Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:50374:685TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rubeš Jakub
 
 
Křivka Jan
Mrkvica Aleš
 
 
WO    0301
2.Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
Bednařík Marcel
Tetur Stanislav
 
 
-7-4-4  0302
3.Papež RadekTetur Stanislav12-5-7-8 1303
4.Novotný PavelKřivka Jan-999-7-62304
5.Rubeš JakubMrkvica Aleš-119109 3114
6.Bednařík MarcelWO    0315
7.Novotný PavelTetur Stanislav-9-69-7 1316
8.Rubeš JakubKřivka Jan-3-3-6  0317
9.Mrkvica AlešWO    0318
10.Papež RadekBednařík Marcel-4-410-5 1319
11.Rubeš JakubTetur Stanislav-9-2-4  03110
12.Křivka JanWO    03111
13.Papež RadekMrkvica Aleš-8-8149832211
14.Novotný PavelBednařík Marcel-9-5-9  03212
15.Tetur StanislavWO    03213
16.Papež RadekKřivka Jan-6-9-7  03214
17.Novotný PavelMrkvica Aleš-889-7832314
18.Rubeš JakubBednařík Marcel-1-2-1  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Papež Radek13Tetur Stanislav30
Novotný Pavel13Křivka Jan30
Rubeš Jakub13Mrkvica Aleš03
   Bednařík Marcel30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
Bobrzyk David
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:17607:512Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
727  3010
2.Baťka Stanislav
Šimon Peter
 
 
Halas Pavel st.
Vozdecký Jaromír
 
 
710-310 3120
3.Šimon PeterSlavík Jiří-4-5-5  0321
4.Baťka StanislavSlavík Jakub1277  3031
5.Svoboda MichalVozdecký Jaromír1195  3041
6.Bobrzyk DavidHalas Pavel st.-5935 3151
7.Baťka StanislavSlavík Jiří659  3061
8.Svoboda MichalSlavík Jakub858  3071
9.Bobrzyk DavidVozdecký Jaromír999  3081
10.Šimon PeterHalas Pavel st.-7-119-8 1382
11.Svoboda MichalSlavík Jiří1177  3092
12.Bobrzyk DavidSlavík Jakub4613  30102
13.Šimon PeterVozdecký Jaromír9-7-9-9 13103
14.Baťka StanislavSlavík Ondřej878  30113
15.Loukota Zdeněk ml.Slavík Jiří-3-9-8  03114
16.Šimon PeterSlavík Jakub-949-8-823115
17.Baťka StanislavVozdecký Jaromír7127  30125
18.Svoboda MichalSlavík Ondřej448  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimon Peter04Slavík Jiří22
Baťka Stanislav40Slavík Jakub13
Svoboda Michal40Vozdecký Jaromír13
Bobrzyk David30Halas Pavel st.11
Loukota Zdeněk ml.01Slavík Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28604:599TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
766  3010
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
6-69-5-102311
3.Suský StanislavKoníček Marek49-6-373221
4.Valoušek FrantišekPolášek Zdenek388  3031
5.Hanák JiříPolášek Michal692  3041
6.Vala VítězslavSláma Miroslav996  3051
7.Valoušek FrantišekKoníček Marek-6-6-4  0352
8.Hanák JiříPolášek Zdenek758  3062
9.Vala VítězslavPolášek Michal8-6711 3172
10.Suský StanislavTomek Jan7-84-343282
11.Hanák JiříKoníček Marek-8-99-4 1383
12.Vala VítězslavPolášek Zdenek7-511-12-102384
13.Suský StanislavPolášek Michal9117  3094
14.Valoušek FrantišekTomek Jan-5-139-7 1395
15.Vala VítězslavKoníček Marek-9-4-7  0396
16.Suský StanislavPolášek Zdenek87-96 31106
17.Valoušek FrantišekPolášek Michal67-310 31116
18.Hanák JiříTomek JanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suský Stanislav40Koníček Marek31
Valoušek František22Polášek Zdenek13
Hanák Jiří21Polášek Michal04
Vala Vítězslav22Sláma Miroslav01
   Tomek Jan11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26664:549TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Sirbu Jakub
 
 
Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
8-964 3110
2.Sirbu Jan
Vaculík František
 
 
Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
7-98-8-72311
3.Vaculík FrantišekFiala Jiří8-8-87-82312
4.Sirbu JakubGodany Milan11611  3022
5.Pešek OldřichCitterbard Oldřich731  3032
6.Sirbu JanSýkora Daniel-83-106-52333
7.Sirbu JakubFiala Jiří867  3043
8.Pešek OldřichGodany Milan8-76-843253
9.Sirbu JanCitterbard Oldřich-7-11-9  0354
10.Vaculík FrantišekSýkora Daniel-93-7-8 1355
11.Pešek OldřichFiala Jiří-3548 3165
12.Sirbu JanGodany Milan-9-7-8  0366
13.Vaculík FrantišekCitterbard Oldřich68-86 3176
14.Sirbu JakubSýkora Daniel7103  3086
15.Sirbu JanFiala Jiří1071  3096
16.Vaculík FrantišekGodany Milan584  30106
17.Sirbu JakubCitterbard Oldřich-6-119-9 13107
18.Pešek OldřichSýkora Daniel955  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík František22Fiala Jiří13
Sirbu Jakub31Godany Milan13
Pešek Oldřich40Citterbard Oldřich22
Sirbu Jan13Sýkora Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36675:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
7-75-1173210
2.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
811-0-6-62311
3.Hušek JanProkeš Zdeněk-4-10-7  0312
4.Šlancar JiříStávek Radim-1049-8-72313
5.Hušek JindřichPinkas Václav11-66-5-62314
6.Kuchař PavelŠalášek Jiří-9668 3124
7.Šlancar JiříProkeš Zdeněk-9-51210-72325
8.Hušek JindřichStávek Radim-95-6-8 1326
9.Kuchař PavelPinkas Václav757  3036
10.Hušek JanŠalášek Jiří975  3046
11.Hušek JindřichProkeš Zdeněk-4-127-9 1347
12.Kuchař PavelStávek Radim5-567 3157
13.Hušek JanPinkas Václav10-588 3167
14.Šlancar JiříŠalášek Jiří54-86 3177
15.Kuchař PavelProkeš Zdeněk-9-83-5 1378
16.Hušek JanStávek Radim-8-6-1  0379
17.Šlancar JiříPinkas Václav4-686 3189
18.Hušek JindřichŠalášek Jiří8-95-743299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hušek Jan22Prokeš Zdeněk40
Šlancar Jiří22Stávek Radim31
Hušek Jindřich13Pinkas Václav13
Kuchař Pavel31Šalášek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Otáhal Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:50607:736TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Vajbar Antonín
 
 
Mocek Milan
Hřebačka Tomáš
 
 
10-5-7-7 1301
2.Dufek Vladimír
Oslzlý Michal
 
 
Hoch Vítek
Soukal Jiří ml.
 
 
6-6-89-102302
3.Dufek VladimírMocek Milan-4-3-5  0303
4.Otáhal JanHřebačka Tomáš-810-9-4 1304
5.Oslzlý MichalSoukal Jiří st.-75-10-12 1305
6.Vajbar AntonínSoukal Jiří ml.10-98-9-82306
7.Otáhal JanMocek Milan-3-6-9  0307
8.Oslzlý MichalHřebačka Tomáš-8-8-7  0308
9.Vajbar AntonínSoukal Jiří st.-889-1073218
10.Dufek VladimírSoukal Jiří ml.65-6-7-92319
11.Oslzlý MichalMocek Milan-3-4-3  03110
12.Vajbar AntonínHřebačka Tomáš-788-9-623111
13.Dufek VladimírSoukal Jiří st.5-6-7-7 13112
14.Otáhal JanSoukal Jiří ml.-65-781032212
15.Vajbar AntonínMocek Milan-65-10-8 13213
16.Dufek VladimírHřebačka Tomáš-5-4-3  03214
17.Otáhal JanSoukal Jiří st.7-8-9-12 13215
18.Oslzlý MichalSoukal Jiří ml.810-79 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Vladimír04Mocek Milan40
Otáhal Jan13Hřebačka Tomáš40
Oslzlý Michal13Soukal Jiří st.31
Vajbar Antonín13Soukal Jiří ml.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy