Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39681:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jan
Juřík Adam
 
 
Šaur Ivo
Kubík Josef
 
 
8-9-5-6 1301
2.Kokeš Lukáš
Podrazil Vítězslav
 
 
Mocek Milan
Jangl Marek
 
 
74-3-7123211
3.Juřík AdamŠaur Ivo9-873 3121
4.Kokeš LukášMocek Milan-99-10883231
5.Podrazil VítězslavJangl Marek126-6-743241
6.Veselý JanKubík Josef11-54-11-92342
7.Kokeš Lukᚊaur Ivo-48-9-6 1343
8.Podrazil VítězslavMocek Milan-864-4-102344
9.Veselý JanJangl Marek-78-7893254
10.Juřík AdamKubík Josef3132  3064
11.Podrazil VítězslavŠaur Ivo-6-5-8  0365
12.Veselý JanMocek Milan1067  3075
13.Juřík AdamJangl Marek9-678 3185
14.Kokeš LukášKubík Josef-8-8-11  0386
15.Veselý JanŠaur Ivo-87-7-10 1387
16.Juřík AdamMocek Milan6-8-3453297
17.Kokeš LukášJangl Marek-6-5-11  0398
18.Podrazil VítězslavKubík Josef8-6-3-14 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juřík Adam40Šaur Ivo31
Kokeš Lukáš13Mocek Milan13
Podrazil Vítězslav13Jangl Marek13
Veselý Jan22Kubík Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38626:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlobil Albert
Blechová Barbora
 
 
Kotásková Petra
Dohnálek Petr
 
 
58-9-793210
2.Mikulecký Marek
Kosík Tomáš
 
 
Chludil Radek
Mosnák Milan
 
 
4-13-21073220
3.Mikulecký MarekKotásková Petra-10-6-9  0321
4.Hlobil AlbertChludil Radek6-2-6-6 1322
5.Blechová BarboraMosnák Milan-109-6-6 1323
6.Kosík TomášDohnálek Petr6-83-563233
7.Hlobil AlbertKotásková Petra-7864 3143
8.Blechová BarboraChludil Radek-710-9-2 1344
9.Kosík TomášMosnák Milan-6-2-9  0345
10.Mikulecký MarekDohnálek Petr-4365 3155
11.Blechová BarboraKotásková Petra5105  3065
12.Kosík TomášChludil Radek632  3075
13.Mikulecký MarekMosnák Milan-7-8-8  0376
14.Hlobil AlbertDohnálek Petr-8-9-10  0377
15.Kosík TomášKotásková Petra-1165-9-52378
16.Mikulecký MarekChludil Radek7-1078 3188
17.Hlobil AlbertMosnák Milan-5-8-7  0389
18.Blechová BarboraDohnálek Petr-8-78983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulecký Marek22Kotásková Petra22
Hlobil Albert13Chludil Radek22
Blechová Barbora22Mosnák Milan40
Kosík Tomáš22Dohnálek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Brozák Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35519:546TJ Jiskra Strážnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Kalivoda Petr
 
 
Tomeček Tomáš
Marek Jan st.
 
 
-10810-8-112301
2.Brozák Radomír
Bruckner Tomáš
 
 
Morávek Radim
Kamenský Petr
 
 
-10-8-7  0302
3.Bruckner TomášMarek Jan st.-3-8-5  0303
4.Kalivoda PetrTomeček Tomáš-869-9-62304
5.Baláž BranislavKamenský Petr-12373 3114
6.Brozák RadomírMorávek Radim-8510-963224
7.Kalivoda PetrMarek Jan st.-7-8-9  0325
8.Baláž BranislavTomeček Tomáš725  3035
9.Brozák RadomírKamenský Petr-7-73-5 1336
10.Bruckner TomášMorávek Radim-6-8-7  0337
11.Baláž BranislavMarek Jan st.999  3047
12.Brozák RadomírTomeček Tomáš105-9-9-32348
13.Bruckner TomášKamenský Petr2-8-7993258
14.Kalivoda PetrMorávek Radim-7-8-8  0359
15.Brozák RadomírMarek Jan st.8-8-6-4 13510
16.Bruckner TomášTomeček Tomáš-69   11  
17.Kalivoda PetrKamenský Petr         
18.Baláž BranislavMorávek Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bruckner Tomáš12Marek Jan st.31
Kalivoda Petr03Tomeček Tomáš21
Baláž Branislav30Kamenský Petr12
Brozák Radomír13Morávek Radim21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov BVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22533:468TJ Sokol Vracov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rachunek Martin
Valko Jan
 
 
Brychta Eduard
Bezucha Jan
 
 
-77-8-5 1301
2.Masařík Lukáš
Vašík Michal
 
 
Rančík Antonín
Kalivoda Martin
 
 
-84610 3111
3.Vašík MichalBrychta Eduard-8-8-8  0312
4.Studnička OndřejKalivoda Martin-96106 3122
5.Rachunek MartinBezucha Jan-9287 3132
6.Masařík LukášRančík Antonín8711  3042
7.Studnička OndřejBrychta Eduard-7-6-8  0343
8.Rachunek MartinKalivoda Martin-97-95-102344
9.Masařík LukášBezucha Jan76-74 3154
10.Vašík MichalRančík Antonín-674-873264
11.Rachunek MartinBrychta Eduard11-794 3174
12.Masařík LukášKalivoda Martin947  3084
13.Vašík MichalBezucha Jan5-939 3194
14.Studnička OndřejRančík Antonín-28-69832104
15.Masařík LukášBrychta Eduard-8-79  12  
16.Vašík MichalKalivoda Martin         
17.Studnička OndřejBezucha Jan         
18.Rachunek MartinRančík Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašík Michal21Brychta Eduard21
Studnička Ondřej21Kalivoda Martin12
Rachunek Martin21Bezucha Jan03
Masařík Lukáš30Rančík Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Damborský Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:Hanák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Stibor Tomáš
Datum dle rozpisu24. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Švejda Alois
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31287:413TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Bohunský Rostislav
Mikeska Michal
 
 
-4-7-10  0301
2.Švejda Alois
Svojanovský Ladislav
 
 
Salajka Milan
Vacenovský Pavel
 
 
10-969 3111
3.Hanák ZdeněkVacenovský Pavel-39-6-6 1312
4.Stibor TomášMikeska Michal-1-7-6  0313
5.Švejda AloisSalajka Milan-4-10-7  0314
6.Svojanovský LadislavBohunský Rostislav-6-8-6  0315
7.Stibor TomášVacenovský Pavel-7-8-2  0316
8.Švejda AloisMikeska Michal-58-7-4 1317
9.Svojanovský LadislavSalajka Milan-68-66-42318
10.Hanák ZdeněkBohunský Rostislav9-5-5-6 1319
11.Švejda AloisVacenovský Pavel-65-9-7 13110
12.Svojanovský LadislavMikeska Michal-5    01  
13.Hanák ZdeněkSalajka Milan         
14.Stibor TomášBohunský Rostislav         
15.Svojanovský LadislavVacenovský Pavel         
16.Hanák ZdeněkMikeska Michal         
17.Stibor TomášSalajka Milan         
18.Švejda AloisBohunský Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Zdeněk02Vacenovský Pavel30
Stibor Tomáš02Mikeska Michal20
Švejda Alois03Salajka Milan20
Svojanovský Ladislav02Bohunský Rostislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33413:520SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
Kuchařič Jiří st.
Bábíček Josef
 
 
-1196-873210
2.
 
 
Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
WO    0311
3.Malošek RadekBábíček Josef3-9-11-5 1312
4.Drábek MilanKuchařič Jiří st.7-998 3122
5.Hrbáček MilanWO    0323
6.Příkaský ZbyněkNovák Radek8-9-76-62324
7.Drábek MilanBábíček Josef-1313-9-11 1325
8.Kuchařič Jiří st.WO    0326
9.Příkaský ZbyněkHrbáček Milan579  3036
10.Malošek RadekNovák Radek9-104-10-62337
11.Bábíček JosefWO    0338
12.Příkaský ZbyněkKuchařič Jiří st.853  3048
13.Malošek RadekHrbáček Milan-66-10-6 1349
14.Drábek MilanNovák Radek48-8-7-723410
15.Příkaský ZbyněkBábíček Josef-7    01  
16.Malošek RadekKuchařič Jiří st.         
17.Drábek MilanHrbáček Milan         
18.Novák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malošek Radek03Bábíček Josef20
Drábek Milan12Kuchařič Jiří st.02
Příkaský Zbyněk21Hrbáček Milan11
   Novák Radek30
WO04WO40
Domácí hráč Malošek napadl po vzájemném zápase hostujícího hráče Nováka. Malošek se vyjádřil, že Novák jen upadl. Novák se vyjádřil že ho Malošek udeřil do hlavy, a následným pádem se udeřil do hlavy znovu. Hlavní rozhodčí incident neviděl, protože hrál zápas s Hrbáčekm, trudíž se k tomu nemohl vyjádřit.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy