Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:Grulich Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Babák Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Zimola Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13451:372TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
Suchý Petr
Zachoval Leoš
 
 
-55910 3110
2.Javůrek Tomáš
Vysloužil Jan
 
 
Horváth Tomáš
Héna Jaroslav
 
 
556  3020
3.Vičík OldřichSuchý Petr-4-9-9  0321
4.Javůrek TomášZachoval Leoš-9-1010-5 1322
5.Vysloužil JanHorváth Tomáš1197  3032
6.Javůrek MartinHéna Jaroslav83-87 3142
7.Javůrek TomášSuchý Petr6510  3052
8.Vysloužil JanZachoval Leoš7-864 3162
9.Javůrek MartinHorváth Tomáš876  3072
10.Vičík OldřichHéna Jaroslav987  3082
11.Vysloužil JanSuchý Petr11-5-5-8 1383
12.Javůrek MartinZachoval Leoš10-697 3193
13.Vičík OldřichHorváth Tomáš274  30103
14.Javůrek TomášHéna Jaroslav         
15.Javůrek MartinSuchý Petr         
16.Vičík OldřichZachoval Leoš         
17.Javůrek TomášHorváth Tomáš         
18.Vysloužil JanHéna Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vičík Oldřich21Suchý Petr21
Javůrek Tomáš11Zachoval Leoš12
Vysloužil Jan21Horváth Tomáš03
Javůrek Martin30Héna Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1026:37560:614TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
10-7-99-82301
2.Vermouzek František
Vlček Dalibor
 
 
Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
12-67-7-62302
3.Vlček DaliborBezděk Luboš-6-12-8  0303
4.Fučík PetrKutil Libor-8-9-6  0304
5.Vermouzek FrantišekObalil Jiří3-1079 3114
6.Šípka ZdeněkKonečný Štěpán5-68-463224
7.Fučík PetrBezděk Luboš-5-666-42325
8.Vermouzek FrantišekKutil Libor1-10-713-42326
9.Šípka ZdeněkObalil Jiří5-5-6783236
10.Vlček DaliborKonečný Štěpán-989-8-52337
11.Vermouzek FrantišekBezděk Luboš8-9-10-10 1338
12.Šípka ZdeněkKutil Libor-510-311-72339
13.Vlček DaliborObalil Jiří-688-873249
14.Fučík PetrKonečný Štěpán-99-7-8 13410
15.Šípka ZdeněkBezděk Luboš         
16.Vlček DaliborKutil Libor         
17.Fučík PetrObalil Jiří         
18.Vermouzek FrantišekKonečný Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlček Dalibor12Bezděk Luboš30
Fučík Petr03Kutil Libor30
Vermouzek František12Obalil Jiří03
Šípka Zdeněk21Konečný Štěpán21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17521:452TJ Sokol Drnovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
64-107 3110
2.Kalousek Viktor
Sedláček Radek
 
 
Krása Petr st.
Moravec Zdeněk
 
 
8-697 3120
3.Beránek PavelKřepela Lubomír7-8-7893230
4.Srna AntonínMoravec Zdeněk-8-898-102331
5.Kalousek ViktorKrása Petr st.5-6-97-62332
6.Sedláček RadekCetkovský Martin234  3042
7.Srna AntonínKřepela Lubomír-7-4-7  0343
8.Kalousek ViktorMoravec Zdeněk5108  3053
9.Sedláček RadekKrása Petr st.-9676 3163
10.Beránek PavelCetkovský Martin41210  3073
11.Kalousek ViktorKřepela Lubomír-617-45123283
12.Sedláček RadekMoravec Zdeněk88-138 3193
13.Beránek PavelKrása Petr st.10911  30103
14.Srna AntonínSekanina Jan6    10  
15.Sedláček RadekKřepela Lubomír         
16.Beránek PavelMoravec Zdeněk         
17.Srna AntonínKrása Petr st.         
18.Kalousek ViktorSekanina Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beránek Pavel30Křepela Lubomír12
Srna Antonín02Moravec Zdeněk12
Kalousek Viktor21Krása Petr st.12
Sedláček Radek30Cetkovský Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17520:466TJ Cemo Mokrá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
979  3010
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Záděra Kamil
Kolbert Radek
 
 
4910  3020
3.Kvapil ZdeněkŠkorpík Jan-9-8910-72321
4.Rotrekl LukášKřupala Vladislav-877-5-82322
5.Vojtěch MartinKolbert Radek58-85 3132
6.Paták RadekZáděra Kamil957  3042
7.Rotrekl Lukᚊkorpík Jan-6-7-7  0343
8.Vojtěch MartinKřupala Vladislav1086  3053
9.Paták RadekKolbert Radek9-86-783263
10.Kvapil ZdeněkZáděra Kamil-510910 3173
11.Vojtěch MartinŠkorpík Jan7-3-83-62374
12.Paták RadekKřupala Vladislav577  3084
13.Kvapil ZdeněkKolbert Radek999  3094
14.Rotrekl LukášZáděra Kamil8-7811 31104
15.Paták RadekŠkorpík Jan-11    01  
16.Kvapil ZdeněkKřupala Vladislav         
17.Rotrekl LukášKolbert Radek         
18.Vojtěch MartinZáděra Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvapil Zdeněk21Škorpík Jan30
Rotrekl Lukáš12Křupala Vladislav12
Vojtěch Martin21Kolbert Radek03
Paták Radek30Záděra Kamil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Rulíšek
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ HostěradiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13467:358MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolička Lubomír
Jedlička Jindřich
 
 
Spáčil Tomáš
Rulíšek Karel
 
 
947  3010
2.Štěpán Libor
Filák Tomáš
 
 
Jelínek Marek
Mráz David
 
 
764  3020
3.Netolička LubomírRulíšek Karel-10-512-9 1321
4.Jedlička JindřichJelínek Marek-84-10-9 1322
5.Filák TomášMráz David-10458 3132
6.Štěpán LiborSpáčil Tomáš5511  3042
7.Jedlička JindřichRulíšek Karel-95713 3152
8.Filák TomášJelínek Marek-97-8673262
9.Štěpán LiborMráz David549  3072
10.Netolička LubomírSpáčil Tomáš787  3082
11.Filák TomášRulíšek Karel4-77-653292
12.Štěpán LiborJelínek Marek57-68 31102
13.Netolička LubomírMráz David         
14.Jedlička JindřichSpáčil Tomáš         
15.Štěpán LiborRulíšek Karel         
16.Netolička LubomírJelínek Marek         
17.Jedlička JindřichMráz David         
18.Filák TomášSpáčil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Netolička Lubomír11Rulíšek Karel12
Jedlička Jindřich11Jelínek Marek12
Filák Tomáš30Mráz David02
Štěpán Libor30Spáčil Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:Bubla Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:30689:642TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
Reška Vladislav st.
Hanák Petr
 
 
911-9-5-62301
2.Šebeček Marek
Šebeček Antonín
 
 
Reška Vladislav ml.
Pecka Zbyněk
 
 
3-759 3111
3.Šebeček AntonínReška Vladislav st.-6-88-10 1312
4.Vojáček JaromírHanák Petr-137-3-4 1313
5.Bubla Jaroslav st.Reška Vladislav ml.999  3023
6.Šebeček MarekPecka Zbyněk664  3033
7.Vojáček JaromírReška Vladislav st.106-6-653243
8.Bubla Jaroslav st.Hanák Petr-9-412-3 1344
9.Šebeček MarekReška Vladislav ml.-7877 3154
10.Šebeček AntonínPecka Zbyněk25-145 3164
11.Bubla Jaroslav st.Reška Vladislav st.-1210-109-112365
12.Šebeček MarekHanák Petr-6-4715-52366
13.Šebeček AntonínReška Vladislav ml.-949-553276
14.Vojáček JaromírPecka Zbyněk797  3086
15.Šebeček MarekReška Vladislav st.-67-11893296
16.Šebeček AntonínHanák Petr4-10-88-82397
17.Vojáček JaromírReška Vladislav ml.562  30107
18.Bubla Jaroslav st.Pecka Zbyněk118   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šebeček Antonín22Reška Vladislav st.22
Vojáček Jaromír31Hanák Petr40
Bubla Jaroslav st.12Reška Vladislav ml.04
Šebeček Marek31Pecka Zbyněk03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy