Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Cypris Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8422:309TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Svoboda Jan
 
 
Zástěra Libor
Pokorný Radek
 
 
9-11-71073210
2.Fischer Karel
Sedláček Josef
 
 
Sedláček Aleš
Novotný Pavel
 
 
653  3020
3.Svoboda JanPokorný Radek1163  3030
4.Sedláček JosefZástěra Libor-7-8-2  0331
5.Černý RadekSedláček Aleš293  3041
6.Fischer KarelNovotný Pavel3108  3051
7.Sedláček JosefPokorný Radek9-8-813-102352
8.Černý RadekZástěra Libor884  3062
9.Fischer KarelSedláček Aleš964  3072
10.Svoboda JanNovotný Pavel3108  3082
11.Černý RadekPokorný Radek488  3092
12.Fischer KarelZástěra Libor894  30102
13.Svoboda JanSedláček Aleš5    10  
14.Sedláček JosefNovotný Pavel         
15.Fischer KarelPokorný Radek         
16.Svoboda JanZástěra Libor         
17.Sedláček JosefSedláček Aleš         
18.Černý RadekNovotný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jan20Pokorný Radek12
Sedláček Josef02Zástěra Libor12
Černý Radek30Sedláček Aleš02
Fischer Karel30Novotný Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Robek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37653:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
Volek Pavel ml.
Sedláček Zdeněk
 
 
8-7-11-12 1301
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Svoboda Petr
 
 
5-9-5-9 1302
3.Krejčí DaliborVolek Pavel ml.-8-9-3  0303
4.Robek PetrSvoboda Petr-7-9-7  0304
5.Rotrekl DavidKratochvíl Jaroslav-7-108-7 1305
6.Macek OndřejSedláček Zdeněk-511-38113215
7.Robek PetrVolek Pavel ml.-2-8-7  0316
8.Rotrekl DavidSvoboda Petr86-7-793226
9.Macek OndřejKratochvíl Jaroslav3-88-8133236
10.Krejčí DaliborSedláček Zdeněk737  3046
11.Rotrekl DavidVolek Pavel ml.-7946 3156
12.Macek OndřejSvoboda Petr9-7-11-10 1357
13.Krejčí DaliborKratochvíl Jaroslav7111  3067
14.Robek PetrSedláček Zdeněk4-86-11-92368
15.Macek OndřejVolek Pavel ml.-2-8-6  0369
16.Krejčí DaliborSvoboda Petr788  3079
17.Robek PetrKratochvíl Jaroslav-10998 3189
18.Rotrekl DavidSedláček Zdeněk-74-9693299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Dalibor31Volek Pavel ml.31
Robek Petr13Svoboda Petr22
Rotrekl David31Kratochvíl Jaroslav13
Macek Ondřej22Sedláček Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8436:340KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andorko Pavel
Ondrovčák Ladislav
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
-10764 3110
2.Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
Strmiska Tomáš
Mrkvan Miroslav
 
 
847  3020
3.Ondrovčák LadislavPernička Pavel864  3030
4.Adam PetrChlíbek David6129  3040
5.Vybíral MatoušMrkvan Miroslav715-109 3150
6.Andorko PavelStrmiska Tomáš959  3060
7.Adam PetrPernička Pavel698  3070
8.Vybíral MatoušChlíbek David-8-68873280
9.Andorko PavelMrkvan Miroslav810-83 3190
10.Ondrovčák LadislavStrmiska Tomáš7-7-148-92391
11.Vybíral MatoušPernička Pavel9811  30101
12.Andorko PavelChlíbek David         
13.Ondrovčák LadislavMrkvan Miroslav         
14.Adam PetrStrmiska Tomáš         
15.Andorko PavelPernička Pavel         
16.Ondrovčák LadislavChlíbek David         
17.Adam PetrMrkvan Miroslav         
18.Vybíral MatoušStrmiska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Ladislav11Pernička Pavel03
Adam Petr20Chlíbek David02
Vybíral Matouš30Mrkvan Miroslav02
Andorko Pavel20Strmiska Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34497:488TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazdera Pavel
Zimek Jaroslav
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-812-6-6 1301
2.Kovář Josef st.
Mečl Zdeněk
 
 

 
 
WO    3011
3.Mečl ZdeněkDamborský Bohumil-812-9-4 1312
4.Kovář Josef st.Himal Tomáš-2-3-5  0313
5.Zimek JaroslavKonečný Jaroslav7-89-883223
6.Kazdera PavelWO    3033
7.Kovář Josef st.Damborský Bohumil9-87-4-72334
8.Zimek JaroslavHimal Tomáš-10-8-5  0335
9.Kazdera PavelKonečný Jaroslav5-96-593245
10.Mečl ZdeněkWO    3055
11.Zimek JaroslavDamborský Bohumil-8-11-7  0356
12.Kazdera PavelHimal Tomáš8-1-3-3 1357
13.Mečl ZdeněkKonečný Jaroslav13-3-86-82358
14.Kovář Josef st.WO    3068
15.Kazdera PavelDamborský Bohumil-9-7-8  0369
16.Mečl ZdeněkHimal Tomáš-5-5-3  03610
17.Kovář Josef st.Konečný Jaroslav         
18.Zimek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mečl Zdeněk03Damborský Bohumil40
Kovář Josef st.02Himal Tomáš40
Zimek Jaroslav12Konečný Jaroslav12
Kazdera Pavel12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Šťastný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:33531:569TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jiří
Šplíchal Jiří
 
 
Škvařil Petr
Pospíšil Josef
 
 
879  3010
2.Šťastný Pavel
Štěpánek Luděk
 
 
Žilka Milan
Handl Jiří
 
 
-10-989-62311
3.Štourač MilanŠkvařil Petr-7-9118-82312
4.Šťastný PavelHandl Jiří-89-3-7 1313
5.Štěpánek LuděkŽilka Milan-7-97-10 1314
6.Šplíchal JiříPospíšil Josef-975-8-102315
7.Šťastný PavelŠkvařil Petr-8399 3125
8.Štěpánek LuděkHandl Jiří-7-76793235
9.Šplíchal JiříŽilka Milan785  3045
10.Doležal JiříPospíšil Josef-4-7-9  0346
11.Štěpánek LuděkŠkvařil Petr10-8-6-11 1347
12.Šplíchal JiříHandl Jiří-7-38-10 1348
13.Doležal JiříŽilka Milan-510-7-9 1349
14.Šťastný PavelPospíšil Josef911-10-6-623410
15.Šplíchal JiříŠkvařil Petr7    10  
16.Doležal JiříHandl Jiří         
17.Šťastný PavelŽilka Milan         
18.Štěpánek LuděkPospíšil Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štourač Milan01Škvařil Petr21
Šťastný Pavel12Handl Jiří21
Štěpánek Luděk12Žilka Milan21
Šplíchal Jiří12Pospíšil Josef30
Doležal Jiří02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy