Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:22592:506SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grufík Kamil
Kotásková Petra
 
 
Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
3-67-14-92301
2.Mosnák Milan
Látal Roman
 
 
Bezucha Jan
Juras Pavel
 
 
-99-10573211
3.Látal RomanKalivoda Martin9-8-88-72312
4.Kotásková PetraJuras Pavel3-76-8-22313
5.Mosnák MilanBezucha Jan814  3023
6.Grufík KamilJakubčík Roman1053  3033
7.Kotásková PetraKalivoda Martin7-846 3143
8.Mosnák MilanJuras Pavel485  3053
9.Grufík KamilBezucha Jan9-11-85-52354
10.Látal RomanJakubčík Roman-8-6-6  0355
11.Mosnák MilanKalivoda Martin88-86 3165
12.Grufík KamilJuras Pavel-48116 3175
13.Látal RomanBezucha Jan11911  3085
14.Kotásková PetraJakubčík Roman7-8107 3195
15.Grufík KamilKalivoda Martin2-688 31105
16.Látal RomanJuras Pavel         
17.Kotásková PetraBezucha Jan         
18.Mosnák MilanJakubčík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Roman12Kalivoda Martin13
Kotásková Petra21Juras Pavel12
Mosnák Milan30Bezucha Jan12
Grufík Kamil31Jakubčík Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36689:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šaur Ivo
Mocek Milan
 
 
Vránová Radana
Marek Jan ml.
 
 
-10-7-9  0301
2.Jangl Marek
Šťavík Ondřej
 
 
Tomeček Tomáš
Marek Jan st.
 
 
11-2-9593211
3.Šaur IvoTomeček Tomáš8-5611 3121
4.Mocek MilanVránová Radana89-98 3131
5.Šťavík OndřejMarek Jan st.6-9-4-7 1332
6.Jangl MarekMarek Jan ml.459  3042
7.Mocek MilanTomeček Tomáš8-5-13-5 1343
8.Šťavík OndřejVránová Radana9-93-593253
9.Jangl MarekMarek Jan st.-7-8-7  0354
10.Šaur IvoMarek Jan ml.-95118 3164
11.Šťavík OndřejTomeček Tomáš-10-56-13 1365
12.Jangl MarekVránová Radana511-78 3175
13.Šaur IvoMarek Jan st.8-8-12-5 1376
14.Mocek MilanMarek Jan ml.8910  3086
15.Jangl MarekTomeček Tomáš-10117-9-102387
16.Šaur IvoVránová Radana-91178 3197
17.Mocek MilanMarek Jan st.-8-9-11  0398
18.Šťavík OndřejMarek Jan ml.8-9-107-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šaur Ivo31Tomeček Tomáš31
Mocek Milan22Vránová Radana04
Šťavík Ondřej13Marek Jan st.40
Jangl Marek22Marek Jan ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Kuchařič Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38597:638SKST Hodonín F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
Kokeš Lukáš
Podrazil Vítězslav
 
 
-157-66-72301
2.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Veselý Jan
Juřík Adam
 
 
7-8-6993211
3.Kuchařič Jiří st.Juřík Adam-8-7-9  0312
4.Hrbáček MilanPodrazil Vítězslav-5117-6-132313
5.Charvát Vít ml.Kokeš Lukáš68-7-8-92314
6.Novák RadekVeselý Jan-8-9-9  0315
7.Hrbáček MilanJuřík Adam-5-7-8  0316
8.Charvát Vít ml.Podrazil Vítězslav-8-11-8  0317
9.Novák RadekKokeš Lukáš1054  3027
10.Kuchařič Jiří st.Veselý Jan-7-5-4  0328
11.Charvát Vít ml.Juřík Adam8-775 3138
12.Novák RadekPodrazil Vítězslav-118-48-62339
13.Kuchařič Jiří st.Kokeš Lukáš95-116 3149
14.Hrbáček MilanVeselý Jan108-6-5103259
15.Novák RadekJuřík Adam-7-106583269
16.Kuchařič Jiří st.Podrazil Vítězslav-7-711-9 13610
17.Hrbáček MilanKokeš Lukáš         
18.Charvát Vít ml.Veselý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchařič Jiří st.13Juřík Adam22
Hrbáček Milan12Podrazil Vítězslav40
Charvát Vít ml.12Kokeš Lukáš12
Novák Radek22Veselý Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16491:423TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Mikeska Michal
 
 
Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
810-7-893210
2.Čechovský Václav
Čechovský Martin
 
 
Mikulecký Marek
Benda Vojtěch
 
 
9-8-106-82311
3.Mikeska MichalLorenc David98-12-763221
4.Salajka MilanBrhel Štěpán959  3031
5.Bohunský RostislavBenda Vojtěch8-987 3141
6.Čechovský MartinMikulecký Marek689  3051
7.Salajka MilanLorenc David49-68 3161
8.Bohunský RostislavBrhel Štěpán-8-57-7 1362
9.Čechovský MartinBenda Vojtěch-81047 3172
10.Mikeska MichalMikulecký Marek5710  3082
11.Bohunský RostislavLorenc David6-783 3192
12.Čechovský MartinBrhel Štěpán-878-7632102
13.Mikeska MichalBenda Vojtěch636  30  
14.Salajka MilanMikulecký Marek         
15.Čechovský MartinLorenc David         
16.Mikeska MichalBrhel Štěpán         
17.Salajka MilanBenda Vojtěch         
18.Bohunský RostislavMikulecký Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Michal20Lorenc David03
Salajka Milan20Brhel Štěpán12
Bohunský Rostislav21Benda Vojtěch02
Čechovský Martin30Mikulecký Marek02
Bez Připomínek. Zápas číslo 13 skončil dříve jak zápas číslo 12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Damborský Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:Švejda Alois
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Hanák Zdeněk
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Svojanovský Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32372:464TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
Brozák Radomír
Koníček Marek
 
 
-76-4-10 1301
2.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Sláma Miroslav
Tomek Jan
 
 
-9-1171183211
3.Švejda AloisBrozák Radomír-9-5-9  0312
4.Hanák ZdeněkSláma Miroslav-911-68-92313
5.Stibor TomášTomek Jan-5-3-9  0314
6.Svojanovský LadislavKoníček Marek-3-88-10 1315
7.Hanák ZdeněkBrozák Radomír-7-7-8  0316
8.Stibor TomášSláma Miroslav-12-11-14  0317
9.Svojanovský LadislavTomek Jan-9155-4-22318
10.Švejda AloisKoníček Marek-109-4-5 1319
11.Stibor TomášBrozák Radomír-8-89-6 13110
12.Svojanovský LadislavSláma Miroslav         
13.Švejda AloisTomek Jan         
14.Hanák ZdeněkKoníček Marek         
15.Svojanovský LadislavBrozák Radomír         
16.Švejda AloisSláma Miroslav         
17.Hanák ZdeněkTomek Jan         
18.Stibor TomášKoníček Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švejda Alois02Brozák Radomír30
Hanák Zdeněk02Sláma Miroslav20
Stibor Tomáš03Tomek Jan20
Svojanovský Ladislav02Koníček Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34464:560TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář David
Příkaský Zbyněk
 
 
Kouřil Přemysl
Vašík Michal
 
 
10-81012 3110
2.Drábek Milan
Chvátal Tomáš
 
 
Koutný František
Rachunek Martin
 
 
-910-8-4 1311
3.Kolář DavidKouřil Přemysl-4-3-3  0312
4.Chvátal TomášRachunek Martin-311-3-6 1313
5.Drábek MilanStudnička Ondřej138-8-3-102314
6.Příkaský ZbyněkVašík Michal575  3024
7.Chvátal TomášKouřil Přemysl5-11-2-12 1325
8.Drábek MilanRachunek Martin-8-9-4  0326
9.Příkaský ZbyněkStudnička Ondřej-78108 3136
10.Kolář DavidVašík Michal12-76-1093246
11.Drábek MilanKouřil Přemysl-10-55-6 1347
12.Příkaský ZbyněkRachunek Martin-7-2-10  0348
13.Kolář DavidStudnička Ondřej-5-4-7  0349
14.Chvátal TomášVašík Michal96-7-6-1723410
15.Příkaský ZbyněkKouřil Přemysl1210-5-3732  
16.Kolář DavidRachunek Martin         
17.Chvátal TomášStudnička Ondřej         
18.Drábek MilanVašík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář David12Kouřil Přemysl30
Chvátal Tomáš03Rachunek Martin30
Drábek Milan03Studnička Ondřej21
Příkaský Zbyněk21Vašík Michal12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy