Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:Zimola Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Pazdera Miroslav
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Grulich Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18515:403TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
Bubla Jaroslav st.
Šebeček Marek
 
 
-78-98143210
2.Vysloužil Jan
Sýkora Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Javůrek MartinŠebeček Marek792  3030
4.Vičík OldřichBubla Jaroslav st.-5-1211963240
5.Vysloužil JanVojáček Jaromír6127  3050
6.Sýkora JosefWO    3060
7.Vičík OldřichŠebeček Marek67-78 3170
8.Vysloužil JanBubla Jaroslav st.-577-8113280
9.Sýkora JosefVojáček Jaromír-712-8-11 1381
10.Javůrek MartinWO    3091
11.Vysloužil JanŠebeček Marek-2107-3-32392
12.Sýkora JosefBubla Jaroslav st.-8-56-6 1393
13.Javůrek MartinVojáček Jaromír-9-1076632103
14.Vičík Oldřich         
15.Sýkora JosefŠebeček Marek         
16.Javůrek MartinBubla Jaroslav st.         
17.Vičík OldřichVojáček Jaromír         
18.Vysloužil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Javůrek Martin20Šebeček Marek12
Vičík Oldřich20Bubla Jaroslav st.12
Vysloužil Jan21Vojáček Jaromír12
Sýkora Josef02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KPII - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18486:434Orel Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Henek Dominik
 
 
Reška Vladislav st.
Hanák Petr
 
 
79-87 3110
2.Zachoval Leoš
Polívka Ondřej
 
 
Reška Vladislav ml.
Pecka Zbyněk
 
 
977  3020
3.Suchý PetrHanák Petr9-65-7-62321
4.Henek DominikReška Vladislav st.81010  3031
5.Zachoval LeošReška Vladislav ml.-5-98693241
6.Polívka OndřejPecka Zbyněk2-9107 3151
7.Henek DominikHanák Petr88-8-9103261
8.Zachoval LeošReška Vladislav st.-8-9-5  0362
9.Polívka OndřejReška Vladislav ml.698  3072
10.Suchý PetrPecka Zbyněk455  3082
11.Zachoval LeošHanák Petr-3-8-6  0383
12.Polívka OndřejReška Vladislav st.6-89-1083293
13.Suchý PetrReška Vladislav ml.104-55 31103
14.Henek DominikPecka Zbyněk         
15.Polívka OndřejHanák Petr         
16.Suchý PetrReška Vladislav st.         
17.Henek DominikReška Vladislav ml.         
18.Zachoval LeošPecka Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý Petr21Hanák Petr21
Henek Dominik20Reška Vladislav st.12
Zachoval Leoš12Reška Vladislav ml.03
Polívka Ondřej30Pecka Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14446:381SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Spáčil Tomáš
Rulíšek Karel
 
 
747  3010
2.Vermouzek František
Vlček Dalibor
 
 
Mráz David
Jelínek Marek
 
 
7-8-4-4 1311
3.Fučík PetrJelínek Marek-12683 3121
4.Vlček DaliborRulíšek Karel-9399 3131
5.Vermouzek FrantišekSpáčil Tomáš5-794 3141
6.Šípka ZdeněkMráz David476  3051
7.Vlček DaliborJelínek Marek1054  3061
8.Vermouzek FrantišekRulíšek Karel9-4-517103271
9.Šípka ZdeněkSpáčil Tomáš647  3081
10.Fučík PetrMráz David6-2-4-6 1382
11.Vermouzek FrantišekJelínek Marek-89-1893292
12.Šípka ZdeněkRulíšek Karel93-109 31102
13.Fučík PetrSpáčil Tomáš6    10  
14.Vlček DaliborMráz David         
15.Šípka ZdeněkJelínek Marek         
16.Fučík PetrRulíšek Karel         
17.Vlček DaliborSpáčil Tomáš         
18.Vermouzek FrantišekMráz David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fučík Petr11Jelínek Marek03
Vlček Dalibor20Rulíšek Karel03
Vermouzek František30Spáčil Tomáš02
Šípka Zdeněk30Mráz David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:Makovický Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33639:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veber Marek
Filák Tomáš
 
 
Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
-6-5-5  0301
2.Bíla Jindřich
Netolička Lubomír
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
875  3011
3.Netolička LubomírBezděk Luboš-8-67-15 1312
4.Bíla JindřichKutil Libor-5-481143222
5.Filák TomášKonečný Štěpán41011  3032
6.Veber MarekObalil Jiří-11346 3142
7.Bíla JindřichBezděk Luboš-6-6-6  0343
8.Filák TomášKutil Libor8108  3053
9.Veber MarekKonečný Štěpán8-858 3163
10.Netolička LubomírObalil Jiří9-117-9-72364
11.Filák TomášBezděk Luboš-85-9-7 1365
12.Veber MarekKutil Libor-25-2-5 1366
13.Netolička LubomírKonečný Štěpán4-1112-5-52367
14.Bíla JindřichObalil Jiří-8-107663277
15.Veber MarekBezděk Luboš-59-6-6 1378
16.Netolička LubomírKutil Libor10-4-16-92379
17.Bíla JindřichKonečný Štěpán986  3089
18.Filák TomášObalil Jiří7109  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolička Lubomír04Bezděk Luboš40
Bíla Jindřich31Kutil Libor22
Filák Tomáš31Konečný Štěpán13
Veber Marek22Obalil Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30644:557TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Levardi Robert
 
 
Kalousek Viktor
Sedláček Radek
 
 
-6-5-7  0301
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Srna Antonín
Skála Petr
 
 
615  3011
3.Hofírek DominikSedláček Radek-11-7-5  0312
4.Paták RadekKalousek Viktor599  3022
5.Rotrekl LukášSrna Antonín3911  3032
6.Vojtěch MartinSkála Petr-13745 3142
7.Paták RadekSedláček Radek-4-10-10  0343
8.Rotrekl LukášKalousek Viktor31-115 3153
9.Vojtěch MartinSrna Antonín6-7-66-112354
10.Hofírek DominikSkála Petr-8243 3164
11.Rotrekl LukášSedláček Radek-787-8-72365
12.Vojtěch MartinKalousek Viktor-787-853275
13.Levardi RobertSrna Antonín-6-6-10  0376
14.Paták RadekSkála Petr744  3086
15.Vojtěch MartinSedláček Radek-10-12-5  0387
16.Levardi RobertKalousek Viktor525  3097
17.Paták RadekSrna Antonín156-10-7-82398
18.Rotrekl LukášSkála Petr-78410 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofírek Dominik11Sedláček Radek40
Paták Radek22Kalousek Viktor04
Rotrekl Lukáš31Srna Antonín31
Vojtěch Martin22Skála Petr04
Levardi Robert11   
Dominika Hofírka vystřídal Robert Levardi



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33489:539Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krása Petr st.
Moravec Zdeněk
 
 
Novák Lukáš
Kolbert Radek
 
 
-6-6-2  0301
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Křupala Vladislav
Škorpík Jan
 
 
7-712-6-52302
3.Moravec ZdeněkNovák Lukáš-9-11-5  0303
4.Krása Petr st.Škorpík Jan4-6-7-8 1304
5.Cetkovský MartinKolbert Radek858  3014
6.Křepela LubomírKřupala Vladislav-4897 3124
7.Krása Petr st.Novák Lukáš11-124-3-52325
8.Cetkovský MartinŠkorpík Jan7-7-85-32326
9.Křepela LubomírKolbert Radek9-9-10-10 1327
10.Moravec ZdeněkKřupala Vladislav12-8106 3137
11.Cetkovský MartinNovák Lukáš-9-6-7  0338
12.Křepela LubomírŠkorpík Jan-85-106-62339
13.Moravec ZdeněkKolbert Radek-8894 3149
14.Krása Petr st.Křupala Vladislav4-2-7-7 13410
15.Křepela LubomírNovák Lukáš         
16.Moravec ZdeněkŠkorpík Jan         
17.Krása Petr st.Kolbert Radek         
18.Cetkovský MartinKřupala Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Zdeněk21Novák Lukáš30
Krása Petr st.03Škorpík Jan30
Cetkovský Martin12Kolbert Radek12
Křepela Lubomír12Křupala Vladislav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy