Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:Grulich Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Pazdera Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32658:613TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vičík Oldřich
Javůrek Martin
 
 
Reška Vladislav ml.
Pecka Zbyněk
 
 
66-65 3110
2.Vysloužil Jan
Sýkora Josef
 
 
Reška Vladislav st.
Hanák Petr
 
 
7-88-11-82311
3.Javůrek MartinHanák Petr-5-11-7  0312
4.Vičík OldřichReška Vladislav st.-4-5-9  0313
5.Vysloužil JanReška Vladislav ml.10-8-9373223
6.Sýkora JosefPecka Zbyněk73-10-753233
7.Vičík OldřichHanák Petr-4-8-9  0334
8.Vysloužil JanReška Vladislav st.8112  3044
9.Sýkora JosefReška Vladislav ml.943  3054
10.Grulich ZdeněkPecka Zbyněk12-8-7-7 1355
11.Vysloužil JanHanák Petr97-9-7-112356
12.Sýkora JosefReška Vladislav st.1111-97 3166
13.Grulich ZdeněkReška Vladislav ml.-5783 3176
14.Vičík OldřichPecka Zbyněk865  3086
15.Sýkora JosefHanák Petr-10-9-9  0387
16.Grulich ZdeněkReška Vladislav st.-726-8103297
17.Vičík OldřichReška Vladislav ml.-1010-7131332107
18.Vysloužil JanPecka Zbyněk744  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Javůrek Martin01Hanák Petr40
Vičík Oldřich22Reška Vladislav st.13
Vysloužil Jan21Reška Vladislav ml.04
Sýkora Josef31Pecka Zbyněk12
Grulich Zdeněk21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KPII - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23531:498Orel Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Henek Dominik
 
 
Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
10411  3010
2.Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
Šebeček Marek
Šebeček Antonín
 
 
9-8-101033220
3.Suchý PetrŠebeček Marek-910-9-4 1321
4.Polívka OndřejBubla Jaroslav st.-6610-643231
5.Petr MichalVojáček Jaromír-98108 3141
6.Henek DominikŠebeček Antonín66-86 3151
7.Polívka OndřejŠebeček Marek4-68-6103261
8.Petr MichalBubla Jaroslav st.-6-6-7  0362
9.Henek DominikVojáček Jaromír1066  3072
10.Suchý PetrŠebeček Antonín-77126 3182
11.Petr MichalŠebeček Marek-7-2-7  0383
12.Henek DominikBubla Jaroslav st.-11-55-7 1384
13.Suchý PetrVojáček Jaromír797  3094
14.Polívka OndřejŠebeček Antonín10-105-10732104
15.Henek DominikŠebeček Marek-9799 31  
16.Suchý PetrBubla Jaroslav st.         
17.Polívka OndřejVojáček Jaromír         
18.Petr MichalŠebeček Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý Petr21Šebeček Marek21
Polívka Ondřej30Bubla Jaroslav st.21
Petr Michal12Vojáček Jaromír03
Henek Dominik21Šebeček Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:32518:563MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Veber Marek
Telecká Jana
 
 
-9-8-7  0301
2.Vermouzek František
Vlček Dalibor
 
 
Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
9104  3011
3.Fučík PetrVeber Marek-68-5-10 1312
4.Vlček DaliborJedlička Jindřich78-8-5-92313
5.Vermouzek FrantišekNetolička Lubomír796  3023
6.Šípka ZdeněkTelecká Jana-8-7-4  0324
7.Vlček DaliborVeber Marek-5-8-5  0325
8.Vermouzek FrantišekJedlička Jindřich1088  3035
9.Šípka ZdeněkNetolička Lubomír7109  3045
10.Fučík PetrTelecká Jana-5-910-8 1346
11.Vermouzek FrantišekVeber Marek-6-7-9  0347
12.Šípka ZdeněkJedlička Jindřich-1169-853257
13.Fučík PetrNetolička Lubomír8611  3067
14.Vlček DaliborTelecká Jana-4-5-8  0368
15.Šípka ZdeněkVeber Marek7-3-99-102369
16.Fučík PetrJedlička Jindřich-10-487-623610
17.Vlček DaliborNetolička Lubomír-9-8-4  03  
18.Vermouzek FrantišekTelecká Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fučík Petr13Veber Marek40
Vlček Dalibor03Jedlička Jindřich22
Vermouzek František21Netolička Lubomír03
Šípka Zdeněk22Telecká Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34449:539TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulíšek Karel
Spáčil Tomáš
 
 
Dvořák Leoš
Obalil Jiří
 
 
-6-109-6 1301
2.Jelínek Marek
Mráz David
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
13-710-883211
3.Spáčil TomášBezděk Luboš-5-4-8  0312
4.Jelínek MarekKutil Libor-9-7-8  0313
5.Rulíšek KarelObalil Jiří-89-5-6 1314
6.Mráz DavidDvořák Leoš6410  3024
7.Jelínek MarekBezděk Luboš10-98-973234
8.Rulíšek KarelKutil Libor8-8-8-6 1335
9.Mráz DavidObalil Jiří-10-78-3 1336
10.Spáčil TomášDvořák Leoš8-8-710-32337
11.Rulíšek KarelBezděk Luboš-4-913-4 1338
12.Mráz DavidKutil Libor-7-89-8 1339
13.Spáčil TomášObalil Jiří-7-713-6 13310
14.Jelínek MarekDvořák Leoš         
15.Mráz DavidBezděk Luboš         
16.Spáčil TomášKutil Libor         
17.Jelínek MarekObalil Jiří         
18.Rulíšek KarelDvořák Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spáčil Tomáš03Bezděk Luboš21
Jelínek Marek11Kutil Libor30
Rulíšek Karel03Obalil Jiří30
Mráz David12Dvořák Leoš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23588:539TJ Sokol Drnovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
Záděra Kamil
Slezák Pavel
 
 
-97108 3110
2.Trávníček Michal
Sedláček Radek
 
 
Kolbert Radek
Škorpík Jan
 
 
7-108-6-92311
3.Trávníček MichalZáděra Kamil8-11-96-102312
4.Beránek PavelKolbert Radek49-108 3122
5.Sedláček RadekŠkorpík Jan10-9-7563232
6.Srna AntonínSlezák Pavel35-107 3142
7.Beránek PavelZáděra Kamil7105  3052
8.Sedláček RadekKolbert Radek-41089 3162
9.Srna AntonínŠkorpík Jan-1-4-3  0363
10.Trávníček MichalSlezák Pavel673  3073
11.Sedláček RadekZáděra Kamil7-568 3183
12.Kalousek ViktorKolbert Radek-9-7148-52384
13.Trávníček MichalŠkorpík Jan11-3-7-6 1385
14.Beránek PavelSlezák Pavel7311  3095
15.Kalousek ViktorZáděra Kamil7-11128 31105
16.Trávníček MichalKolbert Radek-109   11  
17.Beránek PavelŠkorpík Jan         
18.Sedláček RadekSlezák Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Michal12Záděra Kamil13
Beránek Pavel30Kolbert Radek12
Sedláček Radek30Škorpík Jan21
Srna Antonín11Slezák Pavel03
Kalousek Viktor11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31297:400TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krása Petr st.
Moravec Zdeněk
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
-89-5-5 1301
2.Křepela Lubomír
Sekanina Jan
 
 
Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
-6-97-5 1302
3.Krása Petr st.Paták Radek-810-4-6 1303
4.Moravec ZdeněkRotrekl Lukáš-8-10-10  0304
5.Sekanina JanVojtěch Martin-11-7-1  0305
6.Křepela LubomírKvapil Zdeněk8-7-13-5 1306
7.Moravec ZdeněkPaták Radek-8-2-9  0307
8.Sekanina JanRotrekl Lukáš-8-3-7  0308
9.Křepela LubomírVojtěch Martin-7683 3118
10.Krása Petr st.Kvapil Zdeněk-9-7-9  0319
11.Sekanina JanPaták Radek-7-8-7  03110
12.Křepela LubomírRotrekl Lukáš-1010   11  
13.Krása Petr st.Vojtěch Martin         
14.Moravec ZdeněkKvapil Zdeněk         
15.Křepela LubomírPaták Radek         
16.Krása Petr st.Rotrekl Lukáš         
17.Moravec ZdeněkVojtěch Martin         
18.Sekanina JanKvapil Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krása Petr st.02Paták Radek30
Moravec Zdeněk02Rotrekl Lukáš20
Sekanina Jan03Vojtěch Martin11
Křepela Lubomír11Kvapil Zdeněk20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy