Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:22691:540TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirbu Jakub
Pešek Oldřich
 
 
Šťastný Pavel
Mrkvica Aleš
 
 
65-62 3110
2.Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
-8979 3120
3.Vaculík FrantišekTetur Stanislav-5-79-9 1321
4.Sirbu JanKřivka Jan-8-78-9 1322
5.Sirbu JakubMrkvica Aleš1179  3032
6.Pešek OldřichŠťastný Pavel-74-10773242
7.Sirbu JanTetur Stanislav69-512 3152
8.Sirbu JakubKřivka Jan57-106 3162
9.Pešek OldřichMrkvica Aleš779  3072
10.Vaculík FrantišekŠťastný Pavel-87-9783282
11.Sirbu JakubTetur Stanislav11-85-643292
12.Pešek OldřichKřivka Jan85-66 31102
13.Vaculík FrantišekMrkvica Aleš-5888 31112
14.Sirbu JanŠťastný Pavel565  30122
15.Pešek OldřichTetur Stanislav-5776 31132
16.Vaculík FrantišekKřivka Jan-57-4-9 13133
17.Sirbu JanMrkvica AlešWO    30143
18.Sirbu JakubŠťastný PavelWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaculík František22Tetur Stanislav13
Sirbu Jan21Křivka Jan22
Sirbu Jakub30Mrkvica Aleš03
Pešek Oldřich40Šťastný Pavel03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28673:611TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
4-228-233210
2.Blažek Jiří
Šlancar Jiří
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
3510  3020
3.Hušek JanVala Vítězslav88-11-663230
4.Šlancar JiříValoušek František99-76 3140
5.Blažek JiříHanák Jiří6-8-6-7 1341
6.Hušek JindřichSuský Stanislav12711  3051
7.Šlancar JiříVala Vítězslav6-5-4-8 1352
8.Blažek JiříValoušek František728  3062
9.Hušek JindřichHanák Jiří-6-6-8  0363
10.Hušek JanSuský Stanislav-9-9-6  0364
11.Horák OndřejVala Vítězslav98-7-5103274
12.Hušek JindřichValoušek František94-95 3184
13.Hušek JanHanák Jiří-4-74-5 1385
14.Šlancar JiříSuský Stanislav7-81210 3195
15.Hušek JindřichVala Vítězslav10-511-6-72396
16.Hušek JanValoušek František7107  30106
17.Šlancar JiříHanák JiříWO    30116
18.Horák OndřejSuský Stanislav-121167 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek Jan22Vala Vítězslav22
Šlancar Jiří21Valoušek František04
Blažek Jiří11Hanák Jiří30
Hušek Jindřich22Suský Stanislav13
Horák Ondřej20   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40501:652Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Oslzlý Michal
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-10-45-10 1301
2.
 
 
Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
WO    0302
3.Vajbar AntonínSvoboda Michal7-011-343212
4.Pagáč MartinWO    0313
5.Oslzlý MichalBobrzyk David-96-104-42314
6.Otáhal JanBaťka Stanislav-75-38-02315
7.Svoboda MichalWO    0316
8.Oslzlý MichalPagáč Martin886  3026
9.Otáhal JanBobrzyk David-998-843236
10.Vajbar AntonínBaťka Stanislav-148-12-8 1337
11.Oslzlý MichalSvoboda Michal668  3047
12.Otáhal JanPagáč Martin-77-95-92348
13.Vajbar AntonínŠimon Peter6611  3058
14.Baťka StanislavWO    0359
15.Otáhal JanSvoboda Michal6-8-9-9 13510
16.Vajbar AntonínPagáč Martin-6811-3-523511
17.Šimon PeterWO    03512
18.Oslzlý MichalBaťka Stanislav488  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vajbar Antonín22Svoboda Michal12
Oslzlý Michal31Pagáč Martin21
Otáhal Jan13Bobrzyk David11
   Baťka Stanislav21
   Šimon Peter01
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9650:309TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťavík Ondřej
Hoch Vítek
 
 
Papež Jan
Novotný Pavel
 
 
3110  3010
2.Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Sedláček ZdeněkStrouhal Jiří693  3030
4.Šťavík OndřejPapež Radek-8354 3140
5.Soukal Jiří ml.Novotný Pavel12-877 3150
6.Hoch VítekWO    3060
7.Šťavík OndřejStrouhal Jiří366  3070
8.Soukal Jiří ml.Papež Radek-925-983280
9.Hoch VítekNovotný Pavel-8-9-9  0381
10.Sedláček ZdeněkWO    3091
11.Soukal Jiří ml.Strouhal Jiří5106  30101
12.Hoch VítekPapež Radek824  30111
13.Sedláček ZdeněkNovotný Pavel555  30121
14.Soukal Jiří st.WO    30131
15.Hoch VítekStrouhal Jiří-7374 31141
16.Sedláček ZdeněkPapež Radek2812  30151
17.Soukal Jiří st.Novotný Pavel6-10125 31161
18.Soukal Jiří ml.WO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedláček Zdeněk30Strouhal Jiří04
Šťavík Ondřej20Papež Radek04
Soukal Jiří ml.30Novotný Pavel13
Hoch Vítek21   
Soukal Jiří st.10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Pinkas Václav
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23648:557TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šíblová Sára
 
 
Halas Pavel st.
Slavík Ondřej
 
 
-810-5-8 1301
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Vozdecký Jaromír
Slavík Jiří
 
 
-69-9553211
3.Šíblová SáraSlavík Jiří788  3021
4.Stávek RadimHalas Pavel st.411-84 3131
5.Šalášek JiříSlavík Ondřej-84510 3141
6.Prokeš ZdeněkVozdecký Jaromír-6885 3151
7.Stávek RadimSlavík Jiří359  3061
8.Šalášek JiříHalas Pavel st.-8-5-7  0362
9.Prokeš ZdeněkSlavík Ondřej577  3072
10.Šíblová SáraVozdecký Jaromír-886-7-92373
11.Šalášek JiříSlavík Jiří-10-11-5  0374
12.Prokeš ZdeněkHalas Pavel st.7116  3084
13.Šíblová SáraSlavík Ondřej7-8-8993294
14.Stávek RadimVozdecký Jaromír969  30104
15.Prokeš ZdeněkSlavík Jiří758  30114
16.Šíblová SáraHalas Pavel st.9-579 31124
17.Stávek RadimSlavík Ondřej467  30134
18.Šalášek JiříVozdecký Jaromír-7-34-10 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šíblová Sára31Slavík Jiří13
Stávek Radim40Halas Pavel st.13
Šalášek Jiří13Slavík Ondřej04
Prokeš Zdeněk40Vozdecký Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
Sýkora Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43663:711TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
969  3010
2.Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
-7-8-9  0311
3.Godany MilanPolášek Zdenek79-9-9-62312
4.Citterbard OldřichKoníček Marek-4-6-7  0313
5.Fiala JiříSláma Miroslav-7-79-3 1314
6.Sýkora DanielTomek Jan-9673 3124
7.Citterbard OldřichPolášek Zdenek-9-1211-7 1325
8.Fiala JiříKoníček Marek1-8-7-6 1326
9.Sýkora DanielSláma Miroslav883  3036
10.Godany MilanTomek Jan-7-7168-82337
11.Fiala JiříPolášek Zdenek-7-977-62338
12.Sýkora DanielKoníček Marek-457-8123248
13.Godany MilanSláma Miroslav-637-12-32349
14.Citterbard OldřichTomek Jan-9-8-7  03410
15.Sýkora DanielPolášek Zdenek14-55-71232510
16.Godany MilanKoníček Marek-6-7-12  03511
17.Citterbard OldřichSláma Miroslav8-76-101032611
18.Fiala JiříTomek Jan-55-5-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Godany Milan04Polášek Zdenek31
Citterbard Oldřich13Koníček Marek31
Fiala Jiří04Sláma Miroslav22
Sýkora Daniel40Tomek Jan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy