Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
Jakubíček Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:41709:728SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grufík Kamil
Kotásková Petra
 
 
Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
-51311-7-82301
2.Jakubíček Vlastimil
Mosnák Milan
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
111-5-1043211
3.Kotásková PetraMalošek Radek-48-119143221
4.Jakubíček VlastimilPříkaský Zbyněk-4-16-3  0322
5.Mosnák MilanKolář David-8-92773232
6.Grufík KamilDrábek Milan6-6-79-102333
7.Jakubíček VlastimilMalošek Radek-57-5-6 1334
8.Mosnák MilanPříkaský Zbyněk-78-8-9 1335
9.Grufík KamilKolář David102-68 3145
10.Kotásková PetraDrábek Milan57-8-583255
11.Mosnák MilanMalošek Radek8112  3065
12.Grufík KamilPříkaský Zbyněk-76-7-10 1366
13.Kotásková PetraKolář David66-3-693276
14.Chludil RadekDrábek Milan7-6-37-92377
15.Grufík KamilMalošek Radek-99-13-10 1378
16.Kotásková PetraPříkaský Zbyněk-49-9-9 1379
17.Chludil RadekKolář David683  3089
18.Mosnák MilanDrábek Milan-10-14-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotásková Petra31Malošek Radek22
Jakubíček Vlastimil02Příkaský Zbyněk40
Mosnák Milan22Kolář David04
Grufík Kamil13Drábek Milan31
Chludil Radek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4365:244TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Milan
Kubík Josef
 
 
Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
7-10-8553210
2.Jangl Marek
Hoch Vítek
 
 
Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
947  3020
3.Kubík JosefSvojanovský Ladislav102-75 3130
4.Mocek MilanŠvejda Alois5110  3040
5.Jangl MarekStibor Tomáš699  3050
6.Hoch VítekHanák Zdeněk-7986 3160
7.Mocek MilanSvojanovský Ladislav885  3070
8.Jangl MarekŠvejda Alois5710  3080
9.Hoch VítekStibor Tomáš956  3090
10.Kubík JosefHanák Zdeněk577  30100
11.Jangl MarekSvojanovský Ladislav         
12.Hoch VítekŠvejda Alois         
13.Kubík JosefStibor Tomáš         
14.Mocek MilanHanák Zdeněk         
15.Hoch VítekSvojanovský Ladislav         
16.Kubík JosefŠvejda Alois         
17.Mocek MilanStibor Tomáš         
18.Jangl MarekHanák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubík Josef20Svojanovský Ladislav02
Mocek Milan20Švejda Alois02
Jangl Marek20Stibor Tomáš02
Hoch Vítek20Hanák Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Kuchařič Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:32546:550TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Bábíček Josef
 
 
Rachunek Martin
Koutný František
 
 
9910  3010
2.Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
Masařík Lukáš
Vašík Michal
 
 
-810-6-9 1311
3.Bábíček JosefMasařík Lukáš-984-12-82312
4.Hrbáček MilanRachunek Martin4-9-6-9 1313
5.Kuchařič Jiří st.Vašík Michal-87-8-7 1314
6.Novák RadekKoutný František68-7-963224
7.Hrbáček MilanMasařík Lukáš5-7-7-8 1325
8.Kuchařič Jiří st.Rachunek Martin-9-4-6  0326
9.Novák RadekVašík Michal-10-10611-92327
10.Bábíček JosefKoutný František475  3037
11.Kuchařič Jiří st.Masařík Lukáš-9-8-9  0338
12.Novák RadekRachunek Martin7-6-8-9 1339
13.Bábíček JosefVašík Michal5127  3049
14.Hrbáček MilanKoutný František789  3059
15.Novák RadekMasařík Lukáš-8-7910-323510
16.Bábíček JosefRachunek Martin6    10  
17.Hrbáček MilanVašík Michal         
18.Kuchařič Jiří st.Koutný František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bábíček Josef21Masařík Lukáš40
Hrbáček Milan12Rachunek Martin30
Kuchařič Jiří st.03Vašík Michal21
Novák Radek13Koutný František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1025:32551:543TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Král Jiří
 
 
Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
-9-810-4 1301
2.Mikeska Michal
Čechovský Martin
 
 
Brozák Radomír
Bruckner Tomáš
 
 
8-10-109-82302
3.Salajka MilanBruckner Tomáš-107-109-82303
4.Král JiříBrozák Radomír-106-6-6 1304
5.Čechovský MartinKalivoda Petr2-889 3114
6.Mikeska MichalBaláž Branislav-10-10-10  0315
7.Král JiříBruckner Tomáš-95-911-112316
8.Čechovský MartinBrozák Radomír5-6-96-82317
9.Mikeska MichalKalivoda Petr965  3027
10.Salajka MilanBaláž Branislav4-9-96-62328
11.Čechovský MartinBruckner Tomáš76-75 3138
12.Mikeska MichalBrozák Radomír8-99-10-102339
13.Salajka MilanKalivoda Petr-99-710-723310
14.Král JiříBaláž Branislav         
15.Mikeska MichalBruckner Tomáš         
16.Salajka MilanBrozák Radomír         
17.Král JiříKalivoda Petr         
18.Čechovský MartinBaláž Branislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Salajka Milan03Bruckner Tomáš21
Král Jiří02Brozák Radomír30
Čechovský Martin21Kalivoda Petr12
Mikeska Michal12Baláž Branislav20
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36718:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Martin
Jakubčík Roman
 
 
Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
-14-10-8  0301
2.Bezucha Jan
Brychta Eduard
 
 
Hájek Pavel
Mikulecký Marek
 
 
-97-7-4 1302
3.Kalivoda MartinBrhel Štěpán4-85-1293212
4.Brychta EduardLorenc David6-95-623222
5.Bezucha JanHájek Pavel9-663 3132
6.Jakubčík RomanMikulecký Marek-6878 3142
7.Brychta EduardBrhel Štěpán7-8-8-9 1343
8.Rančík AntonínLorenc David-4116-9-72344
9.Jakubčík RomanHájek Pavel-7-949-52345
10.Kalivoda MartinMikulecký Marek11127  3055
11.Rančík AntonínBrhel Štěpán4-4-109-32356
12.Jakubčík RomanLorenc David-6-99-9 1357
13.Kalivoda MartinHájek Pavel766  3067
14.Brychta EduardMikulecký Marek8-8-11493277
15.Jakubčík RomanBrhel Štěpán-86511 3187
16.Kalivoda MartinLorenc David-7-913-11 1388
17.Brychta EduardHájek Pavel877  3098
18.Rančík AntonínMikulecký Marek8-8-58-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalivoda Martin31Brhel Štěpán22
Brychta Eduard31Lorenc David31
Bezucha Jan10Hájek Pavel13
Jakubčík Roman22Mikulecký Marek13
Rančík Antonín03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1037:35690:666SKST Hodonín F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan st.
Tomeček Tomáš
 
 
Veselý Jan
Juřík Adam
 
 
9-54-5-82301
2.Vránová Radana
Kamenský Petr
 
 
Kokeš Lukáš
Podrazil Vítězslav
 
 
-99-910-82302
3.Tomeček TomášVeselý Jan9106  3012
4.Vránová RadanaJuřík Adam4-9-5-5 1313
5.Marek Jan st.Kokeš Lukáš984  3023
6.Kamenský PetrPodrazil Vítězslav-7-873-82324
7.Vránová RadanaVeselý Jan8-6-89-92325
8.Marek Jan st.Juřík Adam5104  3035
9.Kamenský PetrKokeš Lukáš-9-10-7  0336
10.Tomeček TomášPodrazil Vítězslav8-8-88-92337
11.Marek Jan st.Veselý Jan-9855 3147
12.Kamenský PetrJuřík Adam-88-14-4 1348
13.Tomeček TomášKokeš Lukáš-11-689113258
14.Vránová RadanaPodrazil Vítězslav10-89-1253268
15.Kamenský PetrVeselý Jan879  3078
16.Tomeček TomášJuřík Adam5-98-9-12379
17.Vránová RadanaKokeš Lukáš-98-93-823710
18.Marek Jan st.Podrazil Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomeček Tomáš22Veselý Jan13
Vránová Radana13Juřík Adam31
Marek Jan st.30Kokeš Lukáš22
Kamenský Petr13Podrazil Vítězslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy