Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:31533:473SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Lucie
Veselý Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Kokeš Lukáš
Kraus Jan
 
 
Mosnák Milan
Dohnálek Petr
 
 
-810-7-7 1311
3.Kokeš LukášMosnák Milan-8-79-9 1312
4.Kraus JanDohnálek Petr-2-7-9  0313
5.Novotná LucieHorák Pavel79-59 3123
6.Veselý JanWO    3033
7.Kraus JanMosnák Milan-8-97-8 1334
8.Novotná LucieDohnálek Petr-5117-9-62335
9.Veselý JanHorák Pavel375  3045
10.Kokeš LukášWO    3055
11.Novotná LucieMosnák Milan-10-66-5 1356
12.Veselý JanDohnálek Petr-10-1288-62357
13.Kokeš LukášHorák Pavel9-7-4-8 1358
14.Kraus JanWO    3068
15.Veselý JanMosnák Milan-6-3-7  0369
16.Kokeš LukášDohnálek Petr-10-611-6 13610
17.Kraus JanHorák Pavel         
18.Novotná Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kokeš Lukáš03Mosnák Milan40
Kraus Jan02Dohnálek Petr40
Novotná Lucie12Horák Pavel12
Veselý Jan12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2016 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:39635:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc David
Brhel Štěpán
 
 
Šaur Ivo
Kubík Josef
 
 
-5-7-4  0301
2.Brhel Richard
Benda Vojtěch
 
 
Charvát Vavřinec
Jangl Marek
 
 
8410  3011
3.Lorenc DavidŠaur Ivo6-9-5-3 1312
4.Brhel ŠtěpánCharvát Vavřinec7711  3022
5.Benda VojtěchJangl Marek-5-4-4  0323
6.Brhel RichardKubík Josef610-5-863233
7.Brhel ŠtěpánŠaur Ivo-5-788-92334
8.Benda VojtěchCharvát Vavřinec-9-4-7  0335
9.Brhel RichardJangl Marek-96-8753245
10.Lorenc DavidKubík Josef-5-6-9  0346
11.Benda VojtěchŠaur Ivo-2-4-8  0347
12.Brhel RichardCharvát Vavřinec938  3057
13.Lorenc DavidJangl Marek8-99-9103267
14.Brhel ŠtěpánKubík Josef10-11-5643277
15.Brhel RichardŠaur Ivo-117-67-82378
16.Lorenc DavidCharvát Vavřinec-6-10212113288
17.Brhel ŠtěpánJangl Marek88-4-9113298
18.Benda VojtěchKubík Josef-15-4-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lorenc David22Šaur Ivo40
Brhel Štěpán31Charvát Vavřinec13
Benda Vojtěch04Jangl Marek13
Brhel Richard31Kubík Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33657:600TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Kalivoda Martin
Jakubčík Roman
 
 
-7-6-6  0301
2.Brozák Radomír
Bruckner Tomáš
 
 
Bezucha Jan
Brychta Eduard
 
 
-54-63-92302
3.Bruckner TomášBrychta Eduard9-11-8-6 1303
4.Kalivoda PetrJakubčík Roman984  3013
5.Baláž BranislavKalivoda Martin97-115 3123
6.Brozák RadomírJuras Pavel376  3033
7.Kalivoda PetrBrychta Eduard-4-7-8  0334
8.Baláž BranislavJakubčík Roman395  3044
9.Brozák RadomírKalivoda Martin7210  3054
10.Bruckner TomášJuras Pavel-966-1073264
11.Baláž BranislavBrychta Eduard-8-64-6 1365
12.Brozák RadomírJakubčík Roman-1136-883275
13.Bruckner TomášKalivoda Martin-4-66693285
14.Kalivoda PetrJuras Pavel-8-878-72386
15.Brozák RadomírBrychta Eduard-7-10-8  0387
16.Bruckner TomášJakubčík Roman-6-72993297
17.Kalivoda PetrKalivoda Martin-96-8-9 1398
18.Baláž BranislavJuras Pavel386  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bruckner Tomáš31Brychta Eduard40
Kalivoda Petr13Jakubčík Roman04
Baláž Branislav31Kalivoda Martin13
Brozák Radomír31Juras Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26580:541TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
Tomeček Tomáš
Žajdlík Ludvík
 
 
47-210 3110
2.Vašík Michal
Studnička Ondřej
 
 
Vaverka Lubomír
Vránová Radana
 
 
13-9-7-4 1311
3.Petrželka TomášTomeček Tomáš-3-7-4  0312
4.Vašík MichalVránová Radana-8549 3122
5.Studnička OndřejVaverka Lubomír1487  3032
6.Rachunek MartinŽajdlík Ludvík5107  3042
7.Vašík MichalTomeček Tomáš-93-6-4 1343
8.Studnička OndřejVránová Radana55-75 3153
9.Rachunek MartinVaverka Lubomír365  3063
10.Petrželka Tomᚎajdlík Ludvík-710-5733273
11.Studnička OndřejTomeček Tomáš10-6-5-8 1374
12.Rachunek MartinVránová Radana-1021212 3184
13.Petrželka TomášVaverka Lubomír-8-86-5 1385
14.Vašík MichalŽajdlík Ludvík8-8-8-9 1386
15.Rachunek MartinTomeček Tomáš768  3096
16.Petrželka TomášVránová Radana10-12-66932106
17.Vašík MichalVaverka Lubomír11105  30  
18.Studnička OndřejŽajdlík Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrželka Tomáš22Tomeček Tomáš31
Vašík Michal12Vránová Radana04
Studnička Ondřej21Vaverka Lubomír12
Rachunek Martin40Žajdlík Ludvík12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Damborský Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:Švejda Alois
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Hanák Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Svojanovský Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31371:449SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
Charvát Vít st.
Kordula Jiří
 
 
99-710 3110
2.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Kuchařič Jiří st.
Hrbáček Milan
 
 
8-7-8-6 1311
3.Hanák ZdeněkKuchařič Jiří st.9-9-10-11 1312
4.Švejda AloisHrbáček Milan-9-6-8  0313
5.Stibor TomášKordula Jiří49-9-8-52314
6.Svojanovský LadislavCharvát Vít st.-6-7-10  0315
7.Švejda AloisKuchařič Jiří st.812-11-9-82316
8.Stibor TomášHrbáček Milan8-5-5-4 1317
9.Svojanovský LadislavKordula Jiří3-58-7-82318
10.Hanák ZdeněkCharvát Vít st.5-4-7-3 1319
11.Stibor TomášKuchařič Jiří st.-8-5-9  03110
12.Svojanovský LadislavHrbáček Milan-8-7-10  03  
13.Hanák ZdeněkKordula Jiří         
14.Švejda AloisCharvát Vít st.         
15.Svojanovský LadislavKuchařič Jiří st.         
16.Hanák ZdeněkHrbáček Milan         
17.Švejda AloisKordula Jiří         
18.Stibor TomášCharvát Vít st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Zdeněk02Kuchařič Jiří st.30
Švejda Alois02Hrbáček Milan20
Stibor Tomáš03Kordula Jiří20
Svojanovský Ladislav02Charvát Vít st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32358:464TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
Salajka Milan
Bohunský Rostislav
 
 
-6-63-2 1301
2.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Čechovský Václav
Mikeska Michal
 
 
-12-6-4  0302
3.Malošek RadekMikeska Michal4-7-10-11 1303
4.Drábek MilanBohunský Rostislav-8-7-9  0304
5.Kolář DavidČechovský Václav9-4-108-72305
6.Příkaský ZbyněkSalajka Milan-10-9910-72306
7.Drábek MilanMikeska Michal8-910-6-122307
8.Kolář DavidBohunský Rostislav-7-4-3  0308
9.Příkaský ZbyněkČechovský Václav-277-983218
10.Malošek RadekSalajka Milan-4-210-2 1319
11.Kolář DavidMikeska Michal-6-58-6 13110
12.Příkaský ZbyněkBohunský Rostislav788  30  
13.Malošek RadekČechovský Václav         
14.Drábek MilanSalajka Milan         
15.Příkaský ZbyněkMikeska Michal         
16.Malošek RadekBohunský Rostislav         
17.Drábek MilanČechovský Václav         
18.Kolář DavidSalajka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malošek Radek02Mikeska Michal30
Drábek Milan02Bohunský Rostislav20
Kolář David03Čechovský Václav11
Příkaský Zbyněk11Salajka Milan20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy