Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
Chludil Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35423:521TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Kotásková Petra
 
 
Koutný František
Rachunek Martin
 
 
8-10-7993210
2.Grufík Kamil
Chludil Radek
 
 
Kouřil Přemysl
Masařík Lukáš
 
 
-96-5-9 1311
3.Příkaská LenkaKouřil Přemysl-7-2-1  0312
4.Kotásková PetraMasařík Lukáš-78-6-7 1313
5.Chludil RadekRachunek Martin-11-77-9 1314
6.Grufík KamilKoutný František-58-11883224
7.Kotásková PetraKouřil Přemysl-4-5-8  0325
8.Chludil RadekMasařík Lukáš6-693 3135
9.Grufík KamilRachunek Martin-99-2-6 1336
10.Příkaská LenkaKoutný František-3-7-3  0337
11.Chludil RadekKouřil Přemysl968  3047
12.Grufík KamilMasařík Lukáš-8-7-10  0348
13.Příkaská LenkaRachunek Martin-8-8-7  0349
14.Kotásková PetraKoutný František9-8-8-6 13410
15.Grufík KamilKouřil Přemysl         
16.Příkaská LenkaMasařík Lukáš         
17.Kotásková PetraRachunek Martin         
18.Chludil RadekKoutný František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Příkaská Lenka03Kouřil Přemysl21
Kotásková Petra03Masařík Lukáš21
Chludil Radek21Rachunek Martin30
Grufík Kamil12Koutný František21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23580:549TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šaur Ivo
Kubík Josef
 
 
Kalivoda Petr
Koníček Marek
 
 
91210  3010
2.Charvát Vavřinec
Hoch Vítek
 
 
Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
868  3020
3.Charvát VavřinecKalivoda Petr-5-989-82321
4.Šaur IvoKoníček Marek676  3031
5.Hoch VítekPolášek Zdenek76-711 3141
6.Kubík JosefPolášek Michal-11675 3151
7.Šaur IvoKalivoda Petr7-1148 3161
8.Hoch VítekKoníček Marek-1-667-22362
9.Kubík JosefPolášek Zdenek-10-129-12 1363
10.Charvát VavřinecPolášek Michal8-677 3173
11.Hoch VítekKalivoda Petr-18-5-8 1374
12.Kubík JosefKoníček Marek-48-6-1 1375
13.Charvát VavřinecPolášek Zdenek-1267-993285
14.Šaur IvoPolášek Michal5910  3095
15.Kubík JosefKalivoda Petr1110-8-9532105
16.Charvát VavřinecKoníček Marek99   20  
17.Šaur IvoPolášek Zdenek         
18.Hoch VítekPolášek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Vavřinec21Kalivoda Petr22
Šaur Ivo30Koníček Marek21
Hoch Vítek12Polášek Zdenek12
Kubík Josef22Polášek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:Hanák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Švejda Alois
Datum dle rozpisu20. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Svojanovský Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30274:395SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
Brhel Richard
Blechová Barbora
 
 
-108-6-3 1301
2.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
-99-7-6 1302
3.Stibor TomášBrhel Richard-3-5-3  0303
4.Hanák ZdeněkBlechová Barbora-9-5-6  0304
5.Svojanovský LadislavBrhel Štěpán8-9-58-52305
6.Švejda AloisLorenc David11-6-11-7 1306
7.Hanák ZdeněkBrhel Richard-4-5-9  0307
8.Svojanovský LadislavBlechová Barbora-4-9-7  0308
9.Švejda AloisBrhel Štěpán-99-6-8 1309
10.Stibor TomášLorenc David9-3-8-8 13010
11.Svojanovský LadislavBrhel Richard         
12.Švejda AloisBlechová Barbora         
13.Stibor TomášBrhel Štěpán         
14.Hanák ZdeněkLorenc David         
15.Švejda AloisBrhel Richard         
16.Stibor TomášBlechová Barbora         
17.Hanák ZdeněkBrhel Štěpán         
18.Svojanovský LadislavLorenc David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stibor Tomáš02Brhel Richard20
Hanák Zdeněk02Blechová Barbora20
Svojanovský Ladislav02Brhel Štěpán20
Švejda Alois02Lorenc David20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1038:38716:727SKST Hodonín F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Podrazil Vítězslav
Podrazil David
 
 
8-7-7-9 1301
2.Malošek Radek
Příkaský Zbyněk
 
 
Juřík Adam
Kokeš Lukáš
 
 
-9777 3111
3.Kolář DavidJuřík Adam-6-982123221
4.Příkaský ZbyněkPodrazil David98-7-9-102322
5.Drábek MilanKokeš Lukáš8-710-5-82323
6.Malošek RadekPodrazil Vítězslav9-11-99-82324
7.Příkaský ZbyněkJuřík Adam-13-2-9  0325
8.Drábek MilanPodrazil David-11-644-92326
9.Malošek RadekKokeš Lukáš7-11-7673236
10.Kolář DavidPodrazil Vítězslav8-1497 3146
11.Drábek MilanJuřík Adam9-6-66-92347
12.Malošek RadekPodrazil David96-59 3157
13.Kolář DavidKokeš Lukáš87-98 3167
14.Příkaský ZbyněkPodrazil Vítězslav1077  3077
15.Malošek RadekJuřík Adam9-2-79-72378
16.Kolář DavidPodrazil David6-213-8-72379
17.Příkaský ZbyněkKokeš Lukáš-27-77-923710
18.Drábek MilanPodrazil Vítězslav-9-7   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář David31Juřík Adam31
Příkaský Zbyněk13Podrazil David31
Drábek Milan03Kokeš Lukáš22
Malošek Radek22Podrazil Vítězslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Kuchařič Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:32526:539TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Radek
Hrbáček Milan
 
 
Marek Jan st.
Marek Jan ml.
 
 
-7-6-8  0301
2.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Vránová Radana
Morávek Radim
 
 
-10656 3111
3.Charvát Vít ml.Vránová Radana2-8-7-6 1312
4.Hrbáček MilanMarek Jan ml.1076  3022
5.Kuchařič Jiří st.Marek Jan st.-4-11-4  0323
6.Novák RadekMorávek Radim-10-5-4  0324
7.Hrbáček MilanVránová Radana-8-4-8  0325
8.Kuchařič Jiří st.Marek Jan ml.628  3035
9.Novák RadekMarek Jan st.7-8-8-6 1336
10.Charvát Vít ml.Morávek Radim-8-9-8  0337
11.Kuchařič Jiří st.Vránová Radana6-798 3147
12.Novák RadekMarek Jan ml.5146  3057
13.Charvát Vít ml.Marek Jan st.-9-108-6 1358
14.Hrbáček MilanMorávek Radim-7-17-7 1359
15.Novák RadekVránová Radana81015  3069
16.Charvát Vít ml.Marek Jan ml.286  3079
17.Hrbáček MilanMarek Jan st.5-8-7-8 13710
18.Kuchařič Jiří st.Morávek Radim-116   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.13Vránová Radana22
Hrbáček Milan13Marek Jan ml.04
Kuchařič Jiří st.21Marek Jan st.40
Novák Radek22Morávek Radim30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31667:617TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jiří
Čechovský Martin
 
 
Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
79-1110 3110
2.Salajka Milan
Drábek Ivo
 
 
Rančík Antonín
Bezucha Jan
 
 
-8-8108-92311
3.Drábek IvoJakubčík Roman-4-5-8  0312
4.Salajka MilanKalivoda Martin8-9108 3122
5.Bohunský RostislavRančík Antonín-996-873232
6.Čechovský MartinBezucha Jan2212  3042
7.Salajka MilanJakubčík Roman-9-8-8  0343
8.Bohunský RostislavKalivoda Martin-69-8-10 1344
9.Čechovský MartinRančík Antonín-5676 3154
10.Drábek IvoBezucha Jan5-64-5-82355
11.Bohunský RostislavJakubčík Roman-617-7-3 1356
12.Čechovský MartinKalivoda Martin575  3066
13.Král JiříRančík Antonín-5-861063276
14.Salajka MilanBezucha Jan5103  3086
15.Čechovský MartinJakubčík Roman76-9-6103296
16.Král JiříKalivoda Martin6-9-5-942397
17.Salajka MilanRančík Antonín412-104 31107
18.Bohunský RostislavBezucha Jan-9    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábek Ivo02Jakubčík Roman31
Salajka Milan31Kalivoda Martin22
Bohunský Rostislav12Rančík Antonín04
Čechovský Martin40Bezucha Jan12
Král Jiří11   
Domácí: Jiří Král nahradil Ivo Drábka v zápase č. 13 a 16 Rozhodčí: připomínky nemá

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy