Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Kmeť Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:37589:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jiří
Bohunský Rostislav
 
 
Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
-8974 3110
2.Mikeska Michal
Vacenovský Pavel
 
 
Charvát Vít ml.
Bábíček Josef
 
 
8-695 3120
3.Král JiříNovák Radek-6-4-5  0321
4.Mikeska MichalBábíček Josef8-5-7-14 1322
5.Bohunský RostislavCharvát Vít ml.-91056 3132
6.Vacenovský PavelHrbáček Milan-6-4-2  0333
7.Mikeska MichalNovák Radek-8864 3143
8.Bohunský RostislavBábíček Josef-9-3-11  0344
9.Vacenovský PavelCharvát Vít ml.-99-3-6 1345
10.Král JiříHrbáček Milan-910911 3155
11.Bohunský RostislavNovák Radek8-13109 3165
12.Vacenovský PavelBábíček Josef-8-6-5  0366
13.Král JiříCharvát Vít ml.-107-6-10 1367
14.Mikeska MichalHrbáček Milan8-97-783277
15.Vacenovský PavelNovák Radek-5-4-5  0378
16.Král JiříBábíček Josef6-39-793288
17.Mikeska MichalCharvát Vít ml.1192  3098
18.Bohunský RostislavHrbáček Milan-3-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Jiří22Novák Radek22
Mikeska Michal31Bábíček Josef31
Bohunský Rostislav22Charvát Vít ml.22
Vacenovský Pavel04Hrbáček Milan22
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:25525:522TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Tomeček Tomáš
 
 
Kalivoda Martin
Jakubčík Roman
 
 
-711-8863210
2.Marek Jan ml.
Žajdlík Ludvík
 
 
Bezucha Jan
Brychta Eduard
 
 
-1-4-5  0311
3.Tomeček TomášBrychta Eduard879  3021
4.Marek Jan ml.Jakubčík Roman8-6-4-8 1322
5.Žajdlík LudvíkKalivoda Martin-78-4-5 1323
6.Marek Jan st.Bezucha Jan8-763 3133
7.Marek Jan ml.Brychta Eduard-4-5-6  0334
8.Žajdlík LudvíkJakubčík Roman-911-9-8 1335
9.Marek Jan st.Kalivoda Martin6-869 3145
10.Tomeček TomášMikuš Martin755  3055
11.Žajdlík LudvíkBrychta Eduard-1-4-5  0356
12.Marek Jan st.Jakubčík Roman838  3066
13.Tomeček TomášKalivoda Martin5107  3076
14.Marek Jan ml.Mikuš Martin974  3086
15.Marek Jan st.Brychta Eduard888  3096
16.Tomeček TomášJakubčík Roman-6-77-8 1397
17.Marek Jan ml.Kalivoda Martin969  30107
18.Žajdlík LudvíkMikuš Martin466  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomeček Tomáš31Brychta Eduard22
Marek Jan ml.22Jakubčík Roman31
Žajdlík Ludvík03Kalivoda Martin13
Marek Jan st.40Bezucha Jan01
   Mikuš Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35626:630SKST Hodonín F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc David
Brhel Štěpán
 
 
Veselý Jan
Juřík Adam
 
 
-66-10-7 1301
2.Hájek Pavel
Kosík Tomáš
 
 
Gallus Petr st.
Zaťko Karel
 
 
-9-10-8  0302
3.Lorenc DavidJuřík Adam-8-76-9 1303
4.Brhel ŠtěpánVeselý Jan108-8-6-72304
5.Hájek PavelKokeš Lukáš-11-10-6  0305
6.Brhel RichardZaťko Karel587  3015
7.Brhel ŠtěpánJuřík Adam-9-2-10  0316
8.Hájek PavelVeselý Jan-76-9-7 1317
9.Brhel RichardKokeš Lukáš8124  3027
10.Lorenc DavidZaťko Karel65-88 3137
11.Kosík TomášJuřík Adam-5-8-7  0338
12.Brhel RichardVeselý Jan1194  3048
13.Lorenc DavidKokeš Lukáš911-3-873258
14.Brhel ŠtěpánZaťko Karel12-556 3168
15.Brhel RichardJuřík Adam849  3078
16.Lorenc DavidVeselý Jan-5-13-9  0379
17.Brhel ŠtěpánKokeš Lukáš10-869 3189
18.Kosík TomášZaťko Karel68-10-10-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lorenc David22Juřík Adam31
Brhel Štěpán22Veselý Jan31
Hájek Pavel02Kokeš Lukáš13
Brhel Richard40Zaťko Karel13
Kosík Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ StrážniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18493:435TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Přemysl
Masařík Lukáš
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
8-6-3-7 1301
2.Rachunek Martin
Koutný František
 
 
Bruckner Tomáš
Brozák Radomír
 
 
69-89 3111
3.Studnička OndřejBaláž Branislav-10-9-5  0312
4.Kouřil PřemyslBrozák Radomír876  3022
5.Rachunek MartinBruckner Tomáš-9-108943232
6.Masařík LukášKalivoda Petr-6593 3142
7.Kouřil PřemyslBaláž Branislav-7-9610-72343
8.Rachunek MartinBrozák Radomír-121044 3153
9.Masařík LukášBruckner Tomáš-566-443263
10.Studnička OndřejKalivoda Petr977  3073
11.Rachunek MartinBaláž Branislav75-69 3183
12.Masařík LukášBrozák Radomír977  3093
13.Studnička OndřejBruckner Tomáš8-597 31103
14.Kouřil PřemyslKalivoda Petr-556  21  
15.Masařík LukášBaláž Branislav         
16.Studnička OndřejBrozák Radomír         
17.Kouřil PřemyslBruckner Tomáš         
18.Rachunek MartinKalivoda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studnička Ondřej21Baláž Branislav21
Kouřil Přemysl11Brozák Radomír03
Rachunek Martin30Bruckner Tomáš03
Masařík Lukáš30Kalivoda Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15495:331TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šaur Ivo
Mocek Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Charvát Vavřinec
Jangl Marek
 
 
Mosnák Milan
Kotásková Petra
 
 
-6-99-5 1311
3.Charvát VavřinecMosnák Milan-8-107-7 1312
4.Jangl MarekKotásková Petra5710  3022
5.Šaur IvoRáček Ladislav787  3032
6.Mocek MilanWO    3042
7.Jangl MarekMosnák Milan-9-10-11  0343
8.Šaur IvoKotásková Petra-9-17773253
9.Mocek MilanRáček Ladislav6118  3063
10.Charvát VavřinecWO    3073
11.Šaur IvoMosnák Milan-8-497-122374
12.Mocek MilanKotásková Petra77-98 3184
13.Charvát VavřinecRáček Ladislav915  3094
14.Jangl MarekWO    30104
15.Mocek MilanMosnák Milan         
16.Charvát VavřinecKotásková Petra         
17.Jangl MarekRáček Ladislav         
18.Šaur Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Charvát Vavřinec11Mosnák Milan30
Jangl Marek11Kotásková Petra03
Šaur Ivo21Ráček Ladislav03
Mocek Milan20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy