Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38573:617SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grufík Kamil
Jakubíček Vlastimil
 
 
Hrbáček Milan
Kordula Jiří
 
 
9-116-8-112301
2.Mosnák Milan
Horák Pavel
 
 
Bábíček Josef
Charvát Vít ml.
 
 
11-8-1110-92302
3.Horák PavelBábíček Josef-85-7-2 1303
4.Jakubíček VlastimilCharvát Vít ml.11-8-5-7 1304
5.Mosnák MilanHrbáček Milan-74-10483214
6.Grufík KamilKordula Jiří9-36-783224
7.Jakubíček VlastimilBábíček Josef4-6-7-8 1325
8.Mosnák MilanCharvát Vít ml.5108  3035
9.Grufík KamilHrbáček Milan55-8-6103245
10.Horák PavelKordula Jiří588  3055
11.Mosnák MilanBábíček Josef-8-109863265
12.Grufík KamilCharvát Vít ml.-97-10-9 1366
13.Horák PavelHrbáček Milan-7-8-7  0367
14.Mlynár RadoslavKordula Jiří-5-7-9  0368
15.Grufík KamilBábíček Josef-5-4-3  0369
16.Horák PavelCharvát Vít ml.-5-7-10  03610
17.Mlynár RadoslavHrbáček Milan         
18.Mosnák MilanKordula Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Pavel13Bábíček Josef31
Jakubíček Vlastimil02Charvát Vít ml.31
Mosnák Milan30Hrbáček Milan12
Grufík Kamil22Kordula Jiří12
Mlynár Radoslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39671:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajbar Antonín
Kubík Josef
 
 
Čechovský Václav
Král Jiří
 
 
9-54-593210
2.Charvát Vavřinec
Jangl Marek
 
 
Salajka Milan
Vacenovský Pavel
 
 
775  3020
3.Charvát VavřinecVacenovský Pavel-7-109-8 1321
4.Jangl MarekČechovský Václav6-119-6-82322
5.Kubík JosefSalajka Milan-10-5-7  0323
6.Vajbar AntonínKrál Jiří6-8-5883233
7.Jangl MarekVacenovský Pavel-8105-8-72334
8.Kubík JosefČechovský Václav9-2-5-6 1335
9.Vajbar AntonínSalajka Milan-8-9-9  0336
10.Charvát VavřinecKrál Jiří-10-7-3  0337
11.Kubík JosefVacenovský Pavel-107810 3147
12.Vajbar AntonínČechovský Václav-859-993257
13.Charvát VavřinecSalajka Milan-98-9-6 1358
14.Jangl MarekKrál Jiří10-687 3168
15.Vajbar AntonínVacenovský Pavel-8-9-8  0369
16.Charvát VavřinecČechovský Václav9-8710 3179
17.Jangl MarekSalajka Milan7-1010-783289
18.Kubík JosefKrál Jiří9-874 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Vavřinec13Vacenovský Pavel31
Jangl Marek22Čechovský Václav22
Kubík Josef22Salajka Milan31
Vajbar Antonín22Král Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:Hanák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Stibor Tomáš
Datum dle rozpisu10. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Svojanovský Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30280:382T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
Jakubčík Roman
Juras Pavel
 
 
-7-6810-42301
2.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Rančík Antonín
Bezucha Jan
 
 
-96-7-8 1302
3.Švejda AloisJakubčík Roman-6-9-10  0303
4.Svojanovský LadislavJuras Pavel-5-10-10  0304
5.Hanák ZdeněkBezucha Jan-9-9-8  0305
6.Stibor TomášRančík Antonín-4-4-9  0306
7.Svojanovský LadislavJakubčík Roman-5-6-6  0307
8.Hanák ZdeněkJuras Pavel-87-5-7 1308
9.Stibor TomášBezucha Jan9-89-5-82309
10.Švejda AloisRančík Antonín-7-7-7  03010
11.Hanák ZdeněkJakubčík Roman-2-10   02  
12.Stibor TomášJuras Pavel         
13.Švejda AloisBezucha Jan         
14.Svojanovský LadislavRančík Antonín         
15.Stibor TomášJakubčík Roman         
16.Švejda AloisJuras Pavel         
17.Svojanovský LadislavBezucha Jan         
18.Hanák ZdeněkRančík Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švejda Alois02Jakubčík Roman20
Svojanovský Ladislav02Juras Pavel20
Hanák Zdeněk02Bezucha Jan20
Stibor Tomáš02Rančík Antonín20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:33458:541TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář David
Příkaský Zbyněk
 
 
Marek Jan st.
Tomeček Tomáš
 
 
788  3010
2.Chvátal Tomáš
Valuch Michal
 
 
Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
-7-578-52311
3.Příkaský ZbyněkMarek Jan st.-6-6-1  0312
4.Chvátal TomášTomeček Tomáš-4-6-10  0313
5.Valuch MichalKamenský Petr9-8-8-6 1314
6.Kolář DavidŽajdlík Ludvík-10176 3124
7.Chvátal TomášMarek Jan st.10-5-4-6 1325
8.Valuch MichalTomeček Tomáš-3-5-6  0326
9.Kolář DavidKamenský Petr8-6-4-5 1327
10.Příkaský ZbyněkŽajdlík Ludvík1110-65 3137
11.Valuch MichalMarek Jan st.-5-3-6  0338
12.Kolář DavidTomeček Tomáš10169  3048
13.Příkaský ZbyněkKamenský Petr783  3058
14.Chvátal Tomᚎajdlík Ludvík5-1156 3168
15.Kolář DavidMarek Jan st.-7-4-6  0369
16.Příkaský ZbyněkTomeček Tomáš-6-7-6  03610
17.Chvátal TomášKamenský Petr-5    01  
18.Valuch MichalŽajdlík Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Příkaský Zbyněk22Marek Jan st.40
Chvátal Tomáš12Tomeček Tomáš31
Valuch Michal03Kamenský Petr21
Kolář David22Žajdlík Ludvík03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31677:633TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Bruckner Tomáš
 
 
Veselý Jan
Juřík Adam
 
 
5-94-1393210
2.Bařina Leoš
Kalivoda Petr
 
 
Kraus Jan
Zaťko Karel
 
 
-113-10-7 1311
3.Bařina LeošJuřík Adam-5-7-8  0312
4.Kalivoda PetrVeselý Jan8-9-10-10 1313
5.Bruckner TomášKraus Jan-8797 3123
6.Brozák RadomírZaťko Karel747  3033
7.Kalivoda PetrJuřík Adam-4-8-1  0334
8.Bruckner TomášVeselý Jan-75-7-8 1335
9.Brozák RadomírKraus Jan9-9-96-92336
10.Bařina LeošZaťko Karel967  3046
11.Bruckner TomášJuřík Adam799  3056
12.Brozák RadomírVeselý Jan97-6-4-92357
13.Bařina LeošKraus Jan10-11-111493267
14.Kalivoda PetrZaťko Karel376  3077
15.Brozák RadomírJuřík Adam-77-7-9 1378
16.Baláž BranislavVeselý Jan-71279 3188
17.Kalivoda PetrKraus Jan8-966 3198
18.Bruckner TomášZaťko Karel7510  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bařina Leoš21Juřík Adam31
Kalivoda Petr22Veselý Jan31
Bruckner Tomáš31Kraus Jan13
Brozák Radomír13Zaťko Karel04
Baláž Branislav10   
střídání domácích Balaž Branislav za Bařina Leoš



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Buřil Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19567:487TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
Hlobil Albert
Benda Vojtěch
 
 
-9-7-15  0301
2.Masařík Lukáš
Vašík Michal
 
 
Lorenc David
Brhel Štěpán
 
 
-1110116 3111
3.Studnička OndřejLorenc David135-411 3121
4.Vašík MichalBrhel Štěpán86-8-6-102322
5.Rachunek MartinBenda Vojtěch-126-69-102323
6.Masařík LukášHlobil Albert696  3033
7.Vašík MichalLorenc David-911-11-10 1334
8.Rachunek MartinBrhel Štěpán-9629 3144
9.Masařík LukášBenda Vojtěch397  3054
10.Studnička OndřejHlobil Albert77-89 3164
11.Rachunek MartinLorenc David847  3074
12.Masařík LukášBrhel Štěpán59-96 3184
13.Studnička OndřejBenda Vojtěch7711  3094
14.Vašík MichalHlobil Albert8-97-6732104
15.Masařík LukášLorenc David         
16.Studnička OndřejBrhel Štěpán         
17.Vašík MichalBenda Vojtěch         
18.Rachunek MartinHlobil Albert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studnička Ondřej30Lorenc David12
Vašík Michal12Brhel Štěpán12
Rachunek Martin21Benda Vojtěch12
Masařík Lukáš30Hlobil Albert03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy