Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31429:489SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezucha Jan
Brychta Eduard
 
 
Dohnálek Petr
Jakubíček Vlastimil
 
 
-587-4-72301
2.Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
Grufík Kamil
Kotásková Petra
 
 
13-8-9-10 1302
3.Kalivoda MartinGrufík Kamil8-9-22-102303
4.Brychta EduardKotásková Petra-8-7-8  0304
5.Bezucha JanJakubíček Vlastimil9116  3014
6.Jakubčík RomanDohnálek Petr-710-12-5 1315
7.Brychta EduardGrufík Kamil-9-9-7  0316
8.Rančík AntonínKotásková Petra-6-5-8  0317
9.Jakubčík RomanJakubíček Vlastimil-9111010 3127
10.Kalivoda MartinDohnálek Petr-11-8-4  0328
11.Rančík AntonínGrufík Kamil-7-8-9  0329
12.Jakubčík RomanKotásková Petra568  3039
13.Kalivoda MartinJakubíček Vlastimil9-6-98-523310
14.Brychta EduardDohnálek Petr578  30  
15.Jakubčík RomanGrufík Kamil         
16.Kalivoda MartinKotásková Petra         
17.Brychta EduardJakubíček Vlastimil         
18.Rančík AntonínDohnálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalivoda Martin03Grufík Kamil30
Brychta Eduard02Kotásková Petra21
Bezucha Jan10Jakubíček Vlastimil12
Jakubčík Roman21Dohnálek Petr20
Rančík Antonín02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Žajdlík Ludvík
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36642:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Zdeněk
Žajdlík Ludvík
 
 
Šaur Ivo
Kubík Josef
 
 
-3-108-8 1301
2.Morávek Radim
Vránová Radana
 
 
Charvát Vavřinec
Jangl Marek
 
 
116-7-483211
3.Černý ZdeněkŠaur Ivo-9-8-9  0312
4.Žajdlík LudvíkCharvát Vavřinec1110-69 3122
5.Morávek RadimJangl Marek859  3032
6.Vránová RadanaKubík Josef9-109-933242
7.Žajdlík LudvíkŠaur Ivo8-8-5-10 1343
8.Morávek RadimCharvát Vavřinec895  3053
9.Vránová RadanaJangl Marek8-107-1043263
10.Černý ZdeněkKubík Josef4-109-1173273
11.Morávek RadimŠaur Ivo5-9-8-6 1374
12.Vránová RadanaCharvát Vavřinec10119  3084
13.Černý ZdeněkJangl Marek-7-8-1  0385
14.Žajdlík LudvíkKubík Josef-8-10-7  0386
15.Vránová RadanaŠaur Ivo9-9-1-4 1387
16.Černý ZdeněkCharvát Vavřinec-8-8-11  0388
17.Žajdlík LudvíkJangl Marek-713-10-9 1389
18.Morávek RadimKubík Josef745  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Zdeněk13Šaur Ivo40
Žajdlík Ludvík13Charvát Vavřinec13
Morávek Radim31Jangl Marek22
Vránová Radana31Kubík Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín FVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33519:544SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juřík Adam
Kokeš Lukáš
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
-14-8-5 1301
2.Zaťko Karel
Šebesta Štefan
 
 
Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
-7-7-6  0302
3.Šebesta ŠtefanKuchařič Jiří st.106-6-7-82303
4.Zaťko KarelNovák Radek-8-10-8  0304
5.Kokeš LukášHrbáček Milan-1212107 3114
6.Juřík AdamCharvát Vít ml.572  3024
7.Zaťko KarelKuchařič Jiří st.-10-78-8 1325
8.Kokeš LukášNovák Radek-8-7-4  0326
9.Juřík AdamHrbáček Milan988  3036
10.Šebesta ŠtefanCharvát Vít ml.-8-125-9 1337
11.Kokeš LukášKuchařič Jiří st.8-858 3147
12.Juřík AdamNovák Radek-8596 3157
13.Šebesta ŠtefanHrbáček Milan-7-88-3 1358
14.Zaťko KarelCharvát Vít ml.-8-5-6  0359
15.Juřík AdamKuchařič Jiří st.6114  3069
16.Šebesta ŠtefanNovák Radek-11-9-9  03610
17.Zaťko KarelHrbáček Milan         
18.Kokeš LukášCharvát Vít ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebesta Štefan04Kuchařič Jiří st.22
Zaťko Karel03Novák Radek31
Kokeš Lukáš21Hrbáček Milan12
Juřík Adam40Charvát Vít ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30308:387TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Pavel
Mikulecký Marek
 
 
Vacenovský Pavel
Mikeska Michal
 
 
6-3-7-6 1301
2.Benda Vojtěch
Kosík Tomáš
 
 
Drábek Ivo
Salajka Milan
 
 
9-11-9-7 1302
3.Hájek PavelVacenovský Pavel-79-125-122303
4.Benda VojtěchMikeska Michal5-7-6-7 1304
5.Kosík TomášSalajka Milan6-5-9-7 1305
6.Mikulecký MarekDrábek Ivo-9-92-7 1306
7.Benda VojtěchVacenovský Pavel-11-5-9  0307
8.Kosík TomášMikeska Michal-6-3-5  0308
9.Mikulecký MarekSalajka Milan-8-3-4  0309
10.Hájek PavelDrábek Ivo-74-10-9 13010
11.Kosík TomášVacenovský Pavel4    10  
12.Mikulecký MarekMikeska Michal         
13.Hájek PavelSalajka Milan         
14.Benda VojtěchDrábek Ivo         
15.Mikulecký MarekVacenovský Pavel         
16.Hájek PavelMikeska Michal         
17.Benda VojtěchSalajka Milan         
18.Kosík TomášDrábek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Pavel02Vacenovský Pavel20
Benda Vojtěch02Mikeska Michal20
Kosík Tomáš02Salajka Milan20
Mikulecký Marek02Drábek Ivo20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6378:295TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Koníček Marek
 
 
Stibor Tomáš
Hanák Zdeněk
 
 
6712  3010
2.Kalivoda Petr
Polášek Zdenek
 
 
Svojanovský Ladislav
Švejda Alois
 
 
88-39 3120
3.Polášek ZdenekŠvejda Alois9-5-8-7 1321
4.Kalivoda PetrSvojanovský Ladislav879  3031
5.Koníček MarekHanák Zdeněk886  3041
6.Brozák RadomírStibor Tomáš996  3051
7.Kalivoda PetrŠvejda Alois898  3061
8.Koníček MarekSvojanovský Ladislav-483-593271
9.Brozák RadomírHanák Zdeněk3114  3081
10.Polášek ZdenekStibor Tomáš469  3091
11.Koníček MarekŠvejda Alois684  30101
12.Brozák RadomírSvojanovský Ladislav         
13.Polášek ZdenekHanák Zdeněk         
14.Kalivoda PetrStibor Tomáš         
15.Brozák RadomírŠvejda Alois         
16.Polášek ZdenekSvojanovský Ladislav         
17.Kalivoda PetrHanák Zdeněk         
18.Koníček MarekStibor Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Zdenek11Švejda Alois12
Kalivoda Petr20Svojanovský Ladislav02
Koníček Marek30Hanák Zdeněk02
Brozák Radomír20Stibor Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Koutný František
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19543:464TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Rachunek Martin
 
 
Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
8-69-2-52301
2.Masařík Lukáš
Kouřil Přemysl
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
653  3011
3.Studnička OndřejDrábek Milan-13-611973221
4.Masařík LukášMalošek Radek7-324 3131
5.Kouřil PřemyslKolář David864  3041
6.Rachunek MartinPříkaský Zbyněk107-79 3151
7.Masařík LukášDrábek Milan9810  3061
8.Kouřil PřemyslMalošek Radek4-848 3171
9.Rachunek MartinKolář David-9106-9123281
10.Studnička OndřejPříkaský Zbyněk6-6-5-5 1382
11.Kouřil PřemyslDrábek Milan954  3092
12.Rachunek MartinMalošek Radek-966-10-92393
13.Studnička OndřejKolář David-89-10-9 1394
14.Masařík LukášPříkaský Zbyněk657  30104
15.Rachunek MartinDrábek Milan         
16.Studnička OndřejMalošek Radek         
17.Masařík LukášKolář David         
18.Kouřil PřemyslPříkaský Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studnička Ondřej12Drábek Milan03
Masařík Lukáš30Malošek Radek12
Kouřil Přemysl30Kolář David12
Rachunek Martin21Příkaský Zbyněk12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy