Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
Reška Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Prusy, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31592:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reška Vladislav st.
Hanák Petr
 
 
Vermouzek František
Vlček Dalibor
 
 
874  3010
2.Reška Vladislav ml.
Hanák Petr st.
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
-8-7-6  0311
3.Hanák PetrŠípka Zdeněk997  3021
4.Reška Vladislav ml.Vlček Dalibor-4-8-9  0322
5.Hanák Petr st.Vermouzek František-2-8-6  0323
6.Reška Vladislav st.Fučík Petr35-10-9103233
7.Reška Vladislav ml.Šípka Zdeněk6-64-9-82334
8.Hanák Petr st.Vlček Dalibor-5-4-7  0335
9.Reška Vladislav st.Vermouzek František-812712 3145
10.Hanák PetrFučík Petr6-9108 3155
11.Hanák Petr st.Šípka Zdeněk-510-1-6 1356
12.Reška Vladislav st.Vlček Dalibor9913  3066
13.Hanák PetrVermouzek František-5-7811-72367
14.Reška Vladislav ml.Fučík Petr10-11-8-7 1368
15.Reška Vladislav st.Šípka Zdeněk1159  3078
16.Hanák PetrVlček Dalibor979  3088
17.Reška Vladislav ml.Vermouzek František8102  3098
18.Hanák Petr st.Fučík Petr-3-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Petr31Šípka Zdeněk22
Reška Vladislav ml.13Vlček Dalibor22
Hanák Petr st.04Vermouzek František22
Reška Vladislav st.40Fučík Petr22
BEZ PŘIPOMÍNEK.HRÁČ NASTOUPIL DO UTKÁNÍ JAKO VRCHNÍ ROZHODČÍ.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Mikulášek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7394:293TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
Šebeček Antonín
Šebeček Jan
 
 
567  3010
2.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
6127  3020
3.Kutil LiborŠebeček Antonín3810  3030
4.Konečný ŠtěpánBubla Jaroslav st.-8-9-7  0331
5.Obalil JiříVojáček Jaromír19-679 3141
6.Bezděk LubošŠebeček Jan849  3051
7.Konečný ŠtěpánŠebeček Antonín4811  3061
8.Obalil JiříBubla Jaroslav st.-8468 3171
9.Bezděk LubošVojáček Jaromír-3596 3181
10.Kutil LiborŠebeček Jan964  3091
11.Obalil JiříŠebeček Antonín-7475 31101
12.Bezděk LubošBubla Jaroslav st.         
13.Kutil LiborVojáček Jaromír         
14.Konečný ŠtěpánŠebeček Jan         
15.Bezděk LubošŠebeček Antonín         
16.Kutil LiborBubla Jaroslav st.         
17.Konečný ŠtěpánVojáček Jaromír         
18.Obalil JiříŠebeček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kutil Libor20Šebeček Antonín03
Konečný Štěpán11Bubla Jaroslav st.11
Obalil Jiří30Vojáček Jaromír02
Bezděk Luboš20Šebeček Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35499:578Orel Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Kalousek Viktor
 
 
Suchý Petr
Zachoval Leoš
 
 
-4-79-8 1301
2.Srna Antonín
Sedláček Radek
 
 
Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
8176  3011
3.Kalousek ViktorSuchý Petr11-48-5-72312
4.Srna AntonínPolívka Ondřej-10-6-5  0313
5.Beránek PavelPetr Michal-87-109113223
6.Sedláček RadekZachoval Leoš-97510 3133
7.Srna AntonínSuchý Petr-8-311-3 1334
8.Beránek PavelPolívka Ondřej-4-9-6  0335
9.Sedláček RadekPetr Michal23-4-11-92336
10.Kalousek ViktorZachoval Leoš-38-714113246
11.Beránek PavelSuchý Petr-8-3-1  0347
12.Sedláček RadekPolívka Ondřej-10-13-14  0348
13.Kalousek ViktorPetr Michal-9-105-4 1349
14.Srna AntonínZachoval Leoš-118-11-13 13410
15.Sedláček RadekSuchý Petr13    10  
16.Kalousek ViktorPolívka Ondřej         
17.Srna AntonínPetr Michal         
18.Beránek PavelZachoval Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalousek Viktor12Suchý Petr30
Srna Antonín03Polívka Ondřej30
Beránek Pavel12Petr Michal21
Sedláček Radek12Zachoval Leoš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Křepela Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:31327:418TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
-5-6-8  0301
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Sýkora Josef
Javůrek Tomáš
 
 
764  3011
3.Cetkovský MartinVičík Oldřich-3-5-5  0312
4.Moravec ZdeněkJavůrek Martin-7-11-15  0313
5.Sekanina JanJavůrek Tomáš-6-4-7  0314
6.Křepela LubomírSýkora Josef-131322 3124
7.Moravec ZdeněkVičík Oldřich-49-12-7 1325
8.Sekanina JanJavůrek Martin-8-5-7  0326
9.Křepela LubomírJavůrek Tomáš6-6-4-8 1327
10.Cetkovský MartinSýkora Josef-8-7-10  0328
11.Sekanina JanVičík Oldřich-8-12-4  0329
12.Křepela LubomírJavůrek Martin9-8-7-4 13210
13.Cetkovský MartinJavůrek Tomáš9-5   11  
14.Moravec ZdeněkSýkora Josef         
15.Křepela LubomírVičík Oldřich         
16.Cetkovský MartinJavůrek Martin         
17.Moravec ZdeněkJavůrek Tomáš         
18.Sekanina JanSýkora Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cetkovský Martin02Vičík Oldřich30
Moravec Zdeněk02Javůrek Martin30
Sekanina Jan03Javůrek Tomáš20
Křepela Lubomír12Sýkora Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32397:471MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Zdeněk
Vojtěch Martin
 
 
Netolička Lubomír
Štěpán Libor
 
 
-910-4-5 1301
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Veber Marek
Filák Tomáš
 
 
-8-7-5  0302
3.Rotrekl Lukᚊtěpán Libor-8-56-9 1303
4.Kvapil ZdeněkVeber Marek-988-8-62304
5.Vojtěch MartinFilák Tomáš-10-4-10  0305
6.Paták RadekNetolička Lubomír-8-3-6  0306
7.Kvapil ZdeněkŠtěpán Libor-9998 3116
8.Vojtěch MartinVeber Marek3-99-7-82317
9.Paták RadekFilák Tomáš6-275 3127
10.Rotrekl LukášNetolička Lubomír-86-5-10 1328
11.Vojtěch MartinŠtěpán Libor-5-9-4  0329
12.Paták RadekVeber Marek688  3039
13.Rotrekl LukášFilák Tomáš-7-7-6  03310
14.Kvapil ZdeněkNetolička Lubomír-7    01  
15.Paták RadekŠtěpán Libor         
16.Rotrekl LukášVeber Marek         
17.Kvapil ZdeněkFilák Tomáš         
18.Vojtěch MartinNetolička Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rotrekl Lukáš03Štěpán Libor21
Kvapil Zdeněk11Veber Marek21
Vojtěch Martin03Filák Tomáš21
Paták Radek21Netolička Lubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31662:639Orel Silůvky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
Rulíšek Karel
Spáčil Petr
 
 
795  3010
2.Záděra Kamil
Kolbert Radek
 
 
Mráz David
Jelínek Marek
 
 
-8-85-5 1311
3.Škorpík JanJelínek Marek-8987 3121
4.Křupala VladislavRulíšek Karel957  3031
5.Záděra KamilMráz David-9-8-8  0332
6.Kolbert RadekSpáčil Petr779  3042
7.Křupala VladislavJelínek Marek8-7-96-122343
8.Záděra KamilRulíšek Karel-5-4-8  0344
9.Kolbert RadekMráz David-65-8-4 1345
10.Škorpík JanSpáčil Petr479  3055
11.Záděra KamilJelínek Marek8-6-7-5 1356
12.Kolbert RadekRulíšek Karel610-96 3166
13.Škorpík JanMráz David711-58 3176
14.Křupala VladislavSpáčil Petr-97-87-102377
15.Kolbert RadekJelínek Marek87-7-5-102378
16.Škorpík JanRulíšek Karel7-87-9113288
17.Křupala VladislavMráz David789  3098
18.Záděra KamilSpáčil Petr87-4-71132108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škorpík Jan40Jelínek Marek31
Křupala Vladislav22Rulíšek Karel13
Záděra Kamil13Mráz David22
Kolbert Radek22Spáčil Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy