Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice AVrchní
rozhodčí:
Zástěra Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32373:475TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zástěra Libor
Maška Roman
 
 
Volek Pavel ml.
Sedláček Zdeněk
 
 
-2-11-9  0301
2.Sedláček Aleš
Papež Radek
 
 
Kratochvíl Jaroslav
Svoboda Petr
 
 
8-8-6-5 1302
3.Sedláček AlešVolek Pavel ml.10-4-5-14 1303
4.Papež RadekSvoboda Petr-10-6-8  0304
5.Maška RomanKratochvíl Jaroslav137-66 3114
6.Zástěra LiborSedláček Zdeněk79-712 3124
7.Papež RadekVolek Pavel ml.-614-5-7 1325
8.Maška RomanSvoboda Petr-7-7-8  0326
9.Zástěra LiborKratochvíl Jaroslav-99-10-10 1327
10.Sedláček AlešSedláček Zdeněk-813-4-7 1328
11.Maška RomanVolek Pavel ml.-4-5-1  0329
12.Zástěra LiborSvoboda Petr4-8-10-7 13210
13.Sedláček AlešKratochvíl Jaroslav2-1-4-11 13  
14.Papež RadekSedláček Zdeněk         
15.Zástěra LiborVolek Pavel ml.         
16.Sedláček AlešSvoboda Petr         
17.Papež RadekKratochvíl Jaroslav         
18.Maška RomanSedláček Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Aleš02Volek Pavel ml.30
Papež Radek02Svoboda Petr30
Maška Roman12Kratochvíl Jaroslav11
Zástěra Libor12Sedláček Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32674:655TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Černý Radek
Sedláček Josef
 
 
-7865 3110
2.Krejčí Dalibor
Macek Ondřej
 
 
Fischer Karel
Mišejka Luboš
 
 
-163-5693220
3.Krejčí DaliborFischer Karel129-7-7-92321
4.Robek PetrČerný Radek-676-5-12322
5.Rotrekl DavidMišejka Luboš-811411 3132
6.Macek OndřejSedláček Josef-4-97873242
7.Robek PetrFischer Karel-8-8-8  0343
8.Rotrekl DavidČerný Radek8-5-11-10 1344
9.Macek OndřejČerný Libor7-9147 3154
10.Krejčí DaliborSedláček Josef68-65 3164
11.Rotrekl DavidFischer Karel-1-7-6  0365
12.Macek OndřejČerný Radek99-8-1-42366
13.Krejčí DaliborČerný Libor143  3076
14.Robek PetrSedláček Josef1098  3086
15.Macek OndřejFischer Karel-148-7-8 1387
16.Krejčí DaliborČerný Radek10-4-43-72388
17.Robek PetrČerný Libor399  3098
18.Rotrekl DavidSedláček Josef577  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Dalibor22Fischer Karel40
Robek Petr22Černý Radek40
Rotrekl David22Mišejka Luboš01
Macek Ondřej22Sedláček Josef04
   Černý Libor03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8386:234KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andorko Pavel
Ondrovčák Ladislav
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
768  3010
2.Ondra Milan
Adam Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Ondrovčák LadislavDamborský Bohumil58-53 3130
4.Ondra MilanHimal Tomáš75-59 3140
5.Adam PetrKonečný Jaroslav454  3050
6.Andorko PavelWO    3060
7.Ondra MilanDamborský Bohumil-10-5-7  0361
8.Adam PetrHimal Tomáš1197  3071
9.Andorko PavelKonečný Jaroslav7-696 3181
10.Ondrovčák LadislavWO    3091
11.Adam PetrDamborský Bohumil910-9-6632101
12.Andorko PavelHimal Tomáš7-673 31  
13.Ondrovčák LadislavKonečný Jaroslav         
14.Ondra Milan         
15.Andorko PavelDamborský Bohumil         
16.Ondrovčák LadislavHimal Tomáš         
17.Ondra MilanKonečný Jaroslav         
18.Adam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ondrovčák Ladislav10Damborský Bohumil12
Ondra Milan11Himal Tomáš02
Adam Petr30Konečný Jaroslav02
Andorko Pavel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:33541:606TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalamoun Lubomír
Kazdera Pavel
 
 
Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
-611-4-2 1301
2.Kovář Josef st.
Zimek Jaroslav
 
 
Mikuš Juraj
Mrkvan Miroslav
 
 
-5-105-9 1302
3.Kovář Josef st.Mikuš Juraj-811-39-102303
4.Zimek JaroslavPernička Pavel9-9-7-10 1304
5.Kazdera PavelChlíbek David6812  3014
6.Šalamoun LubomírMrkvan Miroslav9-387 3124
7.Zimek JaroslavMikuš Juraj-8-67-2 1325
8.Kazdera PavelPernička Pavel697  3035
9.Šalamoun LubomírChlíbek David9-988 3145
10.Kovář Josef st.Mrkvan Miroslav-48-6-6 1346
11.Kazdera PavelMikuš Juraj-8-6-5  0347
12.Šalamoun LubomírPernička Pavel799  3057
13.Kovář Josef st.Chlíbek David613-5-9-82358
14.Zimek JaroslavMrkvan Miroslav913-58 3168
15.Šalamoun LubomírMikuš Juraj-4-12-10  0369
16.Kovář Josef st.Pernička Pavel-6-113-2 13610
17.Zimek JaroslavChlíbek David4    10  
18.Kazdera PavelMrkvan Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovář Josef st.04Mikuš Juraj40
Zimek Jaroslav12Pernička Pavel22
Kazdera Pavel21Chlíbek David12
Šalamoun Lubomír31Mrkvan Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Šťastný Pavel
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32470:514Orel Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jiří
Šplíchal Jiří
 
 
Paták Zdeněk
Vašulín Karel
 
 
-89-7-7 1301
2.Šťastný Pavel
Štěpánek Luděk
 
 
Kratochvíl Michal ml.
Ertl Jakub
 
 
-8-3-10  0302
3.Štěpánek LuděkPaták Zdeněk5-15-511-72303
4.Doležal JiříErtl Jakub11-8-75-32304
5.Šťastný PavelVašulín Karel811-33 3114
6.Šplíchal JiříKratochvíl Michal ml.563  3024
7.Doležal JiříPaták Zdeněk-7-13-6  0325
8.Šťastný PavelErtl Jakub-68-7-7 1326
9.Šplíchal JiříVašulín Karel7-71111 3136
10.Štěpánek LuděkKratochvíl Michal ml.458  3046
11.Šťastný PavelPaták Zdeněk-4-5-10  0347
12.Šplíchal JiříErtl Jakub-7-8-7  0348
13.Štěpánek LuděkVašulín Karel7-5-7-6 1349
14.Doležal JiříKratochvíl Michal ml.7-74-9-1023410
15.Šplíchal JiříPaták Zdeněk         
16.Štěpánek LuděkErtl Jakub         
17.Doležal JiříVašulín Karel         
18.Šťastný PavelKratochvíl Michal ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štěpánek Luděk12Paták Zdeněk30
Doležal Jiří03Ertl Jakub30
Šťastný Pavel12Vašulín Karel12
Šplíchal Jiří21Kratochvíl Michal ml.12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy