Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:36445:529SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Luzum Jaroslav
 
 
Grufík Kamil
Kotásková Petra
 
 
78-79 3110
2.Drábek Milan
Chvátal Tomáš
 
 
Mosnák Milan
Dohnálek Petr
 
 
-7-57-7 1311
3.Chvátal TomášMosnák Milan-5-9-2  0312
4.Luzum JaroslavDohnálek Petr-8-9-2  0313
5.Příkaský ZbyněkKotásková Petra-98-75-92314
6.Drábek MilanGrufík Kamil-2-9-9  0315
7.Luzum JaroslavMosnák Milan-8-7-1  0316
8.Příkaský ZbyněkDohnálek Petr-8395 3126
9.Drábek MilanKotásková Petra89-5-7113236
10.Chvátal TomášGrufík Kamil-5-4-6  0337
11.Příkaský ZbyněkMosnák Milan-8-7-11  0338
12.Drábek MilanDohnálek Petr4-936 3148
13.Chvátal TomášKotásková Petra83-711 3158
14.Luzum JaroslavGrufík Kamil-46-5-7 1359
15.Drábek MilanMosnák Milan-4-10-3  03510
16.Chvátal TomášDohnálek Petr-12    01  
17.Luzum JaroslavKotásková Petra         
18.Příkaský ZbyněkGrufík Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Tomáš12Mosnák Milan40
Luzum Jaroslav03Dohnálek Petr12
Příkaský Zbyněk12Kotásková Petra12
Drábek Milan22Grufík Kamil30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:Švejda Alois
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Hanák Zdeněk
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Svojanovský Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31325:438TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Šaur Ivo
Hoch Vítek
 
 
-6-78-12 1301
2.Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
Jangl Marek
Charvát Vavřinec
 
 
-13-7-7  0302
3.Stibor Tomᚊaur Ivo-5-1-2  0303
4.Svojanovský LadislavHoch Vítek-4-8-7  0304
5.Švejda AloisCharvát Vavřinec8-5127 3114
6.Hanák ZdeněkJangl Marek-99-8-15 1315
7.Svojanovský LadislavŠaur Ivo-89-6-13 1316
8.Švejda AloisHoch Vítek-812-6-8 1317
9.Hanák ZdeněkCharvát Vavřinec-37-8-7 1318
10.Stibor TomášJangl Marek-6-88-5 1319
11.Švejda AloisŠaur Ivo-6-5-7  03110
12.Hanák ZdeněkHoch Vítek8-9   11  
13.Stibor TomášCharvát Vavřinec         
14.Svojanovský LadislavJangl Marek         
15.Hanák ZdeněkŠaur Ivo         
16.Stibor TomášHoch Vítek         
17.Svojanovský LadislavCharvát Vavřinec         
18.Švejda AloisJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stibor Tomáš02Šaur Ivo30
Svojanovský Ladislav02Hoch Vítek20
Švejda Alois12Charvát Vavřinec11
Hanák Zdeněk02Jangl Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Buřil Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:34592:603SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Kouřil Přemysl
 
 
Novák Radek
Hrbáček Milan
 
 
10-994 3110
2.Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
Kuchařič Jiří st.
Bábíček Josef
 
 
-106-8-7 1311
3.Kouřil PřemyslBábíček Josef-78-16-82312
4.Vašík MichalNovák Radek-9-9-2  0313
5.Koutný FrantišekKuchařič Jiří st.-77-8-5 1314
6.Rachunek MartinHrbáček Milan573  3024
7.Vašík MichalBábíček Josef-8-3-10  0325
8.Koutný FrantišekNovák Radek-57-16-82326
9.Rachunek MartinKuchařič Jiří st.5148  3036
10.Kouřil PřemyslHrbáček Milan673  3046
11.Valko JanBábíček Josef-6-9-8  0347
12.Rachunek MartinNovák Radek-88-6673257
13.Kouřil PřemyslKuchařič Jiří st.659  3067
14.Vašík MichalHrbáček Milan-8-13-7  0368
15.Rachunek MartinBábíček Josef-1096-4-62369
16.Kouřil PřemyslNovák Radek-79710 3179
17.Vašík MichalKuchařič Jiří st.-7-9810-1023710
18.Valko JanHrbáček Milan-3-6-10  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Přemysl31Bábíček Josef40
Vašík Michal04Novák Radek22
Koutný František02Kuchařič Jiří st.22
Rachunek Martin31Hrbáček Milan12
Valko Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19510:468TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
958  3010
2.Brozák Radomír
Bruckner Tomáš
 
 
Salajka Milan
Mikeska Michal
 
 
66-8-9103220
3.Bruckner TomášMikeska Michal-66-7-7 1321
4.Kalivoda PetrBohunský Rostislav7910  3031
5.Brozák RadomírČechovský Martin-2-8-6  0332
6.Baláž BranislavČechovský Václav9-989 3142
7.Kalivoda PetrMikeska Michal-10-8-7  0343
8.Brozák RadomírBohunský Rostislav-128136 3153
9.Baláž BranislavČechovský Martin588  3063
10.Bruckner TomášČechovský Václav-101033 3173
11.Brozák RadomírMikeska Michal6-9-89-42374
12.Baláž BranislavSalajka Milan976  3084
13.Bruckner TomášČechovský Martin986  3094
14.Kalivoda PetrČechovský Václav-4-41010832104
15.Baláž BranislavMikeska Michal555  30  
16.Bruckner TomášSalajka Milan         
17.Kalivoda PetrČechovský Martin         
18.Brozák RadomírČechovský Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bruckner Tomáš21Mikeska Michal30
Kalivoda Petr21Bohunský Rostislav02
Brozák Radomír12Čechovský Martin12
Baláž Branislav30Čechovský Václav03
   Salajka Milan01
střídání: Bohunský za Salajka Milan



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39665:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulecký Marek
Kosík Tomáš
 
 
Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
8-66-11-72301
2.Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
Brychta Eduard
Bezucha Jan
 
 
6-278 3111
3.Brhel ŠtěpánBrychta Eduard11-322 3121
4.Lorenc DavidJakubčík Roman-79-117123231
5.Benda VojtěchKalivoda Martin-9-861193241
6.Mikulecký MarekJuras Pavel-6-73-8 1342
7.Lorenc DavidBrychta Eduard-899-7113252
8.Benda VojtěchJakubčík Roman-4-7-10  0353
9.Mikulecký MarekKalivoda Martin488  3063
10.Brhel ŠtěpánJuras Pavel8-53-683273
11.Benda VojtěchBrychta Eduard-6-9-8  0374
12.Kosík TomášJakubčík Roman-6-8-11  0375
13.Brhel ŠtěpánKalivoda Martin126-10-1253285
14.Lorenc DavidJuras Pavel-8-977-92386
15.Kosík TomášBrychta Eduard-11-8-3  0387
16.Brhel ŠtěpánJakubčík Roman-3-6-9  0388
17.Lorenc DavidKalivoda Martin899  3098
18.Benda VojtěchJuras Pavel-10-59-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhel Štěpán31Brychta Eduard22
Lorenc David31Jakubčík Roman31
Benda Vojtěch13Kalivoda Martin04
Mikulecký Marek11Juras Pavel31
Kosík Tomáš02   
S - Tomáš Kosík za Marka Mikuleckého



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31316:410TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jan
Hašlík Jakub
 
 
Marek Jan st.
Morávek Radim
 
 
7-3-10-8 1301
2.Podrazil Vítězslav
Zaťko Karel
 
 
Kamenský Petr
Tomeček Tomáš
 
 
-9-109-10 1302
3.Podrazil VítězslavTomeček Tomáš-411-8-6 1303
4.Hašlík JakubKamenský Petr6-1157 3113
5.Zaťko KarelMarek Jan st.-9-6-9  0314
6.Veselý JanMorávek Radim-7-52-7 1315
7.Hašlík JakubTomeček Tomáš9-7-9-6 1316
8.Zaťko KarelKamenský Petr-5-3-3  0317
9.Veselý JanMarek Jan st.-9-5-9  0318
10.Podrazil VítězslavMorávek Radim-7-98-5 1319
11.Zaťko KarelTomeček Tomáš-5-2-9  03110
12.Veselý JanKamenský Petr         
13.Podrazil VítězslavMarek Jan st.         
14.Hašlík JakubMorávek Radim         
15.Veselý JanTomeček Tomáš         
16.Podrazil VítězslavKamenský Petr         
17.Hašlík JakubMarek Jan st.         
18.Zaťko KarelMorávek Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podrazil Vítězslav02Tomeček Tomáš30
Hašlík Jakub11Kamenský Petr11
Zaťko Karel03Marek Jan st.20
Veselý Jan02Morávek Radim20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy