Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:7427:202MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filák Tomáš
Veber Marek
 
 
Šebeček Jan
Heřmanský Josef
 
 
547  3010
2.Bíla Jindřich
Jedlička Jindřich
 
 
Šebeček Marek
 
 
WO    3020
3.Bíla JindřichWO    3030
4.Jedlička JindřichŠebeček Jan1084  3040
5.Filák TomášHeřmanský Josef715  3050
6.Veber MarekŠebeček Marek5-9-6-9 1351
7.Jedlička JindřichWO    3061
8.Filák Tomᚊebeček Jan2-1134 3171
9.Veber MarekHeřmanský Josef1193  3081
10.Bíla JindřichŠebeček Marek-9-977-82382
11.Filák TomášWO    3092
12.Veber MarekŠebeček Jan399  30102
13.Bíla JindřichHeřmanský Josef         
14.Jedlička JindřichŠebeček Marek         
15.Veber Marek         
16.Bíla JindřichŠebeček Jan         
17.Jedlička JindřichHeřmanský Josef         
18.Filák Tomᚊebeček Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bíla Jindřich01Šebeček Jan03
Jedlička Jindřich10Heřmanský Josef02
Filák Tomáš20Šebeček Marek20
Veber Marek21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19548:397TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Tomáš
Spáčil Petr
 
 
Reška Vladislav st.
Reška Vladislav ml.
 
 
9-74-9-122301
2.Rulíšek Karel
Mráz David
 
 

 
 
WO    3011
3.Spáčil PetrReška Vladislav st.6-14-3-5 1312
4.Rulíšek KarelReška Vladislav ml.-7-7-9  0313
5.Mráz DavidPecka Zbyněk4811  3023
6.Spáčil TomášWO    3033
7.Rulíšek KarelReška Vladislav st.-9-78-7 1334
8.Mráz DavidReška Vladislav ml.9-12610 3144
9.Spáčil TomášPecka Zbyněk597  3054
10.Spáčil PetrWO    3064
11.Mráz DavidReška Vladislav st.1156  3074
12.Spáčil TomášReška Vladislav ml.-57-8-9 1375
13.Spáčil PetrPecka Zbyněk-2677 3185
14.Rulíšek KarelWO    3095
15.Spáčil TomášReška Vladislav st.-8-16681132105
16.Spáčil PetrReška Vladislav ml.-8-82-2 13  
17.Rulíšek KarelPecka Zbyněk589  30  
18.Mráz DavidWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Spáčil Petr11Reška Vladislav st.22
Rulíšek Karel02Reška Vladislav ml.21
Mráz David30Pecka Zbyněk03
Spáčil Tomáš21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36530:597TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra František
Záděra Kamil
 
 
Javůrek Martin
Javůrek Tomáš
 
 
16-6-11-9 1301
2.Horák Radek
Křupala Vladislav
 
 
Vysloužil Jan
Sýkora Josef
 
 
957  3011
3.Křupala VladislavJavůrek Martin-5-7-5  0312
4.Záděra FrantišekVysloužil Jan-9-9-8  0313
5.Horák RadekJavůrek Tomáš-9-9-5  0314
6.Záděra KamilSýkora Josef-8649 3124
7.Záděra FrantišekJavůrek Martin-1097-5-52325
8.Horák RadekVysloužil Jan10-9-55-52326
9.Záděra KamilJavůrek Tomáš6-8-7-10 1327
10.Křupala VladislavSýkora Josef69-89 3137
11.Horák RadekJavůrek Martin-2-6-4  0338
12.Záděra KamilVysloužil Jan999  3048
13.Křupala VladislavJavůrek Tomáš-7-6-5  0349
14.Záděra FrantišekSýkora Josef9-7-5883259
15.Záděra KamilJavůrek Martin97-5-673269
16.Křupala VladislavVysloužil Jan5-9-7-6 13610
17.Záděra FrantišekJavůrek Tomáš         
18.Horák RadekSýkora Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křupala Vladislav13Javůrek Martin31
Záděra František12Vysloužil Jan31
Horák Radek03Javůrek Tomáš30
Záděra Kamil31Sýkora Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13469:332TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Suchý Petr
Polívka Ondřej
 
 
-1055-833210
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Zachoval Leoš
Sedlák Zdeněk
 
 
51-10-873220
3.Kvapil ZdeněkPolívka Ondřej413  3030
4.Rotrekl LukášSuchý Petr3-6-61083240
5.Paták RadekZachoval Leoš288  3050
6.Vojtěch MartinSedlák Zdeněk855  3060
7.Rotrekl LukášPolívka Ondřej93-8-9-112361
8.Paták RadekSuchý Petr-9268 3171
9.Vojtěch MartinZachoval Leoš-1111-6633281
10.Kvapil ZdeněkSedlák Zdeněk-12794 3191
11.Paták RadekPolívka Ondřej687  30101
12.Vojtěch MartinSuchý Petr         
13.Kvapil ZdeněkZachoval Leoš         
14.Rotrekl LukášSedlák Zdeněk         
15.Vojtěch MartinPolívka Ondřej         
16.Kvapil ZdeněkSuchý Petr         
17.Rotrekl LukášZachoval Leoš         
18.Paták RadekSedlák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvapil Zdeněk20Polívka Ondřej12
Rotrekl Lukáš11Suchý Petr02
Paták Radek30Zachoval Leoš02
Vojtěch Martin20Sedlák Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:19533:382STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Vermouzek František
Šípka Zdeněk
 
 
9-987 3110
2.Moravec Zdeněk
Krása Petr st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Krása Petr st.Šípka Zdeněk-7-5-9  0321
4.Cetkovský MartinVermouzek František9-1027 3131
5.Moravec ZdeněkFučík Petr866  3041
6.Křepela LubomírWO    3051
7.Cetkovský MartinŠípka Zdeněk-7-988-62352
8.Moravec ZdeněkVermouzek František-7-9-11  0353
9.Křepela LubomírFučík Petr9-796 3163
10.Krása Petr st.WO    3073
11.Moravec ZdeněkŠípka Zdeněk-9-12811-52374
12.Křepela LubomírVermouzek František5211  3084
13.Krása Petr st.Fučík Petr-5-8-9  0385
14.Cetkovský MartinWO    3095
15.Křepela LubomírŠípka Zdeněk10-1098 31105
16.Krása Petr st.Vermouzek František-88-6  12  
17.Cetkovský MartinFučík Petr         
18.Moravec Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krása Petr st.02Šípka Zdeněk31
Cetkovský Martin11Vermouzek František12
Moravec Zdeněk12Fučík Petr12
Křepela Lubomír30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30305:401TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousek Viktor
Zubal Ladislav
 
 
Kutil Libor
Konečný Štěpán
 
 
-6-789-52301
2.Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
Bezděk Luboš
Obalil Jiří
 
 
-8-6-12  0302
3.Beránek PavelBezděk Luboš-8-5-9  0303
4.Kalousek ViktorKutil Libor-4-10-5  0304
5.Srna AntonínKonečný Štěpán55-4-13-82305
6.Zubal LadislavObalil Jiří-9-8-10  0306
7.Kalousek ViktorBezděk Luboš6-9-4-4 1307
8.Srna AntonínKutil Libor-7-6-4  0308
9.Zubal LadislavKonečný Štěpán8-7-5-9 1309
10.Beránek PavelObalil Jiří-14-7610-323010
11.Srna AntonínBezděk Luboš-7-5   02  
12.Zubal LadislavKutil Libor         
13.Beránek PavelKonečný Štěpán         
14.Kalousek ViktorObalil Jiří         
15.Zubal LadislavBezděk Luboš         
16.Beránek PavelKutil Libor         
17.Kalousek ViktorKonečný Štěpán         
18.Srna AntonínObalil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beránek Pavel02Bezděk Luboš20
Kalousek Viktor02Kutil Libor20
Srna Antonín02Konečný Štěpán20
Zubal Ladislav02Obalil Jiří20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy