Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Mrkvica Aleš
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33672:664TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkvica Aleš
Klabusay Martin
 
 
Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
9-9-510-92301
2.Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
810-811 3111
3.Tetur StanislavBobrzyk David12-3910 3121
4.Křivka JanBaťka Stanislav4-1255 3131
5.Mrkvica AlešPagáč Martin-10-11-2  0332
6.Klabusay MartinSvoboda Michal676  3042
7.Křivka JanBobrzyk David-8849 3152
8.Mrkvica AlešBaťka Stanislav-6868 3162
9.Klabusay MartinPagáč Martin8-1096 3172
10.Tetur StanislavSvoboda Michal109-10-573282
11.Mrkvica AlešBobrzyk David-9-6-3  0383
12.Klabusay MartinBaťka Stanislav695  3093
13.Tetur StanislavPagáč Martin-4786 31103
14.Křivka JanSvoboda Michal8-8-87-823104
15.Klabusay MartinBobrzyk DavidWO    03105
16.Tetur StanislavBaťka Stanislav4-7-86-323106
17.Křivka JanPagáč Martin23-9-9-923107
18.Mrkvica AlešSvoboda Michal108-9-6-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tetur Stanislav31Bobrzyk David12
Křivka Jan22Baťka Stanislav13
Mrkvica Aleš13Pagáč Martin22
Klabusay Martin30Svoboda Michal22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:39516:520TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strouhal Jiří
Rubeš Jakub
 
 
Hanák Jiří
Valoušek František
 
 
-11-8-7  0301
2.Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
Vala Vítězslav
Fridrich Bronislav
 
 
8129  3011
3.Papež RadekVala Vítězslav-4-5-5  0312
4.Strouhal JiříFridrich Bronislav5-4-87-42313
5.Rubeš JakubValoušek František-5-65-9 1314
6.Novotný PavelHanák Jiří-9-4-2  0315
7.Strouhal JiříVala Vítězslav-9-8-6  0316
8.Rubeš JakubFridrich Bronislav-4-4-11  0317
9.Novotný PavelValoušek František2-117-3-142318
10.Papež RadekHanák Jiří-8-4-6  0319
11.Rubeš JakubVala Vítězslav-9-9-3  03110
12.Novotný PavelFridrich BronislavWO    30210
13.Papež RadekValoušek František-8-2-4  03211
14.Strouhal JiříHanák JiříWO    30311
15.Novotný PavelVala Vítězslav89-4-9-723312
16.Papež RadekFridrich BronislavWO    30412
17.Strouhal JiříValoušek František-88-9-9 13413
18.Rubeš JakubHanák JiříWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Papež Radek03Vala Vítězslav40
Strouhal Jiří03Fridrich Bronislav20
Rubeš Jakub03Valoušek František40
Novotný Pavel03Hanák Jiří20
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36646:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Slavík Ondřej
 
 
Sirbu Jakub
Vaculík František
 
 
3-7-510-72301
2.Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
15-8-9-6 1302
3.Slavík OndřejLukša Břetislav9-8-87-102303
4.Slavík JakubSirbu Jan-558-993213
5.Vozdecký JaromírSirbu Jakub5-8-2-13 1314
6.Slavík JiříVaculík František6117  3024
7.Slavík JakubLukša Břetislav-557-363234
8.Vozdecký JaromírSirbu Jan-4-38993244
9.Slavík JiříSirbu Jakub-8-9-6  0345
10.Slavík OndřejVaculík František45-6-7-92346
11.Vozdecký JaromírLukša Břetislav-6-5-7  0347
12.Slavík JiříSirbu Jan6612  3057
13.Slavík OndřejSirbu Jakub-7-6-5  0358
14.Slavík JakubSýkora Marek7-679 3168
15.Slavík JiříLukša Břetislav761  3078
16.Slavík OndřejSirbu Jan-9937 3188
17.Slavík JakubSirbu Jakub-9-5-8  0389
18.Vozdecký JaromírSýkora Marek-710912 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Ondřej13Lukša Břetislav22
Slavík Jakub31Sirbu Jan04
Vozdecký Jaromír22Sirbu Jakub40
Slavík Jiří31Vaculík František11
   Sýkora Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Sláma Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32691:650TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Jan
Polášek Zdenek
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
9-7-85-42301
2.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Blažek Jiří
Horák Ondřej
 
 
-510-86-42302
3.Koníček MarekŠlancar Jiří-759-993212
4.Polášek MichalBlažek Jiří7-87-3-52313
5.Sláma MiroslavKuchař Pavel587  3023
6.Polášek ZdenekHorák Ondřej768  3033
7.Polášek MichalŠlancar Jiří9-94-1343243
8.Sláma MiroslavBlažek Jiří-10788 3153
9.Polášek ZdenekKuchař Pavel-5-97-8 1354
10.Koníček MarekHorák Ondřej3-958 3164
11.Sláma MiroslavŠlancar Jiří610-7-2103274
12.Polášek ZdenekBlažek Jiří-7-5-11  0375
13.Koníček MarekKuchař Pavel643  3085
14.Polášek MichalHorák Ondřej1065  3095
15.Polášek ZdenekŠlancar Jiří767  30105
16.Koníček MarekBlažek Jiří-55-46-923106
17.Polášek MichalKuchař Pavel-8-898-623107
18.Sláma MiroslavHorák Ondřej-1011-7-3 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koníček Marek31Šlancar Jiří04
Polášek Michal22Blažek Jiří31
Sláma Miroslav31Kuchař Pavel22
Polášek Zdenek22Horák Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
Sýkora Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42593:666TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
Vajbar Antonín
Otáhal Jan
 
 
9-7-6883210
2.Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
Dufek Vladimír
Oslzlý Michal
 
 
10108  3020
3.Fiala JiříOslzlý Michal9-84-583230
4.Godany MilanVajbar Antonín-6-6-9  0331
5.Citterbard OldřichOtáhal Jan-1110116 3141
6.Sýkora DanielDufek Vladimír779  3051
7.Godany MilanOslzlý Michal-5-7-9  0352
8.Citterbard OldřichVajbar Antonín6-8-6-7 1353
9.Sýkora DanielOtáhal Jan8-958 3163
10.Fiala JiříDufek Vladimír-12-7-6  0364
11.Citterbard OldřichOslzlý Michal-8-3-19  0365
12.Sýkora DanielVajbar Antonín-47-12-8 1366
13.Fiala JiříOtáhal Jan3-13-13-4 1367
14.Godany MilanDufek Vladimír-774-7-72368
15.Sýkora DanielOslzlý Michal-7-7-9  0369
16.Fiala JiříVajbar Antonín-6-8-4  03610
17.Godany MilanOtáhal Jan-7-8-7  03611
18.Citterbard OldřichDufek Vladimír-55-10-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jiří13Oslzlý Michal31
Godany Milan04Vajbar Antonín40
Citterbard Oldřich13Otáhal Jan22
Sýkora Daniel22Dufek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27668:622TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Kubík Josef
Soukal Jiří ml.
 
 
-7897 3110
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
8-79-873220
3.Pinkas VáclavSoukal Jiří st.-9-109873230
4.Stávek RadimHoch Vítek-712910 3140
5.Šalášek JiříSoukal Jiří ml.-9-107-8 1341
6.Prokeš ZdeněkKubík Josef10-9-79-42342
7.Stávek RadimSoukal Jiří st.267  3052
8.Šalášek JiříHoch Vítek-7-10-3  0353
9.Prokeš ZdeněkSoukal Jiří ml.869  3063
10.Pinkas VáclavKubík Josef-5-69-11 1364
11.Šalášek JiříSoukal Jiří st.-7-6-2  0365
12.Prokeš ZdeněkHoch Vítek6-929 3175
13.Pinkas VáclavSoukal Jiří ml.649  3085
14.Stávek RadimKubík Josef11-774 3195
15.Prokeš ZdeněkSoukal Jiří st.569  30105
16.Pinkas VáclavHoch Vítek-511119 31115
17.Stávek RadimSoukal Jiří ml.846  30125
18.Šalášek JiříKubík Josef8-11-77-423126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Václav31Soukal Jiří st.13
Stávek Radim40Hoch Vítek13
Šalášek Jiří04Soukal Jiří ml.13
Prokeš Zdeněk31Kubík Josef31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy