Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Tetur Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573, 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:34740:682TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klabusay Martin
Mrkvica Aleš
 
 
Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
8-4-5-6 1301
2.Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
10-12-13-9 1302
3.Klabusay MartinCitterbard Oldřich9710  3012
4.Křivka JanGodany Milan358  3022
5.Mrkvica AlešSýkora Daniel8-8-13733232
6.Tetur StanislavFiala Jiří676  3042
7.Křivka JanCitterbard Oldřich9-8-913-82343
8.Mrkvica AlešGodany Milan-116-10-4 1344
9.Tetur StanislavSýkora Daniel-928-11-72345
10.Klabusay MartinFiala Jiří3-106-263255
11.Mrkvica AlešCitterbard Oldřich-1098-6-52356
12.Tetur StanislavGodany Milan5-1097 3166
13.Klabusay MartinSýkora Daniel-75-9693276
14.Křivka JanFiala Jiří7-9-9793286
15.Tetur StanislavCitterbard Oldřich8-9103 3196
16.Klabusay MartinGodany Milan747  30106
17.Křivka JanSýkora Daniel5-7-36-1023107
18.Mrkvica AlešFiala Jiří7-7-6-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klabusay Martin40Citterbard Oldřich22
Křivka Jan22Godany Milan13
Mrkvica Aleš13Sýkora Daniel22
Tetur Stanislav31Fiala Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Sláma Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33585:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Michal
Bartošek František
 
 
Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
-9-7-7  0301
2.Sláma Miroslav
Polášek Zdenek
 
 
Pinkas Václav
Šíblová Sára
 
 
-5-8-8  0302
3.Bartošek FrantišekStávek Radim-8-7-5  0303
4.Polášek MichalPinkas Václav899  3013
5.Sláma MiroslavŠíblová Sára5101  3023
6.Polášek ZdenekŠalášek Jiří859  3033
7.Polášek MichalStávek Radim183-4-783243
8.Sláma MiroslavPinkas Václav94-89 3153
9.Polášek ZdenekŠíblová Sára6-87-743263
10.Bartošek FrantišekŠalášek Jiří-4-8-6  0364
11.Sláma MiroslavStávek Radim-4-71113-62365
12.Polášek ZdenekPinkas Václav694  3075
13.Bartošek FrantišekŠíblová Sára-7-6-7  0376
14.Polášek MichalŠalášek Jiří-6727 3186
15.Polášek ZdenekStávek Radim-6-67-4 1387
16.Bartošek FrantišekPinkas Václav7-4-2-4 1388
17.Polášek MichalŠíblová Sára-26-87-92389
18.Sláma MiroslavŠalášek Jiří10106  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartošek František04Stávek Radim31
Polášek Michal31Pinkas Václav13
Sláma Miroslav31Šíblová Sára22
Polášek Zdenek31Šalášek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:46518:668TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Slavík Ondřej
 
 
Šťavík Ondřej
Hoch Vítek
 
 
-10-4-3  0301
2.Vozdecký Jaromír
Slavík Jiří
 
 
Sedláček Zdeněk
Soukal Jiří ml.
 
 
8126  3011
3.Slavík OndřejŠťavík Ondřej-5-4-1  0312
4.Vozdecký JaromírHoch Vítek-9-64-8 1313
5.Slavík JiříSoukal Jiří ml.748  3023
6.Halas Pavel st.Sedláček Zdeněk15-4-10-7 1324
7.Vozdecký JaromírŠťavík Ondřej-5-7-1  0325
8.Slavík JiříHoch Vítek-107-69-12326
9.Halas Pavel st.Soukal Jiří ml.138-7-7-132327
10.Slavík OndřejSedláček Zdeněk-8-85-10 1328
11.Slavík Jiř튝avík Ondřej-9-5-5  0329
12.Halas Pavel st.Hoch Vítek-5-6-3  03210
13.Slavík OndřejSoukal Jiří st.-3-6-8  03211
14.Vozdecký JaromírSedláček Zdeněk-7-11-6  03212
15.Halas Pavel st.Šťavík Ondřej-10-7-6  03213
16.Slavík OndřejHoch Vítek-779-8-623214
17.Vozdecký JaromírSoukal Jiří st.8-5-10-0 13215
18.Slavík JiříSedláček Zdeněk-9299 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Ondřej04Šťavík Ondřej40
Vozdecký Jaromír04Hoch Vítek40
Slavík Jiří22Soukal Jiří ml.11
Halas Pavel st.04Sedláček Zdeněk31
   Soukal Jiří st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:187:54415:658TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papež Jan
Lang Jiří
 
 
Vajbar Antonín
Otáhal Jan
 
 
-4-7-8  0301
2.Maška Květoslav
Rubeš Jakub
 
 
Dufek Vladimír
Oslzlý Michal
 
 
10-6-4-6 1302
3.Papež JanVajbar Antonín-8-6-8  0303
4.Lang JiříOslzlý Michal-3-4-6  0304
5.Maška KvětoslavDufek Vladimír-8-99-8 1305
6.Rubeš JakubOtáhal Jan-4-9-4  0306
7.Lang JiříVajbar Antonín-3-4-4  0307
8.Maška KvětoslavOslzlý Michal-9-7-7  0308
9.Rubeš JakubDufek Vladimír-6-6-7  0309
10.Papež JanOtáhal Jan-8-79-6 13010
11.Maška KvětoslavVajbar Antonín10-7-6-6 13011
12.Rubeš JakubOslzlý Michal-8-7-9  03012
13.Papež JanDufek Vladimír-9-9-9  03013
14.Lang JiříOtáhal Jan-4-3-6  03014
15.Rubeš JakubVajbar Antonín-3-2-8  03015
16.Papež JanOslzlý Michal-49-6-8 13016
17.Lang JiříDufek Vladimír-4-4-6  03017
18.Maška KvětoslavOtáhal Jan9-98-6-723018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Papež Jan04Vajbar Antonín40
Lang Jiří04Oslzlý Michal40
Maška Květoslav04Dufek Vladimír40
Rubeš Jakub04Otáhal Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
Bobrzyk David
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:41769:751nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
107-6-1183210
2.Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
Kuchař Pavel
Šlancar Jiří
 
 
3-6-97-122311
3.Baťka StanislavHušek Jindřich-77-7-7 1312
4.Svoboda MichalŠlancar Jiří-13-85-6 1313
5.Pagáč MartinHušek Jan7-95-10-82314
6.Bobrzyk DavidKuchař Pavel-57-5-8 1315
7.Svoboda MichalHušek Jindřich107-9-793225
8.Pagáč MartinŠlancar Jiří569  3035
9.Bobrzyk DavidHušek Jan-511-9893245
10.Baťka StanislavKuchař Pavel-3118-993255
11.Pagáč MartinHušek Jindřich7-10-8-11 1356
12.Bobrzyk DavidŠlancar Jiří7-8-6-8 1357
13.Baťka StanislavHušek Jan-5-758-182358
14.Svoboda MichalKuchař Pavel-7955 3168
15.Bobrzyk DavidHušek Jindřich-106-8-8 1369
16.Baťka StanislavŠlancar Jiří5-797 3179
17.Svoboda MichalHušek Jan-8-84443289
18.Pagáč MartinKuchař Pavel119-7-943299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baťka Stanislav22Hušek Jindřich31
Svoboda Michal31Šlancar Jiří22
Pagáč Martin22Hušek Jan22
Bobrzyk David13Kuchař Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Suský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26617:529TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
Lukša Břetislav
Vaculík František
 
 
796  3010
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Sirbu Jakub
Sirbu Jan
 
 
-4-7-9  0311
3.Valoušek FrantišekSirbu Jakub-8-11-12  0312
4.Suský StanislavVaculík František274  3022
5.Hanák JiříLukša Břetislav358  3032
6.Vala VítězslavSirbu Jan-87-103-52333
7.Suský StanislavSirbu Jakub-5-99-5 1334
8.Hanák JiříVaculík František54-86 3144
9.Vala VítězslavLukša Břetislav8-4-98-92345
10.Valoušek FrantišekSirbu Jan798  3055
11.Hanák JiříSirbu Jakub3-37-873265
12.Vala VítězslavVaculík František273  3075
13.Valoušek FrantišekLukša Břetislav-95-8-9 1376
14.Suský StanislavSirbu Jan-9389 3186
15.Vala VítězslavSirbu Jakub-3-4-1  0387
16.Valoušek FrantišekVaculík František5910  3097
17.Suský StanislavLukša Břetislav1-1077 31107
18.Hanák JiříSirbu Jan855  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valoušek František22Sirbu Jakub31
Suský Stanislav31Vaculík František04
Hanák Jiří40Lukša Břetislav22
Vala Vítězslav13Sirbu Jan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy