Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:41659:709TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brychta Eduard
Bezucha Jan
 
 
Šaur Ivo
Kubík Josef
 
 
-65-7-5 1301
2.Kalivoda Martin
Jakubčík Roman
 
 
Charvát Vavřinec
Jangl Marek
 
 
-106-11773211
3.Kalivoda MartinŠaur Ivo-8-11-13  0312
4.Brychta EduardMocek Milan-7-581063222
5.Bezucha JanJangl Marek7-8-711-52323
6.Jakubčík RomanKubík Josef7136  3033
7.Brychta EduardŠaur Ivo5-5-91193243
8.Rančík AntonínMocek Milan-7-4-5  0344
9.Jakubčík RomanJangl Marek-66-55-32345
10.Kalivoda MartinKubík Josef59-6-11-72346
11.Rančík AntonínŠaur Ivo-6-4-9  0347
12.Jakubčík RomanMocek Milan-68105 3157
13.Kalivoda MartinJangl Marek-410-8683267
14.Brychta EduardKubík Josef-4117-943277
15.Jakubčík RomanŠaur Ivo-99-9-8 1378
16.Kalivoda MartinMocek Milan9-10-4-7 1379
17.Brychta EduardJangl Marek-8115-8-823710
18.Rančík AntonínKubík Josef1577  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalivoda Martin13Šaur Ivo31
Brychta Eduard31Mocek Milan22
Bezucha Jan01Jangl Marek31
Jakubčík Roman22Kubík Josef12
Rančík Antonín02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Žajdlík Ludvík
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:4394:225TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vránová Radana
Černý Zdeněk
 
 
Mlynár Radoslav
Ráček Ladislav
 
 
979  3010
2.Žajdlík Ludvík
Morávek Radim
 
 
Dohnálek Petr
 
 
WO    3020
3.Žajdlík LudvíkDohnálek Petr9-8-910-112321
4.Morávek RadimMlynár Radoslav653  3031
5.Vránová RadanaRáček Ladislav1076  3041
6.Černý ZdeněkWO    3051
7.Morávek RadimDohnálek Petr1078  3061
8.Vránová RadanaMlynár Radoslav767  3071
9.Černý ZdeněkRáček Ladislav9108  3081
10.Žajdlík LudvíkWO    3091
11.Vránová RadanaDohnálek Petr8-9108 31101
12.Černý ZdeněkMlynár Radoslav         
13.Žajdlík LudvíkRáček Ladislav         
14.Morávek Radim         
15.Černý ZdeněkDohnálek Petr         
16.Žajdlík LudvíkMlynár Radoslav         
17.Morávek RadimRáček Ladislav         
18.Vránová Radana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žajdlík Ludvík01Dohnálek Petr12
Morávek Radim20Mlynár Radoslav02
Vránová Radana30Ráček Ladislav02
Černý Zdeněk10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:37724:721nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hašlík Jakub
Kraus Jan
 
 
Bohunský Rostislav
Mikeska Michal
 
 
8-27-953210
2.Kokeš Lukáš
Veselý Jan
 
 
Salajka Milan
Vacenovský Pavel
 
 
8-109-4-52311
3.Kokeš LukášMikeska Michal7-6117 3121
4.Kraus JanSalajka Milan-4-1296-32322
5.Hašlík JakubBohunský Rostislav-697-9-102323
6.Veselý JanVacenovský Pavel838  3033
7.Kraus JanKrál Jiří5-4-1012-32334
8.Hašlík JakubSalajka Milan4-65-973244
9.Veselý JanBohunský Rostislav-646-6-132345
10.Kokeš LukášVacenovský Pavel-10759 3155
11.Hašlík JakubKrál Jiří12-8-5583265
12.Veselý JanSalajka Milan11-7139 3175
13.Kokeš LukášBohunský Rostislav10311  3085
14.Kraus JanVacenovský Pavel9-11-4-9 1386
15.Veselý JanKrál Jiří67-106 3196
16.Kokeš LukášSalajka Milan5-13-8-3 1397
17.Kraus JanBohunský Rostislav-10-5-9  0398
18.Hašlík JakubVacenovský Pavel-12-10-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kokeš Lukáš31Mikeska Michal01
Kraus Jan04Salajka Milan22
Hašlík Jakub22Bohunský Rostislav31
Veselý Jan31Vacenovský Pavel22
   Král Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:34424:519SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Štěpán
Benda Vojtěch
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
-10-99-9 1301
2.Hájek Pavel
Mikulecký Marek
 
 
Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
-6-67-10 1302
3.Brhel ŠtěpánKuchařič Jiří st.-74-1212-72303
4.Blechová BarboraNovák Radek-7-510-7 1304
5.Benda VojtěchHrbáček Milan-5-68-9 1305
6.Mikulecký MarekCharvát Vít ml.-6-8-4  0306
7.Blechová BarboraKuchařič Jiří st.96-8-6123216
8.Benda VojtěchNovák Radek8-5-8-6 1317
9.Hájek PavelHrbáček Milan11-98-7123227
10.Brhel ŠtěpánCharvát Vít ml.8-3-7-4 1328
11.Benda VojtěchKuchařič Jiří st.-7-5-4  0329
12.Hájek PavelNovák Radek87-10-9-523210
13.Brhel ŠtěpánHrbáček Milan9    10  
14.Blechová BarboraCharvát Vít ml.         
15.Hájek PavelKuchařič Jiří st.         
16.Brhel ŠtěpánNovák Radek         
17.Blechová BarboraHrbáček Milan         
18.Benda VojtěchCharvát Vít ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brhel Štěpán02Kuchařič Jiří st.21
Blechová Barbora11Novák Radek30
Benda Vojtěch03Hrbáček Milan11
Mikulecký Marek01Charvát Vít ml.20
Hájek Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32423:479SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brozák Radomír
Koníček Marek
 
 
Kolář David
Juryca Dalibor
 
 
67-86 3110
2.Kalivoda Petr
Polášek Zdenek
 
 
Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
-5-6-6  0311
3.Koníček MarekJuryca Dalibor799  3021
4.Kalivoda PetrMalošek Radek-13-7-7  0322
5.Polášek ZdenekKolář David-3-5-4  0323
6.Brozák RadomírPříkaský Zbyněk-4-98-3 1324
7.Kalivoda PetrJuryca Dalibor9-788 3134
8.Polášek ZdenekMalošek Radek-9-11-7  0335
9.Brozák RadomírKolář David753  3045
10.Koníček MarekPříkaský Zbyněk-7-4-9  0346
11.Polášek ZdenekJuryca Dalibor7-7-94-82347
12.Brozák RadomírMalošek Radek-94-96-72348
13.Koníček MarekKolář David-9-7-6  0349
14.Kalivoda PetrPříkaský Zbyněk8-9-5-6 13410
15.Brozák RadomírJuryca Dalibor         
16.Koníček MarekMalošek Radek         
17.Kalivoda PetrKolář David         
18.Polášek ZdenekPříkaský Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koníček Marek12Juryca Dalibor12
Kalivoda Petr12Malošek Radek30
Polášek Zdenek03Kolář David21
Brozák Radomír12Příkaský Zbyněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Koutný František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4366:225TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Rachunek Martin
 
 
Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
6411  3010
2.Kouřil Přemysl
Vašík Michal
 
 
Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
775  3020
3.Kouřil PřemyslŠvejda Alois-87-8823230
4.Studnička OndřejSvojanovský Ladislav-6574 3140
5.Koutný FrantišekHanák Zdeněk465  3050
6.Rachunek MartinStibor Tomáš854  3060
7.Studnička OndřejŠvejda Alois-97710 3170
8.Koutný FrantišekSvojanovský Ladislav8115  3080
9.Rachunek MartinHanák Zdeněk734  3090
10.Vašík MichalStibor Tomáš923  30100
11.Koutný FrantišekŠvejda Alois9    10  
12.Rachunek MartinSvojanovský Ladislav         
13.Vašík MichalHanák Zdeněk         
14.Studnička OndřejStibor Tomáš         
15.Rachunek MartinŠvejda Alois         
16.Vašík MichalSvojanovský Ladislav         
17.Studnička OndřejHanák Zdeněk         
18.Koutný FrantišekStibor Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouřil Přemysl10Švejda Alois02
Studnička Ondřej20Svojanovský Ladislav02
Koutný František20Hanák Zdeněk02
Rachunek Martin20Stibor Tomáš02
Vašík Michal10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy