Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:11470:301SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Reška Vladislav st.
Reška Vladislav ml.
 
 
367  3010
2.Jízdný Martin
Vermouzek František
 
 

 
 
WO    3020
3.Jízdný MartinReška Vladislav st.99-96 3130
4.Fučík PetrReška Vladislav ml.659  3040
5.Vermouzek FrantišekPecka Zbyněk665  3050
6.Šípka ZdeněkWO    3060
7.Fučík PetrReška Vladislav st.-911-9833270
8.Vermouzek FrantišekReška Vladislav ml.-10-8105-92371
9.Šípka ZdeněkPecka Zbyněk1179  3081
10.Jízdný MartinWO    3091
11.Vermouzek FrantišekReška Vladislav st.7-99-1-92392
12.Šípka ZdeněkReška Vladislav ml.4-9-881032102
13.Jízdný MartinPecka Zbyněk116   20  
14.Fučík Petr         
15.Šípka ZdeněkReška Vladislav st.         
16.Jízdný MartinReška Vladislav ml.         
17.Fučík PetrPecka Zbyněk         
18.Vermouzek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jízdný Martin10Reška Vladislav st.12
Fučík Petr20Reška Vladislav ml.12
Vermouzek František12Pecka Zbyněk02
Šípka Zdeněk20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:Bubla Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30265:374TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Šebeček Marek
 
 
Kutil Libor
Bezděk Luboš
 
 
-96-75-102301
2.Heřmanský Josef
Heřmanský Martin
 
 
Konečný Štěpán
Obalil Jiří
 
 
-6-8-5  0302
3.Heřmanský JosefKonečný Štěpán-6-510-7 1303
4.Heřmanský MartinKutil Libor-7-6-10  0304
5.Vojáček JaromírObalil Jiří-4-8-6  0305
6.Šebeček MarekBezděk Luboš-7-9-10  0306
7.Heřmanský MartinKonečný Štěpán11-4-79-92307
8.Vojáček JaromírKutil Libor-7-6-9  0308
9.Šebeček MarekObalil Jiří-6-9-9  0309
10.Heřmanský JosefBezděk Luboš-6-4-1  03010
11.Vojáček JaromírKonečný Štěpán         
12.Šebeček MarekKutil Libor         
13.Heřmanský JosefObalil Jiří         
14.Heřmanský MartinBezděk Luboš         
15.Šebeček MarekKonečný Štěpán         
16.Heřmanský JosefKutil Libor         
17.Heřmanský MartinObalil Jiří         
18.Vojáček JaromírBezděk Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Heřmanský Josef02Konečný Štěpán20
Heřmanský Martin02Kutil Libor20
Vojáček Jaromír02Obalil Jiří20
Šebeček Marek02Bezděk Luboš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KPII - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36695:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Zachoval Leoš
 
 
Srna Antonín
Beránek Pavel
 
 
75-97 3110
2.Petr Michal
Polívka Ondřej
 
 
Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
168-10-7-52311
3.Polívka OndřejSedláček Radek-8-7-10  0312
4.Suchý PetrBeránek Pavel5-54-8103222
5.Petr MichalSrna Antonín1078  3032
6.Horváth TomášKalousek Viktor-6-599113242
7.Suchý PetrSedláček Radek-68-9-9 1343
8.Petr MichalBeránek Pavel127-124 3153
9.Horváth TomášSrna Antonín-19-5-11 1354
10.Polívka OndřejKalousek Viktor7-7-12-8 1355
11.Petr MichalSedláček Radek-98-10-5 1356
12.Zachoval LeošBeránek Pavel-77-9-10 1357
13.Polívka OndřejSrna Antonín4-45-653267
14.Suchý PetrKalousek Viktor-78-76-162368
15.Zachoval LeošSedláček Radek-6-5-7  0369
16.Polívka OndřejBeránek Pavel1169  3079
17.Suchý PetrSrna Antonín345  3089
18.Petr MichalKalousek Viktor9-121110 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Ondřej22Sedláček Radek40
Suchý Petr22Beránek Pavel13
Petr Michal31Srna Antonín13
Horváth Tomáš11Kalousek Viktor22
Zachoval Leoš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:Javůrek Leoš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Pospíšil Josef
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Klimeš Viktor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:22591:517TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Josef
Vysloužil Jan
 
 
Krása Petr st.
Moravec Zdeněk
 
 
68-4-7-62301
2.Javůrek Martin
Javůrek Tomáš
 
 
Cetkovský Martin
Křepela Lubomír
 
 
11-695 3111
3.Javůrek MartinKřepela Lubomír11-96-573221
4.Vysloužil JanCetkovský Martin7-1683 3131
5.Sýkora JosefKrása Petr st.-7-811-7 1332
6.Javůrek TomášMoravec Zdeněk357  3042
7.Vysloužil JanKřepela Lubomír-519-9-62343
8.Sýkora JosefCetkovský Martin549  3053
9.Javůrek TomášKrása Petr st.-68118 3163
10.Javůrek MartinMoravec Zdeněk69-812 3173
11.Sýkora JosefKřepela Lubomír11-10-7693283
12.Javůrek TomášCetkovský Martin548  3093
13.Javůrek MartinKrása Petr st.9-14-64-72394
14.Vysloužil JanMoravec Zdeněk-85-102932104
15.Javůrek TomášKřepela Lubomír         
16.Javůrek MartinCetkovský Martin         
17.Vysloužil JanKrása Petr st.         
18.Sýkora JosefMoravec Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Javůrek Martin21Křepela Lubomír12
Vysloužil Jan21Cetkovský Martin03
Sýkora Josef21Krása Petr st.21
Javůrek Tomáš30Moravec Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32364:454TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
-7-8-10  0301
2.Filák Tomáš
Staněk Milan
 
 
Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
-4-3-11  0302
3.Netolička LubomírRotrekl Lukáš3-2-9-10 1303
4.Staněk MilanKvapil Zdeněk-2-2-6  0304
5.Filák TomášPaták Radek7-686 3114
6.Jedlička JindřichVojtěch Martin6-5-8-6 1315
7.Staněk MilanRotrekl Lukáš-8-9-7  0316
8.Filák TomášKvapil Zdeněk106-4-8-72317
9.Jedlička JindřichPaták Radek-2-7-8  0318
10.Netolička LubomírVojtěch Martin8-2-87-62319
11.Filák TomášRotrekl Lukáš5-677 3129
12.Jedlička JindřichKvapil Zdeněk-109-98-923210
13.Netolička LubomírPaták Radek-7-38  12  
14.Staněk MilanVojtěch Martin         
15.Jedlička JindřichRotrekl Lukáš         
16.Netolička LubomírKvapil Zdeněk         
17.Staněk MilanPaták Radek         
18.Filák TomášVojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Netolička Lubomír02Rotrekl Lukáš21
Staněk Milan02Kvapil Zdeněk30
Filák Tomáš21Paták Radek11
Jedlička Jindřich03Vojtěch Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Mráz David
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32463:531Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Tomáš
Mráz David
 
 
Záděra Kamil
Záděra František
 
 
-1-8-9  0301
2.Kordiovský Zbyněk
Fianta René
 
 
Škorpík Jan
Kolbert Radek
 
 
448  3011
3.Kordiovský ZbyněkKolbert Radek11-8-6-8 1312
4.Spáčil TomášZáděra František9-59-8-92313
5.Mráz DavidŠkorpík Jan59-9-11103223
6.Fianta RenéZáděra Kamil-4-7-5  0324
7.Spáčil TomášKolbert Radek10-8-4-4 1325
8.Mráz DavidZáděra František81115  3035
9.Fianta RenéŠkorpík Jan7-910-7-72336
10.Kordiovský ZbyněkZáděra Kamil-6-9-5  0337
11.Mráz DavidKolbert Radek896  3047
12.Fianta RenéZáděra František-10-6-9  0348
13.Kordiovský ZbyněkŠkorpík Jan-4-5-5  0349
14.Spáčil TomášZáděra Kamil117-9-13-1023410
15.Fianta RenéKolbert Radek-6-9-7  03  
16.Kordiovský ZbyněkZáděra František         
17.Spáčil Tomᚊkorpík Jan         
18.Mráz DavidZáděra Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kordiovský Zbyněk03Kolbert Radek21
Spáčil Tomáš03Záděra František21
Mráz David30Škorpík Jan21
Fianta René03Záděra Kamil30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy