Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
Reška Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Prusy, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39620:655TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reška Vladislav st.
Hanák Petr
 
 
Vysloužil Jan
Sýkora Josef
 
 
576  3010
2.Reška Vladislav ml.
Pecka Zbyněk
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
-7-8-7  0311
3.Hanák PetrVičík Oldřich6-846 3121
4.Reška Vladislav ml.Javůrek Martin-6-5-9  0322
5.Pecka ZbyněkSýkora Josef9-7-9-6 1323
6.Reška Vladislav st.Vysloužil Jan9-8-10283233
7.Reška Vladislav ml.Vičík Oldřich-3-7-5  0334
8.Pecka ZbyněkJavůrek Martin-4-5811-32335
9.Reška Vladislav st.Sýkora Josef7-12-9-3 1336
10.Hanák PetrVysloužil Jan76-510 3146
11.Pecka ZbyněkVičík Oldřich-7-2-5  0347
12.Reška Vladislav st.Javůrek Martin6-487 3157
13.Hanák PetrSýkora Josef3-1556 3167
14.Reška Vladislav ml.Vysloužil Jan6-11-5-10 1368
15.Reška Vladislav st.Vičík Oldřich10-11-8-4 1369
16.Hanák PetrJavůrek Martin-98-9723279
17.Reška Vladislav ml.Sýkora Josef-9995 3189
18.Pecka ZbyněkVysloužil Jan9-6-7-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Petr40Vičík Oldřich31
Reška Vladislav ml.13Javůrek Martin22
Pecka Zbyněk04Sýkora Josef22
Reška Vladislav st.22Vysloužil Jan22
Vrchní rozhodčí nastoupil od začátku do utkání jako hráč



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35551:594Orel Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
Suchý Petr
Henek Dominik
 
 
7-89-5-72301
2.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
9-3510 3111
3.Salajka Jaroslav ml.Polívka Ondřej-47-8-12 1312
4.Vojáček JaromírPetr Michal9156  3022
5.Bubla Jaroslav st.Henek Dominik-7696 3132
6.Šebeček MarekSuchý Petr9-99-8-82333
7.Vojáček JaromírPolívka Ondřej-4-79-8 1334
8.Bubla Jaroslav st.Petr Michal47-10-8-72335
9.Šebeček MarekHenek Dominik-10477 3145
10.Salajka Jaroslav ml.Suchý Petr-14-4-8  0346
11.Bubla Jaroslav st.Polívka Ondřej7-511-993256
12.Šebeček MarekPetr Michal9-7-7-8 1357
13.Salajka Jaroslav ml.Henek Dominik4-6-8-7 1358
14.Vojáček JaromírSuchý Petr-4-9-2  0359
15.Šebeček MarekPolívka Ondřej-104-7-8 13510
16.Salajka Jaroslav ml.Petr Michal-9-5-11  03  
17.Vojáček JaromírHenek Dominik         
18.Bubla Jaroslav st.Suchý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salajka Jaroslav ml.03Polívka Ondřej31
Vojáček Jaromír12Petr Michal21
Bubla Jaroslav st.21Henek Dominik12
Šebeček Marek13Suchý Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15500:337MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Vermouzek František
 
 
WO    3010
2.Veber Marek
Filák Tomáš
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
7-5-812-92311
3.Netolička LubomírŠípka Zdeněk-107104 3121
4.Jedlička JindřichVermouzek František1396  3031
5.Filák TomášFučík Petr-856-11103241
6.Veber MarekWO    3051
7.Jedlička JindřichŠípka Zdeněk-6354 3161
8.Filák TomášVermouzek František-88-96-82362
9.Veber MarekFučík Petr67-6-483272
10.Netolička LubomírWO    3082
11.Filák Tomᚊípka Zdeněk-105-7473292
12.Veber MarekVermouzek František-8466 31102
13.Netolička LubomírFučík Petr         
14.Jedlička Jindřich         
15.Veber MarekŠípka Zdeněk         
16.Netolička LubomírVermouzek František         
17.Jedlička JindřichFučík Petr         
18.Filák Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Netolička Lubomír10Šípka Zdeněk03
Jedlička Jindřich20Vermouzek František12
Filák Tomáš21Fučík Petr02
Veber Marek20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Spáčil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16518:390TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
Spáčil Petr
Spáčil Tomáš
 
 
5-8-8673210
2.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
Jelínek Marek
Res Oldřich
 
 
562  3020
3.Dvořák LeošJelínek Marek-6-71015-82321
4.Kutil LiborSpáčil Tomáš-98119 3131
5.Obalil JiříSpáčil Petr8105  3041
6.Bezděk LubošRes Oldřich576  3051
7.Kutil LiborJelínek Marek7-12-12-9 1352
8.Obalil JiříSpáčil Tomáš885  3062
9.Bezděk LubošSpáčil Petr737  3072
10.Krátký MarekRes Oldřich563  3082
11.Obalil JiříJelínek Marek-12-5-6  0383
12.Bezděk LubošSpáčil Tomáš6-1034 3193
13.Krátký MarekSpáčil Petr7-8-9-5 1394
14.Kutil LiborRes OldřichWO    30104
15.Bezděk LubošJelínek Marek         
16.Krátký MarekSpáčil Tomáš         
17.Kutil LiborSpáčil Petr         
18.Obalil JiříRes Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Leoš01Jelínek Marek30
Kutil Libor11Spáčil Tomáš03
Obalil Jiří21Spáčil Petr12
Bezděk Luboš30Res Oldřich02
Krátký Marek11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19536:358Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škorpík Jan
Kolbert Radek
 
 
Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
7-765 3110
2.Záděra František
Záděra Kamil
 
 
Srna Antonín
 
 
WO    3020
3.Kolbert RadekSedláček Radek7-75-9-42321
4.Záděra FrantišekKalousek Viktor948  3031
5.Záděra KamilSrna Antonín-6-5-9  0332
6.Škorpík JanWO    3042
7.Záděra FrantišekSedláček Radek-9-84-11 1343
8.Záděra KamilKalousek Viktor986  3053
9.Škorpík JanSrna Antonín-789-943263
10.Kolbert RadekWO    3073
11.Záděra KamilSedláček Radek-811-7-5 1374
12.Škorpík JanKalousek Viktor-11-98-7 1375
13.Kolbert RadekSrna Antonín6-8912 3185
14.Záděra FrantišekWO    3095
15.Škorpík JanSedláček RadekWO    30105
16.Kolbert RadekKalousek Viktor         
17.Záděra FrantišekSrna Antonín         
18.Záděra Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kolbert Radek11Sedláček Radek30
Záděra František11Kalousek Viktor12
Záděra Kamil12Srna Antonín12
Škorpík Jan11   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Rotrekl Lukáš
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6386:273TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
699  3010
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Odehnal Vladimír
Charvát Rudolf
 
 
685  3020
3.Kvapil ZdeněkKřepela Lubomír7-95-1053230
4.Rotrekl LukášCetkovský Martin87-57 3140
5.Paták RadekOdehnal Vladimír687  3050
6.Vojtěch MartinCharvát Rudolf856  3060
7.Rotrekl LukášKřepela Lubomír-11777 3170
8.Paták RadekCetkovský Martin67-145 3180
9.Vojtěch MartinOdehnal Vladimír7-737 3190
10.Kvapil ZdeněkCharvát Rudolf786  30100
11.Paták RadekKřepela Lubomír         
12.Vojtěch MartinCetkovský Martin         
13.Kvapil ZdeněkOdehnal Vladimír         
14.Rotrekl LukášCharvát Rudolf         
15.Vojtěch MartinKřepela Lubomír         
16.Kvapil ZdeněkCetkovský Martin         
17.Rotrekl LukášOdehnal Vladimír         
18.Paták RadekCharvát Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvapil Zdeněk20Křepela Lubomír02
Rotrekl Lukáš20Cetkovský Martin02
Paták Radek20Odehnal Vladimír02
Vojtěch Martin20Charvát Rudolf02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy