Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:Bubla Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20523:389TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
911-148 3110
2.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Vojáček JaromírŠípka Zdeněk-12-35-7 1321
4.Salajka Jaroslav ml.Vermouzek František-9974 3131
5.Bubla Jaroslav st.Fučík Petr8-8-6-7 1332
6.Šebeček MarekWO    3042
7.Salajka Jaroslav ml.Šípka Zdeněk-5-5-10  0343
8.Bubla Jaroslav st.Vermouzek František-8666 3153
9.Šebeček MarekFučík Petr-6-69-5 1354
10.Vojáček JaromírWO    3064
11.Bubla Jaroslav st.Šípka Zdeněk-9-97-10 1365
12.Šebeček MarekVermouzek František957  3075
13.Vojáček JaromírFučík Petr-4-241183285
14.Salajka Jaroslav ml.WO    3095
15.Šebeček MarekŠípka Zdeněk677  30105
16.Vojáček JaromírVermouzek František         
17.Salajka Jaroslav ml.Fučík Petr         
18.Bubla Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vojáček Jaromír11Šípka Zdeněk31
Salajka Jaroslav ml.11Vermouzek František03
Bubla Jaroslav st.12Fučík Petr21
Šebeček Marek21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
Reška Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Prusy, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31237:419TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reška Vladislav st.
Reška Vladislav ml.
 
 
Bezděk Luboš
Krátký Marek
 
 
2-565 3110
2.
 
 
Konečný Štěpán
Obalil Jiří
 
 
WO    0311
3.Reška Vladislav ml.Bezděk Luboš-7-3-6  0312
4.Reška Vladislav st.Konečný Štěpán7-6-9-6 1313
5.Obalil JiříWO    0314
6.Hanák Petr st.Krátký Marek-97-3-8 1315
7.Reška Vladislav st.Bezděk Luboš9-69-4-62316
8.Konečný ŠtěpánWO    0317
9.Hanák Petr st.Obalil Jiří-36-69-72318
10.Reška Vladislav ml.Krátký Marek810-8-9-42319
11.Bezděk LubošWO    03110
12.Hanák Petr st.Konečný Štěpán         
13.Reška Vladislav ml.Obalil Jiří         
14.Reška Vladislav st.Krátký Marek         
15.Hanák Petr st.Bezděk Luboš         
16.Reška Vladislav ml.Konečný Štěpán         
17.Reška Vladislav st.Obalil Jiří         
18.Krátký Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Reška Vladislav ml.02Bezděk Luboš20
Reška Vladislav st.02Konečný Štěpán10
Hanák Petr st.02Obalil Jiří10
   Krátký Marek20
WO04WO40
OD ZAČÁTKU UTKÁNÍ NASTOUPIL VRCHNÍ ROZHODČÍ JAKO HRÁČ



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:Grulich Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Klimeš Viktor
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
15:00Rozhodčí:Zimola Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20524:431TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Josef
Vysloužil Jan
 
 
Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
1096  3010
2.Javůrek Martin
Javůrek Tomáš
 
 
Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
-8-84-7 1311
3.Javůrek MartinSedláček Radek-978-8-62312
4.Vysloužil JanBeránek Pavel-85312 3122
5.Sýkora JosefKalousek Viktor-7-961153232
6.Javůrek TomášSrna Antonín547  3042
7.Vysloužil JanSedláček Radek8-7-8893252
8.Sýkora JosefBeránek Pavel45-74 3162
9.Javůrek TomášKalousek Viktor456  3072
10.Javůrek MartinSrna Antonín-98-8493282
11.Sýkora JosefSedláček Radek-6-72-4 1383
12.Javůrek TomášBeránek Pavel47-55 3193
13.Javůrek MartinKalousek Viktor4-7-65832103
14.Vysloužil JanSrna Antonín9-8-9-8 13  
15.Javůrek TomášSedláček Radek9    10  
16.Javůrek MartinBeránek Pavel         
17.Vysloužil JanKalousek Viktor         
18.Sýkora JosefSrna Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Javůrek Martin21Sedláček Radek21
Vysloužil Jan20Beránek Pavel03
Sýkora Josef21Kalousek Viktor03
Javůrek Tomáš30Srna Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KPII - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32636:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Svěrák Martin
 
 
Krása Petr st.
Moravec Zdeněk
 
 
5-9-86-102301
2.Henek Dominik
Petr Michal
 
 
Cetkovský Martin
Křepela Lubomír
 
 
9-7-7-9 1302
3.Petr MichalKřepela Lubomír10-11-98-72303
4.Henek DominikCetkovský Martin585  3013
5.Suchý PetrKrása Petr st.9-778 3123
6.Svěrák MartinMoravec Zdeněk4-81010 3133
7.Henek DominikKřepela Lubomír-8-5-10  0334
8.Suchý PetrCetkovský Martin896  3044
9.Svěrák MartinKrása Petr st.-5-4-6  0345
10.Petr MichalMoravec Zdeněk137-9-973255
11.Suchý PetrKřepela Lubomír-683-8-42356
12.Svěrák MartinCetkovský Martin-8-11-6  0357
13.Petr MichalKrása Petr st.447  3067
14.Henek DominikMoravec Zdeněk688  3077
15.Svěrák MartinKřepela Lubomír-5-59-5 1378
16.Petr MichalCetkovský Martin678  3088
17.Henek DominikKrása Petr st.38-65 3198
18.Suchý PetrMoravec Zdeněk-65-7-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petr Michal31Křepela Lubomír40
Henek Dominik31Cetkovský Martin13
Suchý Petr22Krása Petr st.13
Svěrák Martin13Moravec Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33439:524TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulíšek Karel
Spáčil Petr
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
-9-956-102301
2.Jelínek Marek
Mráz David
 
 
Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
-5-5-7  0302
3.Mráz DavidRotrekl Lukáš-9810-553212
4.Rulíšek KarelKvapil Zdeněk-5-12-9  0313
5.Spáčil PetrPaták Radek-8-7-5  0314
6.Jelínek MarekVojtěch Martin1389  3024
7.Rulíšek KarelRotrekl Lukáš-9-38-12 1325
8.Spáčil PetrKvapil Zdeněk109-8-7-12326
9.Jelínek MarekPaták Radek-7-5-9  0327
10.Mráz DavidVojtěch Martin13-67-11-42328
11.Spáčil PetrRotrekl Lukáš-4-8-7  0329
12.Jelínek MarekKvapil Zdeněk-101488 3139
13.Mráz DavidPaták Radek10-7-5-8 13310
14.Rulíšek KarelVojtěch Martin         
15.Jelínek MarekRotrekl Lukáš         
16.Mráz DavidKvapil Zdeněk         
17.Rulíšek KarelPaták Radek         
18.Spáčil PetrVojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mráz David12Rotrekl Lukáš21
Rulíšek Karel02Kvapil Zdeněk21
Spáčil Petr03Paták Radek30
Jelínek Marek21Vojtěch Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29664:545Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolbert Radek
Křupala Vladislav
 
 
Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
-5-6-10  0301
2.Záděra František
Záděra Kamil
 
 
Filák Tomáš
Veber Marek
 
 
6-1010-7-92302
3.Křupala VladislavFilák Tomáš-7-8-10  0303
4.Záděra FrantišekVeber Marek6WO   3013
5.Záděra KamilNetolička Lubomír10-899 3123
6.Kolbert RadekJedlička Jindřich-719-9103233
7.Záděra FrantišekFilák Tomáš65-89 3143
8.Záděra KamilVeber MarekWO    3053
9.Kolbert RadekNetolička Lubomír-96-8-1 1354
10.Křupala VladislavJedlička Jindřich-121219 3164
11.Záděra KamilFilák Tomáš-78-7-6 1365
12.Kolbert RadekVeber MarekWO    3075
13.Křupala VladislavNetolička Lubomír-1210-109103285
14.Záděra FrantišekJedlička Jindřich9-9-74-112386
15.Kolbert RadekFilák Tomáš9-8-710-92387
16.Křupala VladislavVeber MarekWO    3097
17.Záděra FrantišekNetolička Lubomír9-8711 31107
18.Záděra KamilJedlička Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křupala Vladislav21Filák Tomáš31
Záděra František31Veber Marek01
Záděra Kamil11Netolička Lubomír13
Kolbert Radek12Jedlička Jindřich12
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy