Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Spáčil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30588:574nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Tomáš
Spáčil Petr
 
 
Rafaj Zdeněk st.
Salajka Jaroslav ml.
 
 
564  3010
2.Jelínek Marek
Mráz David
 
 
Šebeček Marek
Vojáček Jaromír
 
 
9-10-13-6 1311
3.Spáčil PetrŠebeček Marek-7-7-2  0312
4.Mráz DavidVojáček Jaromír158-5-13-62313
5.Spáčil TomášSalajka Jaroslav ml.-6-136-122314
6.Jelínek MarekRafaj Zdeněk st.395  3024
7.Mráz DavidŠebeček Marek877  3034
8.Spáčil TomášVojáček Jaromír-79108 3144
9.Jelínek MarekSalajka Jaroslav ml.226  3054
10.Spáčil PetrRafaj Zdeněk st.-3-8-8  0355
11.Spáčil Tomᚊebeček Marek847  3065
12.Jelínek MarekVojáček Jaromír-3-5-9  0366
13.Spáčil PetrSalajka Jaroslav ml.-7-68-6 1367
14.Mráz DavidRafaj Zdeněk st.657  3077
15.Jelínek MarekŠebeček Marek5-11-2-3 1378
16.Spáčil PetrVojáček Jaromír-10-5-10  0379
17.Mráz DavidSalajka Jaroslav ml.79-99 3189
18.Spáčil TomášRafaj Zdeněk st.9-784 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spáčil Petr04Šebeček Marek22
Mráz David31Vojáček Jaromír31
Spáčil Tomáš31Salajka Jaroslav ml.22
Jelínek Marek22Rafaj Zdeněk st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11439:322MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filák Tomáš
Frühauf Michael
 
 
Reška Vladislav st.
Reška Vladislav ml.
 
 
8-8-8963210
2.Jedlička Jindřich
Striegler Tomáš
 
 
Hanák Petr
 
 
WO    3020
3.Striegler TomášHanák Petr9-810-7143230
4.Frühauf MichaelReška Vladislav st.-77-34-72331
5.Filák TomášReška Vladislav ml.788  3041
6.Jedlička JindřichWO    3051
7.Frühauf MichaelHanák Petr7-6911 3161
8.Filák TomášReška Vladislav st.-510-59113271
9.Jedlička JindřichReška Vladislav ml.9811  3081
10.Striegler TomášWO    3091
11.Filák TomášHanák Petr7-9109 31101
12.Jedlička JindřichReška Vladislav st.         
13.Striegler TomášReška Vladislav ml.         
14.Frühauf Michael         
15.Jedlička JindřichHanák Petr         
16.Striegler TomášReška Vladislav st.         
17.Frühauf MichaelReška Vladislav ml.         
18.Filák Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Striegler Tomáš10Hanák Petr03
Frühauf Michael11Reška Vladislav st.11
Filák Tomáš30Reška Vladislav ml.02
Jedlička Jindřich10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16476:418TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Javůrek Martin
Javůrek Tomáš
 
 
-8-69-7 1301
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Vysloužil Jan
Sýkora Josef
 
 
578  3011
3.Rotrekl LukášJavůrek Martin912-4-963221
4.Kvapil ZdeněkVysloužil Jan983  3031
5.Paták RadekJavůrek Tomáš893  3041
6.Vojtěch MartinSýkora Josef-7955 3151
7.Kvapil ZdeněkJavůrek Martin865  3061
8.Paták RadekVysloužil Jan999  3071
9.Vojtěch MartinJavůrek Tomáš-8-5-8  0372
10.Rotrekl LukášSýkora Josef87-1010 3182
11.Paták RadekJavůrek Martin9-86-5-52383
12.Vojtěch MartinVysloužil Jan-8674 3193
13.Rotrekl LukášJavůrek Tomáš79-5-6732103
14.Kvapil ZdeněkSýkora Josef5-97-8 22  
15.Vojtěch MartinJavůrek Martin         
16.Rotrekl LukášVysloužil Jan         
17.Kvapil ZdeněkJavůrek Tomáš         
18.Paták RadekSýkora Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rotrekl Lukáš30Javůrek Martin12
Kvapil Zdeněk20Vysloužil Jan03
Paták Radek21Javůrek Tomáš12
Vojtěch Martin21Sýkora Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36689:697Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra František
Záděra Kamil
 
 
Svěrák Martin
Horváth Tomáš
 
 
6-67-773210
2.Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
8-8-1111-52311
3.Křupala VladislavPolívka Ondřej-7-6-8  0312
4.Záděra FrantišekSvěrák Martin67-97 3122
5.Škorpík JanPetr Michal-7-3-1  0323
6.Záděra KamilHorváth Tomáš414-8-1093233
7.Záděra FrantišekPolívka Ondřej7-889 3143
8.Škorpík JanSvěrák Martin88-10-7-72344
9.Záděra KamilPetr Michal-11-10-8  0345
10.Křupala VladislavHorváth Tomáš9-775 3155
11.Škorpík JanPolívka Ondřej99-8-9-52356
12.Záděra KamilSvěrák Martin9-10-6883266
13.Křupala VladislavPetr Michal-79-37-52367
14.Záděra FrantišekHorváth Tomáš734  3077
15.Záděra KamilPolívka Ondřej-3-5-8  0378
16.Křupala VladislavSvěrák Martin976  3088
17.Záděra FrantišekPetr Michal89-78 3198
18.Škorpík JanHorváth Tomáš-14-9471032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křupala Vladislav22Polívka Ondřej31
Záděra František40Svěrák Martin13
Škorpík Jan13Petr Michal31
Záděra Kamil22Horváth Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:34666:572SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousek Viktor
Sedláček Radek
 
 

 
 
WO    3010
2.Srna Antonín
Beránek Pavel
 
 
Šípka Zdeněk
Vermouzek František
 
 
6-9-10-11 1311
3.Sedláček RadekŠípka Zdeněk6-788 3121
4.Beránek PavelVermouzek František-6-87-8 1322
5.Kalousek ViktorFučík Petr75-97 3132
6.Srna AntonínWO    3042
7.Beránek PavelŠípka Zdeněk-9-8107133252
8.Kalousek ViktorVermouzek František-7-6-5  0353
9.Srna AntonínFučík Petr109-8-11-102354
10.Sedláček RadekWO    3064
11.Kalousek ViktorŠípka Zdeněk-997-11-52365
12.Srna AntonínVermouzek František-8-10109-82366
13.Sedláček RadekFučík Petr9-911-8-122367
14.Beránek PavelWO    3077
15.Srna AntonínŠípka Zdeněk-66-10-5 1378
16.Sedláček RadekVermouzek František-79-8-7 1379
17.Beránek PavelFučík Petr-119-7-10 13710
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláček Radek12Šípka Zdeněk22
Beránek Pavel12Vermouzek František40
Kalousek Viktor12Fučík Petr31
Srna Antonín03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:32557:555TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krása Petr st.
Moravec Zdeněk
 
 
Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
4-5-4-7 1301
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Bezděk Luboš
Krátký Marek
 
 
510-8-7-92302
3.Krása Petr st.Bezděk Luboš-87-88-52303
4.Moravec ZdeněkKonečný Štěpán4-2-8-7 1304
5.Cetkovský MartinObalil Jiří1078  3014
6.Křepela LubomírKrátký Marek694  3024
7.Moravec ZdeněkBezděk Luboš-13-116-8 1325
8.Cetkovský MartinKonečný Štěpán7713  3035
9.Křepela LubomírObalil Jiří98-89 3145
10.Krása Petr st.Krátký Marek-10-9-7  0346
11.Cetkovský MartinBezděk Luboš-6-139-11 1347
12.Křepela LubomírKonečný Štěpán-88-4-10 1348
13.Krása Petr st.Obalil Jiří4-6-10-10 1349
14.Moravec ZdeněkKrátký Marek2-1053 3159
15.Křepela LubomírBezděk Luboš-859-6-823510
16.Krása Petr st.Konečný Štěpán-6    01  
17.Moravec ZdeněkObalil Jiří         
18.Cetkovský MartinKrátký Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krása Petr st.03Bezděk Luboš40
Moravec Zdeněk12Konečný Štěpán21
Cetkovský Martin21Obalil Jiří12
Křepela Lubomír22Krátký Marek12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy