konečný JaroslavWO    3030
4.Himal TomášWO    3040
5.Damborský BohumilWO    3050
6.Zajíc RenéWO    3060
7.Himal TomášWO    3070
8.Damborský BohumilWO    3080
9.Zajíc RenéWO    3090
10.Konečný JaroslavWO    30100
11.Damborský Bohumil         
12.Zajíc René         
13.Konečný Jaroslav         
14.Himal Tomáš         
15.Zajíc René         
16.Konečný Jaroslav         
17.Himal Tomáš         
18.Damborský Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
Hostující družstvo Křepic se k utkání nedostavilo.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy