Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:24738:584TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hřebačka Tomáš
Hoch Vítek
 
 
Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
-11367 3110
2.Soukal Jiří st.
Kubík Josef
 
 
Klabusay Martin
Hanuš Michal
 
 
12-56-10-92311
3.Hoch VítekTetur Stanislav7-11-67-82312
4.Soukal Jiří st.Křivka Jan57-9-5-72313
5.Hřebačka TomášHanuš Michal311-106 3123
6.Kubík JosefKlabusay Martin-96-6663233
7.Soukal Jiří st.Tetur Stanislav8-47-853243
8.Hřebačka TomášKřivka Jan765  3053
9.Kubík JosefHanuš Michal768  3063
10.Hoch VítekKlabusay Martin-86-7-12 1364
11.Hřebačka TomášTetur Stanislav-10477 3174
12.Kubík JosefKřivka Jan-9766 3184
13.Hoch VítekHanuš Michal-67810 3194
14.Soukal Jiří st.Klabusay Martin-8911-8-92395
15.Kubík JosefTetur Stanislav645  30105
16.Hoch VítekKřivka Jan12713  30115
17.Soukal Jiří st.Hanuš Michal855  30125
18.Hřebačka TomášKlabusay MartinWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoch Vítek22Tetur Stanislav13
Soukal Jiří st.22Křivka Jan13
Hřebačka Tomáš30Hanuš Michal04
Kubík Josef40Klabusay Martin21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:40508:672TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajbar Antonín
Otáhal Jan
 
 
Šalášek Jiří
Šíblová Sára
 
 
-689-6123210
2.Dufek Vladimír
Studýnka Antonín
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
WO    0311
3.Otáhal JanProkeš Zdeněk-13-13-6  0312
4.Studýnka AntonínPinkas VáclavWO    0313
5.Dufek VladimírŠíblová Sára6-3-94-42314
6.Vajbar AntonínŠalášek Jiří108-119 3124
7.Studýnka AntonínProkeš ZdeněkWO    0325
8.Dufek VladimírPinkas Václav-697-8-52326
9.Vajbar AntonínŠíblová Sára136-107 3136
10.Otáhal JanŠalášek Jiří9611  3046
11.Dufek VladimírProkeš Zdeněk-9-9-4  0347
12.Vajbar AntonínPinkas Václav578  3057
13.Otáhal JanŠíblová Sára7-138-993267
14.Studýnka AntonínŠalášek JiříWO    0368
15.Vajbar AntonínProkeš Zdeněk-4-7-6  0369
16.Otáhal JanPinkas Václav-11-768-1223610
17.Studýnka AntonínŠíblová SáraWO    03611
18.Dufek VladimírŠalášek Jiří-10469 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Otáhal Jan22Prokeš Zdeněk30
Dufek Vladimír13Pinkas Václav21
Vajbar Antonín31Šíblová Sára12
   Šalášek Jiří03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:15670:526TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
Godany Milan
Sýkora Daniel
 
 
375  3010
2.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
-7888 3120
3.Šlancar JiříGodany Milan34-66 3130
4.Kuchař PavelSýkora Daniel-959-1193240
5.Hušek JanCitterbard Oldřich7-91012 3150
6.Hušek JindřichFiala Jiří776  3060
7.Kuchař PavelGodany Milan5115  3070
8.Hušek JanSýkora Daniel798  3080
9.Hušek JindřichCitterbard Oldřich14910  3090
10.Šlancar JiříFiala Jiří910-59 31100
11.Hušek JanGodany Milan-8-7-5  03101
12.Hušek JindřichSýkora Daniel6911  30111
13.Šlancar JiříCitterbard Oldřich344  30121
14.Kuchař PavelFiala Jiří-8-6-18  03122
15.Hušek JindřichGodany Milan865  30132
16.Šlancar JiříSýkora Daniel119-9-7632142
17.Kuchař PavelCitterbard Oldřich394  30152
18.Hušek JanFiala Jiří-10399 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlancar Jiří40Godany Milan13
Kuchař Pavel31Sýkora Daniel04
Hušek Jan31Citterbard Oldřich04
Hušek Jindřich40Fiala Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35643:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Sirbu Jakub
 
 
Polášek Zdenek
Pfeffer Milan
 
 
1077  3010
2.Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
-12-4-6  0311
3.Vaculík FrantišekKoníček Marek-6-8-7  0312
4.Sirbu JakubPolášek Zdenek-6-487WO3222
5.Pešek OldřichSláma Miroslav77-9-933232
6.Sirbu JanPfeffer Milan41112  3042
7.Sirbu JakubKoníček Marek4-679 3152
8.Pešek OldřichPolášek Zdenek752  3062
9.Sirbu JanSláma Miroslav-9-6-6  0363
10.Vaculík FrantišekPfeffer Milan-10410-8103273
11.Pešek OldřichKoníček Marek-108-8-7 1374
12.Sirbu JanPolášek Zdenek-710-9-6 1375
13.Vaculík FrantišekSláma Miroslav-8-5-8  0376
14.Sirbu JakubPfeffer Milan448  3086
15.Sirbu JanKoníček Marek-7-1068-92387
16.Vaculík FrantišekPolášek Zdenek10-108-9-102388
17.Sirbu JakubSláma Miroslav-6-10-5  0389
18.Pešek OldřichPfeffer Milan56-106 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík František13Koníček Marek31
Sirbu Jakub31Polášek Zdenek22
Pešek Oldřich31Sláma Miroslav31
Sirbu Jan13Pfeffer Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:16677:543TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Vala Vítězslav
 
 
Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
527  3010
2.Valoušek František
Berka Petr
 
 
Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
-68-9-12 1311
3.Berka PetrSlavík Jiří9-8-8-6 1312
4.Valoušek FrantišekSlavík Jakub1278  3022
5.Hanák JiříVozdecký Jaromír868  3032
6.Vala VítězslavHalas Pavel st.899  3042
7.Valoušek FrantišekSlavík Jiří-7697 3152
8.Hanák JiříSlavík Jakub367  3062
9.Vala VítězslavVozdecký Jaromír1091  3072
10.Berka PetrHalas Pavel st.-996-7-42373
11.Hanák JiříSlavík Jiří10107  3083
12.Vala VítězslavSlavík Jakub-91299 3193
13.Berka PetrVozdecký Jaromír-9777 31103
14.Valoušek FrantišekSlavík Ondřej277  30113
15.Vala VítězslavSlavík Jiří-98-66832123
16.Berka PetrSlavík Jakub568  30133
17.Valoušek FrantišekVozdecký Jaromír-98-97632143
18.Hanák JiříSlavík Ondřej9119  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berka Petr22Slavík Jiří13
Valoušek František40Slavík Jakub04
Hanák Jiří40Vozdecký Jaromír04
Vala Vítězslav40Halas Pavel st.11
   Slavík Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
Bobrzyk David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9700:449Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
Strouhal Jiří
Rubeš Jakub
 
 
455  3010
2.Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
657  3020
3.Bobrzyk DavidPapež Radek394  3030
4.Pagáč MartinStrouhal Jiří1184  3040
5.Svoboda MichalNovotný Pavel686  3050
6.Baťka StanislavRubeš Jakub495  3060
7.Pagáč MartinPapež Radek4411  3070
8.Svoboda MichalStrouhal Jiří6312  3080
9.Baťka StanislavNovotný Pavel78-136 3190
10.Bobrzyk DavidRubeš Jakub1789  30100
11.Svoboda MichalPapež Radek-93-102532110
12.Baťka StanislavStrouhal Jiří75-92 31120
13.Bobrzyk DavidNovotný Pavel134-75 31130
14.Pagáč MartinRubeš Jakub-96136 31140
15.Baťka StanislavPapež Radek8-8-94732150
16.Bobrzyk DavidStrouhal Jiří69-95 31160
17.Pagáč MartinNovotný Pavel481  30170
18.Svoboda MichalRubeš Jakub459  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bobrzyk David40Papež Radek04
Pagáč Martin40Strouhal Jiří04
Svoboda Michal40Novotný Pavel04
Baťka Stanislav40Rubeš Jakub04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy