Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7398:283TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
-96210 3110
2.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Šebeček Marek
Šebeček Antonín
 
 
78-118 3120
3.Kvapil ZdeněkŠebeček Marek885  3030
4.Rotrekl LukášBubla Jaroslav st.688  3040
5.Vojtěch MartinVojáček Jaromír3-106-1163250
6.Paták RadekŠebeček Antonín6-1053 3160
7.Rotrekl Lukᚊebeček Marek3-89-6103270
8.Vojtěch MartinBubla Jaroslav st.894  3080
9.Paták RadekVojáček Jaromír9108  3090
10.Kvapil ZdeněkŠebeček Antonín746  30100
11.Vojtěch MartinŠebeček Marek87   20  
12.Paták RadekBubla Jaroslav st.         
13.Kvapil ZdeněkVojáček Jaromír         
14.Rotrekl Lukᚊebeček Antonín         
15.Paták RadekŠebeček Marek         
16.Kvapil ZdeněkBubla Jaroslav st.         
17.Rotrekl LukášVojáček Jaromír         
18.Vojtěch MartinŠebeček Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvapil Zdeněk20Šebeček Marek02
Rotrekl Lukáš20Bubla Jaroslav st.02
Vojtěch Martin20Vojáček Jaromír02
Paták Radek20Šebeček Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:22513:404Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
Reška Vladislav ml.
Hanák Petr
 
 
-9-8-7  0301
2.Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 

 
 
WO    3011
3.Záděra KamilHanák Petr-3-8-11  0312
4.Křupala VladislavReška Vladislav ml.-6-10-3  0313
5.Kolbert RadekPecka Zbyněk916  3023
6.Škorpík JanWO    3033
7.Křupala VladislavHanák Petr-9-4-6  0334
8.Kolbert RadekReška Vladislav ml.7-9108 3144
9.Škorpík JanPecka Zbyněk3138  3054
10.Záděra KamilWO    3064
11.Kolbert RadekHanák Petr-8-47-9 1365
12.Škorpík JanReška Vladislav ml.1196  3075
13.Záděra KamilPecka Zbyněk109-109 3185
14.Křupala VladislavWO    3095
15.Škorpík JanHanák Petr-7-9-2  0396
16.Záděra KamilReška Vladislav ml.-11-89101132106
17.Křupala VladislavPecka Zbyněk-8-74-8 13  
18.Kolbert Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Záděra Kamil21Hanák Petr40
Křupala Vladislav02Reška Vladislav ml.13
Kolbert Radek21Pecka Zbyněk03
Škorpík Jan21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:14439:371TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Spáčil Petr
 
 
Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
8109  3010
2.Jelínek Marek
Mráz David
 
 
Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
6128  3020
3.Rulíšek KarelSedláček Radek898  3030
4.Mráz DavidBeránek Pavel-8-45-3 1331
5.Spáčil PetrSrna Antonín11-7-7-10 1332
6.Jelínek MarekKalousek Viktor263  3042
7.Mráz DavidSedláček Radek565  3052
8.Spáčil PetrBeránek Pavel-8-8-7  0353
9.Jelínek MarekSrna Antonín988  3063
10.Rulíšek KarelKalousek Viktor167  3073
11.Spáčil PetrSedláček RadekWO    0374
12.Jelínek MarekBeránek Pavel-917-933284
13.Rulíšek KarelSrna Antonín1097  3094
14.Mráz DavidKalousek Viktor577  30104
15.Jelínek MarekSedláček Radek8-7   11  
16.Rulíšek KarelBeránek Pavel         
17.Mráz DavidSrna Antonín         
18.Spáčil PetrKalousek Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rulíšek Karel30Sedláček Radek02
Mráz David21Beránek Pavel21
Spáčil Petr02Srna Antonín12
Jelínek Marek30Kalousek Viktor03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32394:464MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krása Petr st.
Křepela Zdeněk
 
 
Jedlička Jindřich
Netolička Lubomír
 
 
-8-10-4  0301
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Veber Marek
Filák Tomáš
 
 
6-988 3111
3.Cetkovský MartinVeber Marek-4-7-7  0312
4.Krása Petr st.Filák Tomáš6-69-6-72313
5.Křepela ZdeněkJedlička Jindřich12-11-6-10 1314
6.Křepela LubomírNetolička Lubomír-7-773-82315
7.Krása Petr st.Veber Marek49-98 3125
8.Křepela ZdeněkFilák Tomáš-9-39-5 1326
9.Křepela LubomírJedlička Jindřich-1098-9-92327
10.Cetkovský MartinNetolička Lubomír-5-8-7  0328
11.Křepela ZdeněkVeber Marek-10-5-9  0329
12.Křepela LubomírFilák Tomáš-5-8-9  03210
13.Cetkovský MartinJedlička Jindřich         
14.Krása Petr st.Netolička Lubomír         
15.Křepela LubomírVeber Marek         
16.Cetkovský MartinFilák Tomáš         
17.Krása Petr st.Jedlička Jindřich         
18.Křepela ZdeněkNetolička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cetkovský Martin02Veber Marek21
Krása Petr st.11Filák Tomáš30
Křepela Zdeněk03Jedlička Jindřich20
Křepela Lubomír03Netolička Lubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39667:700TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šípka Zdeněk
Fučík Petr
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
-696-10-82301
2.Jízdný Martin
Vermouzek František
 
 
Javůrek Tomáš
Vysloužil Jan
 
 
7-3-6-8 1302
3.Fučík PetrJavůrek Martin-9-49993212
4.Jízdný MartinVičík Oldřich78-10-8-92313
5.Vermouzek FrantišekVysloužil Jan-813-9-9 1314
6.Šípka ZdeněkJavůrek Tomáš76-510 3124
7.Jízdný MartinJavůrek Martin6-6-6-2 1325
8.Vermouzek FrantišekVičík Oldřich778  3035
9.Šípka ZdeněkVysloužil Jan10-1069 3145
10.Fučík PetrJavůrek Tomáš9-1289 3155
11.Vermouzek FrantišekJavůrek Martin-6-5-7  0356
12.Šípka ZdeněkSýkora Josef1029  3066
13.Fučík PetrVysloužil Jan-8-9-5  0367
14.Jízdný MartinJavůrek Tomáš-8-11-8  0368
15.Šípka ZdeněkJavůrek Martin-786-8113278
16.Fučík PetrSýkora Josef-710-8423288
17.Jízdný MartinVysloužil Jan8-7-7-4 1389
18.Vermouzek FrantišekJavůrek Tomáš7-6-97-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fučík Petr31Javůrek Martin22
Jízdný Martin04Vičík Oldřich11
Vermouzek František13Vysloužil Jan31
Šípka Zdeněk40Javůrek Tomáš22
   Sýkora Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6374:209TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obalil Jiří
Krátký Marek
 
 
Svěrák Martin
Zachoval Leoš
 
 
784  3010
2.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 

 
 
WO    3020
3.Obalil JiříZachoval Leoš566  3030
4.Krátký MarekSvěrák Martin-7-46463240
5.Bezděk LubošSuchý Petr867  3050
6.Kutil LiborWO    3060
7.Krátký MarekZachoval Leoš8-7-1-7 1361
8.Bezděk LubošSvěrák Martin437  3071
9.Kutil LiborSuchý Petr978  3081
10.Obalil JiříWO    3091
11.Bezděk LubošZachoval Leoš79-78 31101
12.Kutil LiborSvěrák Martin         
13.Obalil JiříSuchý Petr         
14.Krátký Marek         
15.Kutil LiborZachoval Leoš         
16.Obalil JiříSvěrák Martin         
17.Krátký MarekSuchý Petr         
18.Bezděk Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Obalil Jiří10Zachoval Leoš12
Krátký Marek11Svěrák Martin02
Bezděk Luboš30Suchý Petr02
Kutil Libor10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy