Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:Bubla Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38603:652TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Rulíšek Karel
Spáčil Petr
 
 
12-788 3110
2.Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
Jelínek Marek
Mráz David
 
 
8-7-6973220
3.Salajka Jaroslav ml.Jelínek Marek-686-9-82321
4.Vojáček JaromírRulíšek Karel5-7-9-9 1322
5.Bubla Jaroslav st.Mráz David-11-8-6  0323
6.Šebeček MarekSpáčil Petr687  3033
7.Vojáček JaromírJelínek Marek-9-10-8  0334
8.Bubla Jaroslav st.Rulíšek Karel3-4-5-5 1335
9.Šebeček MarekMráz David6-6-5993245
10.Salajka Jaroslav ml.Spáčil Petr-97-79123255
11.Bubla Jaroslav st.Jelínek Marek-108-79-32356
12.Šebeček MarekRulíšek Karel8-9-10-10 1357
13.Salajka Jaroslav ml.Mráz David-2-9-5  0358
14.Vojáček JaromírSpáčil Petr768  3068
15.Šebeček MarekJelínek Marek-9-5-9  0369
16.Salajka Jaroslav ml.Rulíšek Karel910-79 3179
17.Vojáček JaromírMráz David6-10-7-4 13710
18.Bubla Jaroslav st.Spáčil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salajka Jaroslav ml.22Jelínek Marek40
Vojáček Jaromír13Rulíšek Karel31
Bubla Jaroslav st.03Mráz David31
Šebeček Marek22Spáčil Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy AVrchní
rozhodčí:
Reška Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Prusy, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38607:647MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reška Vladislav st.
Hanák Petr
 
 
Bíla Jindřich
Antl Pavel
 
 
-5-867-82301
2.Reška Vladislav ml.
Pecka Zbyněk
 
 
Jedlička Jindřich
Veber Marek
 
 
-68-7983211
3.Hanák PetrVeber Marek5-595 3121
4.Reška Vladislav ml.Jedlička Jindřich9-59-7-62322
5.Pecka ZbyněkAntl Pavel1069  3032
6.Reška Vladislav st.Bíla Jindřich-6-87-6 1333
7.Reška Vladislav ml.Veber Marek-12-94-6 1334
8.Pecka ZbyněkJedlička Jindřich-4-8-7  0335
9.Reška Vladislav st.Antl Pavel5910  3045
10.Hanák PetrBíla Jindřich-4510-793255
11.Pecka ZbyněkVeber Marek-7-6-8  0356
12.Reška Vladislav st.Jedlička Jindřich-4-9119-42357
13.Hanák PetrAntl Pavel-94810 3167
14.Reška Vladislav ml.Bíla Jindřich-7-6-7  0368
15.Reška Vladislav st.Veber Marek-10-10-9  0369
16.Hanák PetrJedlička Jindřich44-9-953279
17.Reška Vladislav ml.Antl Pavel-68-11-6 13710
18.Pecka ZbyněkBíla Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Petr40Veber Marek31
Reška Vladislav ml.04Jedlička Jindřich31
Pecka Zbyněk12Antl Pavel13
Reška Vladislav st.13Bíla Jindřich21
BEZ PŘIPOMÍNEK



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:Zimola Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Javůrek Leoš
Datum dle rozpisu30. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Klimeš René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20499:455TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
987  3010
2.Javůrek Tomáš
Vysloužil Jan
 
 
Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
9-297 3120
3.Javůrek MartinPaták Radek8-1066 3130
4.Javůrek TomášKvapil Zdeněk-946-8103240
5.Vičík OldřichRotrekl Lukáš6-9-6-4 1341
6.Vysloužil JanVojtěch Martin-10-3-8  0342
7.Javůrek TomášPaták Radek-9-7-7  0343
8.Vičík OldřichKvapil Zdeněk9313  3053
9.Vysloužil JanRotrekl Lukáš14-6-4-62354
10.Javůrek MartinVojtěch Martin5-7-6873264
11.Vičík OldřichPaták Radek10-49-453274
12.Vysloužil JanKvapil Zdeněk6109  3084
13.Javůrek MartinRotrekl Lukáš774  3094
14.Javůrek TomášVojtěch Martin759  30104
15.Vysloužil JanPaták Radek-9    01  
16.Javůrek MartinKvapil Zdeněk         
17.Javůrek TomášRotrekl Lukáš         
18.Vičík OldřichVojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Javůrek Martin30Paták Radek12
Javůrek Tomáš21Kvapil Zdeněk03
Vičík Oldřich21Rotrekl Lukáš21
Vysloužil Jan12Vojtěch Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KPII - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:29627:558Orel Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Henek Dominik
 
 
Záděra Kamil
Kolbert Radek
 
 
-9-8-12  0301
2.Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
-4-3-6  0302
3.Suchý PetrŠkorpík Jan-1278-753212
4.Polívka OndřejKolbert Radek6814  3022
5.Henek DominikKřupala Vladislav-8473 3132
6.Petr MichalZáděra Kamil1014  3042
7.Polívka OndřejŠkorpík Jan678  3052
8.Henek DominikKolbert Radek-8-8-7  0353
9.Petr MichalKřupala Vladislav-10-15-15  0354
10.Suchý PetrZáděra Kamil-1011-8-12 1355
11.Henek DominikŠkorpík Jan-74-8-12 1356
12.Petr MichalKolbert Radek-7992 3166
13.Suchý PetrKřupala Vladislav-5-12-8  0367
14.Polívka OndřejZáděra Kamil985  3077
15.Petr MichalŠkorpík Jan1-6-8-9 1378
16.Suchý PetrKolbert Radek545  3088
17.Polívka OndřejKřupala Vladislav7-9512 3198
18.Henek DominikZáděra Kamil952  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchý Petr22Škorpík Jan22
Polívka Ondřej40Kolbert Radek13
Henek Dominik22Křupala Vladislav22
Petr Michal22Záděra Kamil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34660:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
6-9-7-8 1301
2.Vermouzek František
Vlček Dalibor
 
 
Kalousek Viktor
Sedláček Radek
 
 
75-813 3111
3.Fučík PetrSedláček Radek938  3021
4.Vlček DaliborBeránek Pavel6-10-11-7 1322
5.Vermouzek FrantišekTrávníček Michal765  3032
6.Šípka ZdeněkKalousek Viktor49-92 3142
7.Vlček DaliborSedláček Radek-9-8-5  0343
8.Vermouzek FrantišekBeránek Pavel9-78-7-102344
9.Šípka ZdeněkTrávníček Michal-6-8-9  0345
10.Fučík PetrKalousek Viktor-78-6-9 1346
11.Vermouzek FrantišekSedláček Radek-87-9743256
12.Šípka ZdeněkBeránek Pavel-116-68-102357
13.Fučík PetrTrávníček Michal1087  3067
14.Vlček DaliborKalousek Viktor-6-87-7 1368
15.Šípka ZdeněkSedláček Radek-87-4-6 1369
16.Fučík PetrBeránek Pavel78-69 3179
17.Vlček DaliborSrna Antonín810-37 3189
18.Vermouzek FrantišekKalousek Viktor57-67 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fučík Petr31Sedláček Radek22
Vlček Dalibor13Beránek Pavel31
Vermouzek František31Trávníček Michal12
Šípka Zdeněk13Kalousek Viktor22
   Srna Antonín01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9426:308TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
Krása Petr st.
Křepela Lubomír
 
 
322  3010
2.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
Moravec Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
196  3020
3.Kutil LiborKrása Petr st.35-95 3130
4.Obalil JiříKřepela Lubomír786  3040
5.Konečný ŠtěpánMoravec Zdeněk-6695 3150
6.Bezděk LubošSekanina Jan98-94 3160
7.Obalil JiříKrása Petr st.-6710-10-112361
8.Konečný ŠtěpánKřepela Lubomír996  3071
9.Bezděk LubošMoravec Zdeněk896  3081
10.Kutil LiborSekanina Jan12-481 3191
11.Konečný ŠtěpánKrása Petr st.710-9-5632101
12.Bezděk LubošKřepela Lubomír87   20  
13.Kutil LiborMoravec Zdeněk         
14.Obalil JiříSekanina Jan         
15.Bezděk LubošKrása Petr st.         
16.Kutil LiborKřepela Lubomír         
17.Obalil JiříMoravec Zdeněk         
18.Konečný ŠtěpánSekanina Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kutil Libor20Krása Petr st.12
Obalil Jiří11Křepela Lubomír02
Konečný Štěpán30Moravec Zdeněk02
Bezděk Luboš20Sekanina Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy