Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:41699:707TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Bábíček Josef
 
 
Mocek Milan
Kubík Josef
 
 
712-8-283210
2.Novák Radek
Hrbáček Milan
 
 
Charvát Vavřinec
Jangl Marek
 
 
-79-10-7 1311
3.Novák RadekMocek Milan-9811-7-92312
4.Hrbáček MilanCharvát Vavřinec-5-4-7  0313
5.Kuchařič Jiří st.Jangl Marek-1198-8-72314
6.Bábíček JosefKubík Josef2-9-8793224
7.Hrbáček MilanMocek Milan-10-7-4  0325
8.Kuchařič Jiří st.Charvát Vavřinec7-8-17963235
9.Bábíček JosefJangl Marek10-10-91193245
10.Novák RadekKubík Josef-756-993255
11.Kuchařič Jiří st.Mocek Milan-5-8-2  0356
12.Bábíček JosefCharvát Vavřinec564  3066
13.Novák RadekJangl Marek37-74 3176
14.Hrbáček MilanKubík Josef4-7-4-8 1377
15.Bábíček JosefMocek Milan83-8-9-72378
16.Novák RadekCharvát Vavřinec1142  3088
17.Hrbáček MilanJangl Marek88-7-10-82389
18.Kuchařič Jiří st.Kubík Josef-5-12-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Radek31Mocek Milan40
Hrbáček Milan04Charvát Vavřinec13
Kuchařič Jiří st.13Jangl Marek22
Bábíček Josef31Kubík Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21572:477TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Bohunský Rostislav
 
 
Jakubíček Vlastimil
Kotásková Petra
 
 
-93-5-5 1301
2.Čechovský Václav
Mikeska Michal
 
 
Mosnák Milan
Horák Pavel
 
 
-142-8963211
3.Mikeska MichalMosnák Milan-97-8-9 1312
4.Čechovský VáclavKotásková Petra696  3022
5.Salajka MilanHorák Pavel9-1251 3132
6.Bohunský RostislavJakubíček Vlastimil-7484 3142
7.Čechovský VáclavMosnák Milan7109  3052
8.Salajka MilanKotásková Petra77-52 3162
9.Bohunský RostislavHorák Pavel773  3072
10.Mikeska MichalJakubíček Vlastimil3-66-11103282
11.Salajka MilanMosnák Milan8-67-7-92383
12.Bohunský RostislavKotásková Petra-57-11783293
13.Mikeska MichalHorák Pavel6-712-9-92394
14.Čechovský VáclavJakubíček Vlastimil589  30104
15.Bohunský RostislavMosnák Milan         
16.Mikeska MichalKotásková Petra         
17.Čechovský VáclavHorák Pavel         
18.Salajka MilanJakubíček Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Michal12Mosnák Milan21
Čechovský Václav30Kotásková Petra03
Salajka Milan21Horák Pavel12
Bohunský Rostislav30Jakubíček Vlastimil03
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34658:621T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezucha Jan
Brychta Eduard
 
 
Příkaský Zbyněk
Chvátal Antonín
 
 
759  3010
2.Kalivoda Martin
Rančík Antonín
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
5-10-76-72311
3.Brychta EduardDrábek Milan9-332 3121
4.Rančík AntonínPříkaský Zbyněk9-3-8-6 1322
5.Bezucha JanKolář David-9-7-10  0323
6.Kalivoda MartinChvátal Antonín69-3-843233
7.Rančík AntonínDrábek Milan-9-897-62334
8.Bezucha JanPříkaský Zbyněk-29-3-6 1335
9.Kalivoda MartinKolář David611-10-9113245
10.Brychta EduardChvátal Antonín575  3055
11.Bezucha JanDrábek Milan-9-10-8  0356
12.Kalivoda MartinPříkaský Zbyněk-10-9-8  0357
13.Brychta EduardKolář David-94105 3167
14.Rančík AntonínChvátal Antonín-5911-10113277
15.Kalivoda MartinDrábek MilanWO    3087
16.Brychta EduardPříkaský Zbyněk64-4-7113297
17.Rančík AntonínKolář David-7-10-8  0398
18.Bezucha JanChvátal Antonín7126  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brychta Eduard40Drábek Milan21
Rančík Antonín13Příkaský Zbyněk31
Bezucha Jan13Kolář David22
Kalivoda Martin21Chvátal Antonín04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Martinek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5368:249TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Marek Jan ml.
 
 
Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
546  3010
2.Kamenský Petr
Tomeček Tomáš
 
 
Stibor Tomáš
Hanák Zdeněk
 
 
876  3020
3.Tomeček Tomᚊvejda Alois963  3030
4.Marek Jan st.Svojanovský Ladislav749  3040
5.Marek Jan ml.Stibor Tomáš445  3050
6.Kamenský PetrHanák Zdeněk-259-263260
7.Marek Jan st.Švejda Alois414-105 3170
8.Marek Jan ml.Svojanovský Ladislav712-11-583280
9.Kamenský PetrStibor Tomáš969  3090
10.Tomeček TomášHanák Zdeněk253  30100
11.Marek Jan ml.Švejda Alois11    10  
12.Kamenský PetrSvojanovský Ladislav         
13.Tomeček TomášStibor Tomáš         
14.Marek Jan st.Hanák Zdeněk         
15.Kamenský PetrŠvejda Alois         
16.Tomeček TomášSvojanovský Ladislav         
17.Marek Jan st.Stibor Tomáš         
18.Marek Jan ml.Hanák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomeček Tomáš20Švejda Alois02
Marek Jan st.20Svojanovský Ladislav02
Marek Jan ml.20Stibor Tomáš02
Kamenský Petr20Hanák Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:16479:436SKST Hodonín F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraus Jan
Podrazil David
 
 
Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
-9-797-82301
2.Kokeš Lukáš
Veselý Jan
 
 
Vašík Michal
Koutný František
 
 
989  3011
3.Podrazil DavidRachunek Martin-7-56683221
4.Kraus JanVašík Michal9-56-7-52322
5.Kokeš LukášKoutný František86-73 3132
6.Veselý JanValko Jan-79-7583242
7.Kraus JanRachunek Martin62-47 3152
8.Kokeš LukášVašík Michal867  3062
9.Veselý JanKoutný František8813  3072
10.Podrazil DavidValko Jan-47-48103282
11.Kokeš LukášRachunek Martin9-2-91183292
12.Veselý JanVašík Michal1088  30102
13.Podrazil DavidKoutný František79   20  
14.Kraus JanValko Jan         
15.Veselý JanRachunek Martin         
16.Podrazil DavidVašík Michal         
17.Kraus JanKoutný František         
18.Kokeš LukášValko Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podrazil David20Rachunek Martin03
Kraus Jan11Vašík Michal12
Kokeš Lukáš30Koutný František02
Veselý Jan30Valko Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1016:31405:476TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Štěpán
Benda Vojtěch
 
 
Kalivoda Petr
Baláž Branislav
 
 
-79-89-32301
2.Mikulecký Marek
Hájek Pavel
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
7-510-3-92302
3.Hájek PavelKalivoda Petr-8-9-8  0303
4.Mikulecký MarekKoníček Marek-8-978-62304
5.Benda VojtěchSláma Miroslav-4-1098-122305
6.Brhel ŠtěpánBaláž Branislav-4810-9-92306
7.Mikulecký MarekKalivoda Petr67-78 3116
8.Benda VojtěchKoníček Marek5-7-12-8 1317
9.Brhel ŠtěpánSláma Miroslav-87-8-5 1318
10.Hájek PavelBaláž Branislav9-8-6-10 1319
11.Benda VojtěchKalivoda Petr-4-8-5  03110
12.Brhel ŠtěpánKoníček Marek         
13.Hájek PavelSláma Miroslav         
14.Mikulecký MarekBaláž Branislav         
15.Brhel ŠtěpánKalivoda Petr         
16.Hájek PavelKoníček Marek         
17.Mikulecký MarekSláma Miroslav         
18.Benda VojtěchBaláž Branislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Pavel02Kalivoda Petr21
Mikulecký Marek11Koníček Marek20
Benda Vojtěch03Sláma Miroslav20
Brhel Štěpán02Baláž Branislav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy