Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:39699:720nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolbert Radek
Záděra Kamil
 
 
Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
9-10-73-32301
2.Škorpík Jan
Záděra František
 
 
Šebeček Antonín
Šebeček Marek
 
 
-9-4-4  0302
3.Záděra KamilŠebeček Marek989  3012
4.Záděra FrantišekBubla Jaroslav st.-8-9-9  0313
5.Kolbert RadekVojáček Jaromír-863-5-52314
6.Škorpík JanŠebeček Antonín7-210-753224
7.Záděra FrantišekŠebeček Marek910-6-663234
8.Kolbert RadekBubla Jaroslav st.6-79-8113244
9.Škorpík JanVojáček Jaromír879  3054
10.Záděra KamilŠebeček Antonín-81086 3164
11.Kolbert RadekŠebeček Marek-9-1010-6 1365
12.Škorpík JanBubla Jaroslav st.-8-97-9 1366
13.Záděra KamilVojáček Jaromír10-694 3176
14.Záděra FrantišekŠebeček Antonín-7-76853286
15.Škorpík JanŠebeček Marek-97-610-102387
16.Záděra KamilBubla Jaroslav st.-7-6-9  0388
17.Záděra FrantišekVojáček Jaromír9-7-109-112389
18.Kolbert RadekŠebeček Antonín-69-7863299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záděra Kamil31Šebeček Marek22
Záděra František22Bubla Jaroslav st.31
Kolbert Radek22Vojáček Jaromír22
Škorpík Jan22Šebeček Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12462:302TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Reška Vladislav ml.
Hanák Petr
 
 
-135-85-92301
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Kvapil ZdeněkHanák Petr-6-6-10  0312
4.Rotrekl LukášReška Vladislav ml.887  3022
5.Vojtěch MartinPecka Zbyněk867  3032
6.Paták RadekWO    3042
7.Rotrekl LukášHanák Petr11-188 3152
8.Vojtěch MartinReška Vladislav ml.-105-10773262
9.Paták RadekPecka Zbyněk547  3072
10.Kvapil ZdeněkWO    3082
11.Vojtěch MartinHanák Petr-59-8-7 1383
12.Paták RadekReška Vladislav ml.732  3093
13.Kvapil ZdeněkPecka Zbyněk7136  30103
14.Rotrekl Lukáš         
15.Paták RadekHanák Petr         
16.Kvapil ZdeněkReška Vladislav ml.         
17.Rotrekl LukášPecka Zbyněk         
18.Vojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kvapil Zdeněk11Hanák Petr21
Rotrekl Lukáš20Reška Vladislav ml.03
Vojtěch Martin21Pecka Zbyněk03
Paták Radek20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35617:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Tomáš
Rulíšek Karel
 
 
Krása Petr st.
Sekanina Jan
 
 
-6-10-11  0301
2.Mráz David
Jelínek Marek
 
 
Cetkovský Martin
Křepela Lubomír
 
 
9-10-7-5 1302
3.Spáčil TomášKřepela Lubomír10-5-9-7 1303
4.Rulíšek KarelKrása Petr st.94-22 3113
5.Mráz DavidCetkovský Martin84-11-943223
6.Jelínek MarekSekanina Jan796  3033
7.Rulíšek KarelKřepela Lubomír-84-9-7 1334
8.Mráz DavidKrása Petr st.-9-8-4  0335
9.Jelínek MarekCetkovský Martin6-88-973245
10.Spáčil TomášSekanina Jan96-97 3155
11.Mráz DavidKřepela Lubomír-58-10-9 1356
12.Jelínek MarekKrása Petr st.6811  3066
13.Spáčil TomášCetkovský Martin-7-6-10  0367
14.Rulíšek KarelSekanina Jan499  3077
15.Jelínek MarekKřepela Lubomír-7-10-6  0378
16.Spáčil TomášKrása Petr st.-9-4-8  0379
17.Rulíšek KarelCetkovský Martin108-78 3189
18.Mráz DavidSekanina Jan6-9811 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Spáčil Tomáš13Křepela Lubomír40
Rulíšek Karel31Krása Petr st.22
Mráz David22Cetkovský Martin13
Jelínek Marek31Sekanina Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:31388:458MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
577  3010
2.Beránek Pavel
Zubal Ladislav
 
 
Veber Marek
Filák Tomáš
 
 
-3-6-9  0311
3.Zubal LadislavNetolička Lubomír-10-7-12  0312
4.Beránek PavelJedlička Jindřich4712  3022
5.Sedláček RadekFilák Tomáš-11-7-4  0323
6.Kalousek ViktorVeber Marek-7-8-6  0324
7.Beránek PavelNetolička Lubomír-9-9-1  0325
8.Sedláček RadekJedlička Jindřich874  3035
9.Kalousek ViktorFilák Tomáš-6-7-3  0336
10.Zubal LadislavVeber Marek-6-2-3  0337
11.Sedláček RadekNetolička Lubomír88-82 3147
12.Kalousek ViktorJedlička Jindřich-8-9-4  0348
13.Zubal LadislavFilák Tomáš11-8-8-11 1349
14.Beránek PavelVeber Marek-10-8810-723410
15.Kalousek ViktorNetolička Lubomír         
16.Zubal LadislavJedlička Jindřich         
17.Beránek PavelFilák Tomáš         
18.Sedláček RadekVeber Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zubal Ladislav03Netolička Lubomír21
Beránek Pavel12Jedlička Jindřich12
Sedláček Radek21Filák Tomáš30
Kalousek Viktor03Veber Marek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13480:370TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Štěpán
Obalil Jiří
 
 
Javůrek Martin
Javůrek Tomáš
 
 
-7410-953210
2.Kutil Libor
Bezděk Luboš
 
 
Javůrek Leoš
Sýkora Josef
 
 
6107  3020
3.Obalil JiříJavůrek Martin5-10-86-62321
4.Kutil LiborJavůrek Tomáš38-9-7-32322
5.Konečný ŠtěpánSýkora Josef758  3032
6.Bezděk LubošJavůrek Leoš537  3042
7.Kutil LiborJavůrek Martin79-10-993252
8.Konečný ŠtěpánJavůrek Tomáš-7958 3162
9.Bezděk LubošSýkora Josef4129  3072
10.Obalil JiříJavůrek Leoš654  3082
11.Konečný ŠtěpánJavůrek Martin-7-97973292
12.Bezděk LubošJavůrek Tomáš394  30102
13.Obalil JiříSýkora Josef         
14.Kutil LiborJavůrek Leoš         
15.Bezděk LubošJavůrek Martin         
16.Obalil JiříJavůrek Tomáš         
17.Kutil LiborSýkora Josef         
18.Konečný ŠtěpánJavůrek Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obalil Jiří11Javůrek Martin12
Kutil Libor11Javůrek Tomáš12
Konečný Štěpán30Sýkora Josef02
Bezděk Luboš30Javůrek Leoš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy