Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KPII - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34701:696Orel Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Svěrák Martin
 
 
Javůrek Martin
Sýkora Josef
 
 
986  3010
2.Henek Dominik
Polívka Ondřej
 
 
Javůrek Tomáš
Vysloužil Jan
 
 
-898-7123220
3.Suchý PetrJavůrek Martin1012-118 3130
4.Henek DominikJavůrek Tomáš7-8-89-62331
5.Polívka OndřejVysloužil Jan6-10-7-7 1332
6.Svěrák MartinSýkora Josef-8124-493242
7.Henek DominikJavůrek Martin-9-9-10  0343
8.Polívka OndřejJavůrek Tomáš1020-9-873253
9.Svěrák MartinVysloužil Jan666  3063
10.Suchý PetrSýkora Josef744  3073
11.Polívka OndřejJavůrek Martin5-7-58-42374
12.Svěrák MartinJavůrek Tomáš-28-10-5 1375
13.Suchý PetrVysloužil Jan-7-768-82376
14.Henek DominikSýkora Josef78-156 3186
15.Svěrák MartinJavůrek Martin-6-5-6  0387
16.Suchý PetrJavůrek Tomáš10-549 3197
17.Henek DominikVysloužil Jan8-4-11-8 1398
18.Polívka OndřejSýkora Josef89-56 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý Petr31Javůrek Martin31
Henek Dominik13Javůrek Tomáš22
Polívka Ondřej22Vysloužil Jan31
Svěrák Martin22Sýkora Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4375:226TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
998  3010
2.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 

 
 
WO    3020
3.Konečný ŠtěpánŠípka Zdeněk10413  3030
4.Kutil LiborVermouzek František3107  3040
5.Obalil JiříFučík Petr8-3-89113250
6.Bezděk LubošWO    3060
7.Kutil LiborŠípka Zdeněk11128  3070
8.Obalil JiříVermouzek František-994-10103280
9.Bezděk LubošFučík Petr7109  3090
10.Konečný ŠtěpánWO    30100
11.Obalil JiříŠípka Zdeněk         
12.Bezděk LubošVermouzek František         
13.Konečný ŠtěpánFučík Petr         
14.Kutil Libor         
15.Bezděk LubošŠípka Zdeněk         
16.Konečný ŠtěpánVermouzek František         
17.Kutil LiborFučík Petr         
18.Obalil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Konečný Štěpán10Šípka Zdeněk02
Kutil Libor20Vermouzek František02
Obalil Jiří20Fučík Petr02
Bezděk Luboš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21548:463STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krása Petr st.
Moravec Zdeněk
 
 
Kalousek Viktor
Sedláček Radek
 
 
697  3010
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
245  3020
3.Cetkovský MartinSedláček Radek-105-6753230
4.Moravec ZdeněkBeránek Pavel8-9-7-9 1331
5.Krása Petr st.Srna Antonín211-10-883241
6.Křepela LubomírKalousek Viktor576  3051
7.Moravec ZdeněkSedláček Radek-4-10-8  0352
8.Krása Petr st.Beránek Pavel10-10117 3162
9.Křepela LubomírSrna Antonín444  3072
10.Cetkovský MartinKalousek Viktor655  3082
11.Krása Petr st.Sedláček Radek6-6-7-5 1383
12.Křepela LubomírBeránek Pavel8-97-11-92384
13.Cetkovský MartinSrna Antonín1189  3094
14.Moravec ZdeněkKalousek Viktor-8-8-4  0395
15.Křepela LubomírSedláček Radek9-987 31105
16.Cetkovský MartinBeránek Pavel         
17.Moravec ZdeněkSrna Antonín         
18.Krása Petr st.Kalousek Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cetkovský Martin30Sedláček Radek22
Moravec Zdeněk03Beránek Pavel21
Krása Petr st.21Srna Antonín03
Křepela Lubomír31Kalousek Viktor12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31341:426TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Kamil
Záděra František
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
9-9-89-52301
2.Škorpík Jan
Kolbert Radek
 
 
Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
-7-9-10  0302
3.Záděra KamilPaták Radek-3-7-4  0303
4.Záděra FrantišekRotrekl Lukáš-9-84-8 1304
5.Kolbert RadekVojtěch Martin-11978 3114
6.Škorpík JanKvapil Zdeněk-2-5-11  0315
7.Záděra FrantišekPaták Radek-46-6-9 1316
8.Kolbert RadekRotrekl Lukáš-108-9-4 1317
9.Škorpík JanVojtěch Martin-10-7-7  0318
10.Záděra KamilKvapil Zdeněk10-9-9-9 1319
11.Kolbert RadekPaták Radek8-7-8-6 13110
12.Škorpík JanRotrekl Lukáš         
13.Záděra KamilVojtěch Martin         
14.Záděra FrantišekKvapil Zdeněk         
15.Škorpík JanPaták Radek         
16.Záděra KamilRotrekl Lukáš         
17.Záděra FrantišekVojtěch Martin         
18.Kolbert RadekKvapil Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záděra Kamil02Paták Radek30
Záděra František02Rotrekl Lukáš20
Kolbert Radek12Vojtěch Martin11
Škorpík Jan02Kvapil Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30700:611TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulíšek Karel
Spáčil Tomáš
 
 
Staněk Milan
Jedlička Jindřich
 
 
-9776 3110
2.Jelínek Marek
Mráz David
 
 
Filák Tomáš
Veber Marek
 
 
710-11-3-102311
3.Spáčil TomášFilák Tomáš-9-13-8  0312
4.Mráz DavidVeber Marek8-5-38-92313
5.Rulíšek KarelJedlička Jindřich7-953 3123
6.Jelínek MarekStaněk Milan572  3033
7.Mráz DavidFilák Tomáš11-9-13-13 1334
8.Rulíšek KarelVeber Marek79-117 3144
9.Jelínek MarekJedlička Jindřich573  3054
10.Spáčil TomášStaněk Milan5-910-8-102355
11.Rulíšek KarelFilák Tomáš-6-6-9  0356
12.Jelínek MarekVeber MarekWO    3066
13.Spáčil TomášJedlička Jindřich-101012-10103276
14.Mráz DavidStaněk Milan7-5-72-72377
15.Jelínek MarekFilák Tomáš-7-79-2 1378
16.Spáčil TomášVeber Marek7412  3088
17.Mráz DavidJedlička Jindřich-9778 3198
18.Rulíšek KarelStaněk Milan1055  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spáčil Tomáš22Filák Tomáš40
Mráz David13Veber Marek12
Rulíšek Karel31Jedlička Jindřich04
Jelínek Marek21Staněk Milan22
WO10WO01
W0 zranění během 12. zápasu., po ošetření hráč znovu nastoupil



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
Reška Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Prusy, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:32476:555TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reška Vladislav st.
Hanák Petr
 
 
Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
767  3010
2.
 
 
Šebeček Marek
Šebeček Antonín
 
 
WO    0311
3.Hanák PetrŠebeček Marek22-64 3121
4.Reška Vladislav st.Bubla Jaroslav st.712-55 3131
5.Vojáček JaromírWO    0332
6.Reška Vladislav ml.Šebeček Antonín877  3042
7.Reška Vladislav st.Šebeček Marek3-99-10-142343
8.Bubla Jaroslav st.WO    0344
9.Reška Vladislav ml.Vojáček Jaromír-7-8-10  0345
10.Hanák PetrŠebeček Antonín454  3055
11.Šebeček MarekWO    0356
12.Reška Vladislav ml.Bubla Jaroslav st.-8-156-7 1357
13.Hanák PetrVojáček Jaromír878  3067
14.Reška Vladislav st.Šebeček Antonín567  3077
15.Reška Vladislav ml.Šebeček Marek-6-4-8  0378
16.Hanák PetrBubla Jaroslav st.856  3088
17.Reška Vladislav st.Vojáček Jaromír76-21-8-82389
18.Šebeček AntonínWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanák Petr40Šebeček Marek21
Reška Vladislav st.22Bubla Jaroslav st.12
Reška Vladislav ml.13Vojáček Jaromír21
   Šebeček Antonín03
WO05WO50
VRCHNÍ ROZHODČÍ NASTOUPIL OD ZAČÁTKU UTKÁNÍ JAKO HRÁČ

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy