Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17513:442SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vermouzek František
Jízdný Martin
 
 
Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
-9-11-8  0301
2.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Šebeček Antonín
Šebeček Marek
 
 
3-886 3111
3.Jízdný MartinŠebeček Marek10-3-7443221
4.Vermouzek FrantišekBubla Jaroslav st.8-9-74-42322
5.Fučík PetrVojáček Jaromír88-8-483232
6.Šípka ZdeněkŠebeček Antonín6116  3042
7.Vermouzek FrantišekŠebeček Marek888  3052
8.Fučík PetrBubla Jaroslav st.32-813 3162
9.Šípka ZdeněkVojáček Jaromír815  3072
10.Jízdný MartinŠebeček Antonín-1187-9103282
11.Fučík PetrŠebeček Marek108-9-6-32383
12.Šípka ZdeněkBubla Jaroslav st.10810  3093
13.Jízdný MartinVojáček Jaromír81111  30103
14.Vermouzek FrantišekŠebeček Antonín-7    01  
15.Šípka ZdeněkŠebeček Marek         
16.Jízdný MartinBubla Jaroslav st.         
17.Vermouzek FrantišekVojáček Jaromír         
18.Fučík PetrŠebeček Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jízdný Martin30Šebeček Marek12
Vermouzek František11Bubla Jaroslav st.12
Fučík Petr21Vojáček Jaromír03
Šípka Zdeněk30Šebeček Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Mikulášek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:10436:344TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
Reška Vladislav st.
Hanák Petr
 
 
-1013-9-8 1301
2.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
Reška Vladislav ml.
Pecka Zbyněk
 
 
1198  3011
3.Kutil LiborHanák Petr558  3021
4.Konečný ŠtěpánReška Vladislav st.7139  3031
5.Obalil JiříReška Vladislav ml.374  3041
6.Bezděk LubošPecka Zbyněk1145  3051
7.Konečný ŠtěpánHanák Petr-9-3-2  0352
8.Obalil JiříReška Vladislav st.286  3062
9.Bezděk LubošReška Vladislav ml.29-46 3172
10.Kutil LiborPecka Zbyněk3313  3082
11.Obalil JiříHanák Petr-610-6-9 1383
12.Bezděk LubošReška Vladislav st.1099  3093
13.Kutil LiborReška Vladislav ml.786  30103
14.Konečný ŠtěpánPecka Zbyněk-91065 31  
15.Bezděk LubošHanák Petr         
16.Kutil LiborReška Vladislav st.         
17.Konečný ŠtěpánReška Vladislav ml.         
18.Obalil JiříPecka Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kutil Libor30Hanák Petr21
Konečný Štěpán11Reška Vladislav st.03
Obalil Jiří21Reška Vladislav ml.03
Bezděk Luboš30Pecka Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34449:503TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srna Antonín
Beránek Pavel
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
-8-97-7 1301
2.Sedláček Radek
Trávníček Michal
 
 
Javůrek Tomáš
Sýkora Josef
 
 
-798-8-92302
3.Sedláček RadekVičík Oldřich-85-5-9 1303
4.Trávníček MichalJavůrek Martin-811-5-8 1304
5.Srna AntonínJavůrek Tomáš-8-8-12  0305
6.Beránek PavelSýkora Josef-7588 3115
7.Trávníček MichalVičík Oldřich-11-9-8  0316
8.Srna AntonínJavůrek Martin-6-6-5  0317
9.Beránek PavelJavůrek Tomáš-10-6-5  0318
10.Sedláček RadekSýkora Josef-45-4933228
11.Srna AntonínVičík Oldřich4-6-10-10 1329
12.Beránek PavelJavůrek Martin-8958 3139
13.Sedláček RadekJavůrek Tomáš-99-88-923310
14.Trávníček MichalSýkora Josef-5-277832  
15.Beránek PavelVičík Oldřich         
16.Sedláček RadekJavůrek Martin         
17.Trávníček MichalJavůrek Tomáš         
18.Srna AntonínSýkora Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Radek12Vičík Oldřich30
Trávníček Michal02Javůrek Martin21
Srna Antonín03Javůrek Tomáš30
Beránek Pavel21Sýkora Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Křepela Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14452:325STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Křepela Lubomír
 
 

 
 
WO    3010
2.Moravec Zdeněk
Krása Petr st.
 
 
Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
696  3020
3.Cetkovský MartinSuchý Petr-88-7973230
4.Krása Petr st.Polívka Ondřej6711  3040
5.Křepela LubomírPetr Michal-9794 3150
6.Moravec ZdeněkWO    3060
7.Krása Petr st.Suchý Petr-12-7-7  0361
8.Křepela LubomírPolívka Ondřej-6-79-3 1362
9.Moravec ZdeněkPetr Michal79-74 3172
10.Cetkovský MartinWO    3082
11.Křepela LubomírSuchý Petr-1099-883292
12.Moravec ZdeněkPolívka Ondřej7-9-513332102
13.Cetkovský MartinPetr Michal857  30  
14.Krása Petr st.         
15.Moravec ZdeněkSuchý Petr         
16.Cetkovský MartinPolívka Ondřej         
17.Krása Petr st.Petr Michal         
18.Křepela Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cetkovský Martin10Suchý Petr12
Krása Petr st.11Polívka Ondřej12
Křepela Lubomír21Petr Michal02
Moravec Zdeněk20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:21597:513TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Zdeněk
Vojtěch Martin
 
 
Rulíšek Karel
Spáčil Petr
 
 
99-8-1073210
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Mráz David
Jelínek Marek
 
 
878  3020
3.Rotrekl LukášJelínek Marek-798-10103230
4.Kvapil ZdeněkRulíšek Karel-910-69-92331
5.Vojtěch MartinMráz David46-9-393241
6.Paták RadekSpáčil Petr8-10111 3151
7.Kvapil ZdeněkJelínek Marek-667-7103261
8.Vojtěch MartinRulíšek Karel815-10-12-72362
9.Paták RadekMráz David1230  3072
10.Rotrekl LukášSpáčil Petr-91168 3182
11.Vojtěch MartinJelínek Marek1145  3092
12.Paták RadekRulíšek Karel46-7-12-102393
13.Rotrekl LukášMráz David3-109-9932103
14.Kvapil ZdeněkSpáčil Petr         
15.Paták RadekJelínek Marek         
16.Rotrekl LukášRulíšek Karel         
17.Kvapil ZdeněkMráz David         
18.Vojtěch MartinSpáčil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rotrekl Lukáš30Jelínek Marek03
Kvapil Zdeněk11Rulíšek Karel30
Vojtěch Martin21Mráz David03
Paták Radek21Spáčil Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20563:486MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veber Marek
Filák Tomáš
 
 
Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
85-57 3110
2.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Záděra Kamil
Kolbert Radek
 
 
8-1048 3120
3.Netolička LubomírŠkorpík Jan3-9-99-82321
4.Jedlička JindřichKolbert Radek-93-8-8 1322
5.Filák TomášKřupala Vladislav9812  3032
6.Veber MarekZáděra Kamil374  3042
7.Jedlička JindřichŠkorpík Jan-85-14-3 1343
8.Filák TomášKolbert Radek7108  3053
9.Veber MarekKřupala Vladislav889  3063
10.Netolička LubomírZáděra Kamil-93-4593273
11.Filák Tomᚊkorpík Jan118-79 3183
12.Veber MarekKolbert Radek659  3093
13.Netolička LubomírKřupala Vladislav-10-8-6  0394
14.Jedlička JindřichZáděra Kamil88-12-8-62395
15.Veber MarekŠkorpík Jan697  30105
16.Netolička LubomírKolbert Radek         
17.Jedlička JindřichKřupala Vladislav         
18.Filák TomášZáděra Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Netolička Lubomír12Škorpík Jan22
Jedlička Jindřich03Kolbert Radek12
Filák Tomáš30Křupala Vladislav12
Veber Marek40Záděra Kamil12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy