Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:Hanák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Stibor Tomáš
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Svojanovský Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30296:403SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
Dohnálek Petr
Jakubíček Vlastimil
 
 
587  3010
2.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Mosnák Milan
Kotásková Petra
 
 
6-4-12-3 1311
3.Hanák ZdeněkMosnák Milan-5-6-3  0312
4.Švejda AloisKotásková Petra-1179-11-102313
5.Svojanovský LadislavDohnálek Petr-3-9-9  0314
6.Stibor TomášJakubíček Vlastimil6-8-4-5 1315
7.Švejda AloisMosnák Milan-6-98-5 1316
8.Svojanovský LadislavKotásková Petra-8-3-3  0317
9.Stibor TomášDohnálek Petr-7-9-1  0318
10.Hanák ZdeněkJakubíček Vlastimil5-3-7-13 1319
11.Svojanovský LadislavMosnák Milan-7-7-6  03110
12.Stibor TomášKotásková Petra         
13.Hanák ZdeněkDohnálek Petr         
14.Švejda AloisJakubíček Vlastimil         
15.Stibor TomášMosnák Milan         
16.Hanák ZdeněkKotásková Petra         
17.Švejda AloisDohnálek Petr         
18.Svojanovský LadislavJakubíček Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Zdeněk02Mosnák Milan30
Švejda Alois02Kotásková Petra20
Svojanovský Ladislav03Dohnálek Petr20
Stibor Tomáš02Jakubíček Vlastimil20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34440:524TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář David
Příkaský Zbyněk
 
 
Šaur Ivo
Mocek Milan
 
 
-6-3-6  0301
2.Drábek Milan
Chvátal Tomáš
 
 
Charvát Vavřinec
Jangl Marek
 
 
-68-7883211
3.Příkaský ZbyněkŠaur Ivo-7-989-82312
4.Kolář DavidMocek Milan-9-212-5 1313
5.Chvátal TomášCharvát Vavřinec-7768 3123
6.Drábek MilanJangl Marek6-109-9-82324
7.Kolář DavidŠaur Ivo-7-6-2  0325
8.Chvátal TomášMocek Milan-7-8-11  0326
9.Drábek MilanCharvát Vavřinec653  3036
10.Příkaský ZbyněkJangl Marek-7-6-2  0337
11.Chvátal Tomᚊaur Ivo9-8-7-6 1338
12.Drábek MilanMocek Milan9-11-5-2 1339
13.Příkaský ZbyněkCharvát Vavřinec-85613 3149
14.Kolář DavidJangl Marek-4-7-8  03410
15.Drábek MilanŠaur Ivo-7    01  
16.Příkaský ZbyněkMocek Milan         
17.Kolář DavidCharvát Vavřinec         
18.Chvátal TomášJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Příkaský Zbyněk12Šaur Ivo30
Kolář David03Mocek Milan30
Chvátal Tomáš12Charvát Vavřinec03
Drábek Milan12Jangl Marek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13440:356TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Hrbáček Milan
Sasinek Zdeněk
 
 
497  3010
2.Brozák Radomír
Koníček Marek
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
98-1010 3120
3.Kalivoda PetrKuchařič Jiří st.8610  3030
4.Koníček MarekCharvát Vít ml.-4-710-6 1331
5.Baláž BranislavHrbáček Milan554  3041
6.Brozák RadomírSasinek Zdeněk1010-102 3151
7.Koníček MarekKuchařič Jiří st.75-75 3161
8.Baláž BranislavCharvát Vít ml.-81-4283271
9.Brozák RadomírHrbáček Milan-5-1141083281
10.Kalivoda PetrSasinek Zdeněk75-9-653291
11.Baláž BranislavKuchařič Jiří st.8-689 31101
12.Brozák RadomírCharvát Vít ml.         
13.Kalivoda PetrHrbáček Milan         
14.Koníček MarekSasinek Zdeněk         
15.Brozák RadomírKuchařič Jiří st.         
16.Kalivoda PetrCharvát Vít ml.         
17.Koníček MarekHrbáček Milan         
18.Baláž BranislavSasinek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalivoda Petr20Kuchařič Jiří st.03
Koníček Marek11Charvát Vít ml.11
Baláž Branislav30Hrbáček Milan02
Brozák Radomír20Sasinek Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24560:516TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
Mikeska Michal
Salajka Milan
 
 
7-889 3110
2.Koutný František
Kouřil Přemysl
 
 
Bohunský Rostislav
Král Jiří
 
 
3-512-933220
3.Valko JanMikeska Michal-6-9-4  0321
4.Rachunek MartinBohunský Rostislav4-95-12-62322
5.Kouřil PřemyslSalajka Milan6612  3032
6.Masařík LukášKrál Jiří5107  3042
7.Rachunek MartinMikeska Michal-3-76953252
8.Kouřil PřemyslBohunský Rostislav598  3062
9.Masařík LukášSalajka Milan10613  3072
10.Valko JanKrál Jiří-8-7-7  0373
11.Kouřil PřemyslMikeska Michal-667-7-52374
12.Masařík LukášBohunský Rostislav10-959 3184
13.Valko JanSalajka Milan-10-9-7  0385
14.Rachunek MartinKrál Jiří-7-3810103295
15.Masařík LukášMikeska Michal-8573 31105
16.Valko JanBohunský Rostislav3-7-4-7 13  
17.Rachunek MartinSalajka Milan         
18.Kouřil PřemyslKrál Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valko Jan03Mikeska Michal22
Rachunek Martin21Bohunský Rostislav12
Kouřil Přemysl21Salajka Milan12
Masařík Lukáš40Král Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31584:635SKST Hodonín F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Vladimír
Šebesta Štefan
 
 
Kalivoda Martin
Jakubčík Roman
 
 
79-910 3110
2.Zaťko Karel
Šprtová Karolína
 
 
Bezucha Jan
Maděrič Zdeněk
 
 
95-613 3120
3.Zaťko KarelJakubčík Roman-4-8-7  0321
4.Malík VladimírKalivoda Martin11-58-793231
5.Šebesta ŠtefanBezucha Jan-6-7-9  0332
6.Šprtová KarolínaMaděrič Zdeněk7-9-8-9 1333
7.Malík VladimírJakubčík Roman109-4-7-62334
8.Šebesta ŠtefanKalivoda Martin810-127 3144
9.Šprtová KarolínaBezucha Jan-9-8-7  0345
10.Zaťko KarelMaděrič Zdeněk-5-495-92346
11.Šebesta ŠtefanJakubčík Roman108-1110 3156
12.Šprtová KarolínaKalivoda MartinWO    0357
13.Zaťko KarelMikuš Martin858  3067
14.Malík VladimírMaděrič Zdeněk687  3077
15.Šprtová KarolínaJakubčík RomanWO    0378
16.Zaťko KarelKalivoda Martin1077  3088
17.Malík VladimírMikuš Martin993  3098
18.Šebesta ŠtefanMaděrič Zdeněk-910108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zaťko Karel22Jakubčík Roman21
Malík Vladimír31Kalivoda Martin03
Šebesta Štefan31Bezucha Jan20
Šprtová Karolína02Maděrič Zdeněk22
   Mikuš Martin02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35422:505TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulecký Marek
Kosík Tomáš
 
 
Marek Jan st.
Marek Jan ml.
 
 
7-4-89-92301
2.Brhel Štěpán
Benda Vojtěch
 
 
Tomeček Tomáš
Kamenský Petr
 
 
-7-9-9  0302
3.Lorenc DavidMarek Jan ml.7-11-9-7 1303
4.Brhel ŠtěpánTomeček Tomáš7-678 3113
5.Benda VojtěchKamenský Petr-7-7-8  0314
6.Mikulecký MarekMarek Jan st.78-4-983224
7.Brhel ŠtěpánMarek Jan ml.-65-10673234
8.Benda VojtěchTomeček Tomáš-3-36-5 1335
9.Mikulecký MarekKamenský Petr-35-6-7 1336
10.Lorenc DavidMarek Jan st.-6-3-12  0337
11.Benda VojtěchMarek Jan ml.-9-8-11  0338
12.Kosík TomášTomeček Tomáš7-10-47-52339
13.Lorenc DavidKamenský Petr-5-8-8  03310
14.Brhel ŠtěpánMarek Jan st.-8-8-7  03  
15.Kosík TomášMarek Jan ml.         
16.Lorenc DavidTomeček Tomáš         
17.Brhel ŠtěpánKamenský Petr         
18.Benda VojtěchMarek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lorenc David03Marek Jan ml.21
Brhel Štěpán20Tomeček Tomáš21
Benda Vojtěch03Kamenský Petr30
Mikulecký Marek11Marek Jan st.11
Kosík Tomáš01   
V domácím družstvu střídal Tomáš Kosík hráče Marka Mikuleckého.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy