Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vchod naproti fotbalovému stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32693:689TJ Sokol Drnovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
-86-126-152301
2.Kalousek Viktor
Sedláček Radek
 
 
Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
8-846 3111
3.Sedláček RadekŠebeček Marek-11109-8113221
4.Beránek PavelBubla Jaroslav st.-6967 3131
5.Kalousek ViktorVojáček Jaromír-69-79-52332
6.Srna AntonínSalajka Jaroslav ml.-6-10-3  0333
7.Beránek PavelŠebeček Marek-11-899-82334
8.Kalousek ViktorBubla Jaroslav st.1210-510 3144
9.Srna AntonínVojáček Jaromír9-5-8-2 1345
10.Sedláček RadekSalajka Jaroslav ml.895  3055
11.Kalousek ViktorŠebeček Marek-879-9103265
12.Srna AntonínBubla Jaroslav st.11-8-5-8 1366
13.Sedláček RadekVojáček Jaromír79-88 3176
14.Beránek PavelSalajka Jaroslav ml.8-899 3186
15.Srna AntonínŠebeček Marek67-47 3196
16.Sedláček RadekBubla Jaroslav st.-7127-7-62397
17.Beránek PavelVojáček Jaromír-9394 31107
18.Kalousek ViktorSalajka Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Radek31Šebeček Marek13
Beránek Pavel31Bubla Jaroslav st.22
Kalousek Viktor21Vojáček Jaromír22
Srna Antonín13Salajka Jaroslav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
Reška Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Prusy, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:32454:559STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reška Vladislav st.
Reška Vladislav ml.
 
 
Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
10104  3010
2.
 
 
Moravec Zdeněk
Krása Petr st.
 
 
WO    0311
3.Reška Vladislav st.Křepela Lubomír-108-6863221
4.Pecka ZbyněkKrása Petr st.948  3031
5.Cetkovský MartinWO    0332
6.Reška Vladislav ml.Moravec Zdeněk8-109-9-72333
7.Pecka ZbyněkKřepela Lubomír-7-6-6  0334
8.Krása Petr st.WO    0335
9.Reška Vladislav ml.Cetkovský Martin7-6-9-7 1336
10.Reška Vladislav st.Moravec Zdeněk899  3046
11.Křepela LubomírWO    0347
12.Reška Vladislav ml.Krása Petr st.896  3057
13.Reška Vladislav st.Cetkovský Martin696  3067
14.Pecka ZbyněkMoravec Zdeněk-7-3-8  0368
15.Reška Vladislav ml.Křepela Lubomír6-4-68-112369
16.Reška Vladislav st.Krása Petr st.146  3079
17.Pecka ZbyněkCetkovský Martin-14-912-7 13710
18.Moravec ZdeněkWO    03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Reška Vladislav st.40Křepela Lubomír21
Pecka Zbyněk13Krása Petr st.03
Reška Vladislav ml.13Cetkovský Martin21
   Moravec Zdeněk21
WO04WO40
VRCHNÍ ROZHODČÍ NASTOUPIL DO UTKÁNÍ OD ZAČÁTKU JAKO HRÁČ



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 16:45 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32455:517TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
11-812-1063210
2.Vermouzek František
Jízdný Martin
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
-13-10-7  0311
3.Fučík PetrRotrekl Lukáš-8-48-12 1312
4.Vermouzek FrantišekVojtěch Martin-7-5-7  0313
5.Šípka ZdeněkKvapil Zdeněk-7-9710-112314
6.Jízdný MartinPaták Radek-10-7-6  0315
7.Vermouzek FrantišekRotrekl Lukáš9-7-7-8 1316
8.Šípka ZdeněkVojtěch Martin735  3026
9.Jízdný MartinKvapil Zdeněk-3-1089-22327
10.Fučík PetrPaták Radek-1-6-3  0328
11.Šípka ZdeněkRotrekl Lukáš5-9-57-92329
12.Jízdný MartinVojtěch Martin1089  3039
13.Fučík PetrKvapil Zdeněk10-9-98-923310
14.Vermouzek FrantišekPaták Radek-78-713632  
15.Jízdný MartinRotrekl Lukáš         
16.Fučík PetrVojtěch Martin         
17.Vermouzek FrantišekKvapil Zdeněk         
18.Šípka ZdeněkPaták Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fučík Petr03Rotrekl Lukáš30
Vermouzek František02Vojtěch Martin12
Šípka Zdeněk12Kvapil Zdeněk30
Jízdný Martin12Paták Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Nečas Martin
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22559:474TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Štěpán
Kutil Libor
 
 
Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
859  3010
2.Bezděk Luboš
Šindelka Stanislav st.
 
 
Kolbert Radek
Záděra František
 
 
-7-51-8 1311
3.Kutil ŠimonKolbert Radek-6-6-8  0312
4.Konečný ŠtěpánKřupala Vladislav57-108 3122
5.Kutil LiborZáděra František8-6512 3132
6.Bezděk LubošŠkorpík Jan67-88 3142
7.Konečný ŠtěpánKolbert Radek384  3052
8.Kutil LiborKřupala Vladislav-96-9-7 1353
9.Bezděk LubošZáděra František514  3063
10.Kutil ŠimonŠkorpík Jan9-9-9-12 1364
11.Kutil LiborKolbert Radek-10745 3174
12.Bezděk LubošKřupala Vladislav98-910 3184
13.Kutil ŠimonZáděra František-8-1110-5 1385
14.Konečný ŠtěpánŠkorpík Jan36-10-763295
15.Bezděk LubošKolbert Radek9108  30105
16.Kutil ŠimonKřupala Vladislav         
17.Konečný ŠtěpánZáděra František         
18.Kutil LiborŠkorpík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kutil Šimon03Kolbert Radek13
Konečný Štěpán30Křupala Vladislav12
Kutil Libor21Záděra František12
Bezděk Luboš40Škorpík Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:Zimola Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Grulich Zdeněk
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Sýkora Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:21526:466TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Javůrek Leoš
 
 
Rulíšek Karel
Spáčil Petr
 
 
5-1210-793210
2.Javůrek Tomáš
Vysloužil Jan
 
 
Jelínek Marek
Fianta René
 
 
-7510-763220
3.Javůrek MartinJelínek Marek96-66 3130
4.Vysloužil JanRulíšek Karel67-11-493240
5.Javůrek LeošFianta René1394  3050
6.Javůrek TomášSpáčil Tomáš212-11-10-62351
7.Vysloužil JanJelínek Marek8-1049 3161
8.Javůrek LeošRulíšek Karel-9-3-4  0362
9.Javůrek TomášFianta René-5846 3172
10.Javůrek MartinSpáčil Tomáš6411  3082
11.Javůrek LeošJelínek Marek-3-7-9  0383
12.Javůrek TomášRulíšek Karel-9-1210543293
13.Javůrek MartinFianta René-95101 31103
14.Vysloužil JanSpáčil Tomáš-83   11  
15.Javůrek TomášJelínek Marek         
16.Javůrek MartinRulíšek Karel         
17.Vysloužil JanFianta René         
18.Javůrek LeošSpáčil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Javůrek Martin30Jelínek Marek12
Vysloužil Jan20Rulíšek Karel12
Javůrek Leoš12Fianta René03
Javůrek Tomáš21Spáčil Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KPII - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:34342:457MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Polívka Ondřej
 
 
Veber Marek
Filák Tomáš
 
 
-5-68-8 1301
2.Horváth Tomáš
Sedlák Zdeněk
 
 
Telecká Jana
Bíla Jindřich
 
 
-9-7-9  0302
3.Suchý PetrTelecká Jana7-6-1953212
4.Polívka OndřejFilák Tomáš-6-562113222
5.Horváth TomášVeber Marek9-7-10-5 1323
6.Sedlák ZdeněkBíla Jindřich-3-2-9  0324
7.Polívka OndřejTelecká Jana-2-8-10  0325
8.Horváth TomášFilák Tomáš-9-6-9  0326
9.Sedlák ZdeněkVeber Marek-8-10-8  0327
10.Suchý PetrBíla Jindřich9-8-7-8 1328
11.Horváth TomášTelecká Jana-468-3-32329
12.Sedlák ZdeněkFilák Tomáš-8-7-3  03210
13.Suchý PetrVeber Marek-97   11  
14.Polívka OndřejBíla Jindřich         
15.Sedlák ZdeněkTelecká Jana         
16.Suchý PetrFilák Tomáš         
17.Polívka OndřejVeber Marek         
18.Horváth TomášBíla Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchý Petr11Telecká Jana21
Polívka Ondřej11Filák Tomáš21
Horváth Tomáš03Veber Marek20
Sedlák Zdeněk03Bíla Jindřich20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy