Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:Bubla Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26615:581TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubla Jaroslav st.
Vojáček Jaromír
 
 
Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
6-7-8973210
2.Šebeček Marek
Šebeček Antonín
 
 
Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
87-14-793220
3.Šebeček AntonínBeránek Pavel-797-13-72321
4.Vojáček JaromírSedláček Radek-10-6-5  0322
5.Bubla Jaroslav st.Srna Antonín7-9-88-122323
6.Šebeček MarekKalousek Viktor8107  3033
7.Vojáček JaromírBeránek Pavel-78610 3143
8.Salajka Jaroslav ml.Sedláček Radek-4-7-9  0344
9.Šebeček MarekSrna Antonín766  3054
10.Šebeček AntonínKalousek Viktor-688-663264
11.Salajka Jaroslav ml.Beránek Pavel6-108-9-112365
12.Šebeček MarekSedláček Radek9-9-71073275
13.Šebeček AntonínSrna Antonín-61294 3185
14.Vojáček JaromírKalousek Viktor896  3095
15.Šebeček MarekBeránek Pavel-9798 31105
16.Šebeček AntonínSedláček Radek7-8   11  
17.Vojáček JaromírSrna Antonín         
18.Salajka Jaroslav ml.Kalousek Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šebeček Antonín21Beránek Pavel22
Vojáček Jaromír21Sedláček Radek21
Bubla Jaroslav st.01Srna Antonín12
Šebeček Marek40Kalousek Viktor03
Salajka Jaroslav ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Prusy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32580:483nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Lubomír
Švancara Vladimír
 
 
Reška Vladislav st.
Hanák Petr
 
 
-7-8-2  0301
2.Krása Petr st.
Moravec Zdeněk
 
 

 
 
WO    3011
3.Krása Petr st.Reška Vladislav st.-5-8-5  0312
4.Moravec ZdeněkHanák Petr-5-5-7  0313
5.Křepela LubomírReška Vladislav ml.-123-12643223
6.Švancara VladimírWO    3033
7.Moravec ZdeněkReška Vladislav st.-6-548-62334
8.Křepela LubomírHanák Petr888  3044
9.Švancara VladimírReška Vladislav ml.7-3-9-11 1345
10.Krása Petr st.WO    3055
11.Křepela LubomírReška Vladislav st.-10-1351593265
12.Švancara VladimírHanák Petr-7-10-2  0366
13.Krása Petr st.Reška Vladislav ml.-86-8-9 1367
14.Moravec ZdeněkWO    3077
15.Švancara VladimírReška Vladislav st.-10-16-4  0378
16.Krása Petr st.Hanák Petr-6-4-4  0379
17.Moravec ZdeněkReška Vladislav ml.88-62 3189
18.Křepela LubomírWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krása Petr st.03Reška Vladislav st.31
Moravec Zdeněk12Hanák Petr31
Křepela Lubomír30Reška Vladislav ml.22
Švancara Vladimír03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33670:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
8-9-8-5 1301
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Vermouzek František
Vlček Dalibor
 
 
8-879 3111
3.Kvapil ZdeněkŠípka Zdeněk7-7-11-5 1312
4.Rotrekl LukášVermouzek František11-8-9-6 1313
5.Vojtěch MartinVlček Dalibor10811  3023
6.Paták RadekFučík Petr597  3033
7.Rotrekl Lukᚊípka Zdeněk1474  3043
8.Vojtěch MartinVermouzek František-6-8-7  0344
9.Paták RadekVlček Dalibor7149  3054
10.Kvapil ZdeněkFučík Petr6-5-89-82355
11.Vojtěch MartinŠípka Zdeněk-9-9-4  0356
12.Paták RadekVermouzek František-736-883266
13.Kvapil ZdeněkVlček Dalibor1066  3076
14.Rotrekl LukášFučík Petr-13-58-3 1377
15.Paták RadekŠípka Zdeněk11-948 3187
16.Kvapil ZdeněkVermouzek František-82-14-8 1388
17.Rotrekl LukášVlček Dalibor7-92-1083298
18.Vojtěch MartinFučík Petr-881-3-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kvapil Zdeněk13Šípka Zdeněk22
Rotrekl Lukáš22Vermouzek František31
Vojtěch Martin13Vlček Dalibor04
Paták Radek40Fučík Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Silůvky CVrchní
rozhodčí:
Záděra Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1012:30369:432TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděra Kamil
Kolbert Radek
 
 
Obalil Jiří
Konečný Štěpán
 
 
8-9-75-92301
2.Škorpík Jan
Křupala Vladislav
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
-69-714-92302
3.Křupala VladislavKutil Libor7-8-116-92303
4.Záděra KamilBezděk Luboš8-10-7-9 1304
5.Kolbert RadekKonečný Štěpán9-7-6-8 1305
6.Škorpík JanObalil Jiří-8-79-8 1306
7.Záděra KamilKutil Libor-9-8-7  0307
8.Kolbert RadekBezděk Luboš-8-7-6  0308
9.Škorpík JanKonečný Štěpán8-7-89-42309
10.Křupala VladislavObalil Jiří7-9-8-6 13010
11.Kolbert RadekKutil Libor         
12.Škorpík JanBezděk Luboš         
13.Křupala VladislavKonečný Štěpán         
14.Záděra KamilObalil Jiří         
15.Škorpík JanKutil Libor         
16.Křupala VladislavBezděk Luboš         
17.Záděra KamilKonečný Štěpán         
18.Kolbert RadekObalil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křupala Vladislav02Kutil Libor20
Záděra Kamil02Bezděk Luboš20
Kolbert Radek02Konečný Štěpán20
Škorpík Jan02Obalil Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37480:583TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honek Tomáš
Kordiovský Zbyněk
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
-23-8-7 1301
2.Mráz David
Rulíšek Karel
 
 
Javůrek Tomáš
Vysloužil Jan
 
 
98-88 3111
3.Mráz DavidJavůrek Martin-712-76103221
4.Kordiovský ZbyněkJavůrek Tomáš-7-3-6  0322
5.Honek TomášVičík Oldřich-4-9-6  0323
6.Rulíšek KarelVysloužil Jan-9-58-4 1324
7.Kordiovský ZbyněkJavůrek Martin-4-9-9  0325
8.Honek TomášJavůrek Tomáš9-9-3-3 1326
9.Rulíšek KarelVičík Oldřich10-11-7-10 1327
10.Mráz DavidVysloužil Jan-97108 3137
11.Honek TomášJavůrek Martin-1-2-7  0338
12.Rulíšek KarelJavůrek Tomáš19-6-433248
13.Mráz DavidVičík Oldřich9-81310 3158
14.Kordiovský ZbyněkVysloužil Jan-8-5-7  0359
15.Rulíšek KarelJavůrek Martin-11-499-923510
16.Mráz DavidJavůrek Tomáš38-6-4 22  
17.Kordiovský ZbyněkVičík Oldřich         
18.Honek TomášVysloužil Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz David30Javůrek Martin31
Kordiovský Zbyněk03Javůrek Tomáš21
Honek Tomáš03Vičík Oldřich21
Rulíšek Karel13Vysloužil Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16515:420MK Řeznovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolička Lubomír
Bíla Jindřich
 
 
Suchý Petr
Polívka Ondřej
 
 
68-9-1193210
2.Filák Tomáš
Striegler Tomáš
 
 
Héna Jaroslav
Sedlák Zdeněk
 
 
784  3020
3.Netolička LubomírPolívka Ondřej911-10-7103230
4.Bíla JindřichSuchý Petr-887-6-32331
5.Striegler TomášHéna Jaroslav935  3041
6.Filák TomášSedlák Zdeněk494  3051
7.Bíla JindřichPolívka Ondřej65-108 3161
8.Striegler TomášSuchý Petr-8-67-6 1362
9.Filák TomášHéna Jaroslav476  3072
10.Netolička LubomírSedlák Zdeněk757  3082
11.Striegler TomášPolívka Ondřej5-5-109-62383
12.Filák TomášSuchý Petr510-9-1253293
13.Netolička LubomírHéna Jaroslav856  30103
14.Bíla JindřichSedlák Zdeněk         
15.Filák TomášPolívka Ondřej         
16.Netolička LubomírSuchý Petr         
17.Bíla JindřichHéna Jaroslav         
18.Striegler TomášSedlák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Netolička Lubomír30Polívka Ondřej12
Bíla Jindřich11Suchý Petr21
Striegler Tomáš12Héna Jaroslav03
Filák Tomáš30Sedlák Zdeněk02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy