Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
Bobrzyk David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:37702:685Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
Bednařík Marcel
Tetur Stanislav
 
 
-67-10-10 1301
2.Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
Křivka Jan
Mrkvica Aleš
 
 
58-85 3111
3.Baťka StanislavBednařík Marcel-10-95243221
4.Bobrzyk DavidTetur Stanislav1210-7-12103231
5.Svoboda MichalKřivka Jan910-89 3141
6.Pagáč MartinMrkvica Aleš12-1016 3151
7.Bobrzyk DavidBednařík Marcel-7-3-4  0352
8.Svoboda MichalTetur Stanislav-6-5-9  0353
9.Pagáč MartinKřivka Jan-9477 3163
10.Baťka StanislavMrkvica Aleš35-136 3173
11.Svoboda MichalBednařík Marcel-710-5-2 1374
12.Pagáč MartinTetur Stanislav-77-128-92375
13.Šimon PeterKřivka Jan-49-37-72376
14.Bobrzyk DavidMrkvica Aleš-43410 3186
15.Pagáč MartinBednařík Marcel-7-6-5  0387
16.Šimon PeterTetur Stanislav7-729 3197
17.Bobrzyk DavidKřivka Jan-8-978432107
18.Svoboda MichalMrkvica Aleš-6-6910-1223108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baťka Stanislav20Bednařík Marcel31
Bobrzyk David31Tetur Stanislav22
Svoboda Michal13Křivka Jan13
Pagáč Martin22Mrkvica Aleš13
Šimon Peter11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Valoušek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15604:474TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
958  3010
2.Vala Vítězslav
Fridrich Bronislav
 
 
Papež Jan
Rubeš Jakub
 
 
-4289 3120
3.Valoušek FrantišekPapež Radek-9-35-8 1321
4.Fridrich BronislavNovotný Pavel-8-79-5 1322
5.Hanák JiříPapež Jan757  3032
6.Suský StanislavRubeš Jakub854  3042
7.Fridrich BronislavPapež Radek-96-5883252
8.Hanák JiříNovotný Pavel-7427 3162
9.Suský StanislavPapež Jan735  3072
10.Valoušek FrantišekRubeš Jakub677  3082
11.Hanák JiříPapež Radek657  3092
12.Suský StanislavNovotný Pavel10119  30102
13.Vala VítězslavPapež Jan855  30112
14.Fridrich BronislavRubeš Jakub668  30122
15.Suský StanislavPapež Radek4-977 31132
16.Vala VítězslavNovotný Pavel7-7128 31142
17.Fridrich BronislavPapež JanWO    03143
18.Hanák JiříRubeš Jakub656  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valoušek František11Papež Radek13
Fridrich Bronislav21Novotný Pavel13
Hanák Jiří40Papež Jan03
Suský Stanislav40Rubeš Jakub04
Vala Vítězslav20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25621:466TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirbu Jakub
Sirbu Jan
 
 
Vozdecký Jaromír
Slavík Jiří
 
 
-108-5753210
2.Lukša Břetislav
Novosad Jiří
 
 
Halas Pavel st.
 
 
WO    3020
3.Sirbu JanSlavík Jiří-513-6-3 1321
4.Lukša BřetislavHalas Pavel st.-1211-65-52322
5.Sirbu JakubVozdecký Jaromír456  3032
6.Novosad JiříWO    3042
7.Lukša BřetislavSlavík Jiří-9-5-7  0343
8.Sirbu JakubHalas Pavel st.9611  3053
9.Novosad JiříVozdecký Jaromír810-12-393263
10.Sirbu JanWO    3073
11.Sirbu JakubSlavík Jiří6-10-45-92374
12.Novosad JiříHalas Pavel st.-6-12-9  0375
13.Sirbu JanVozdecký Jaromír289  3085
14.Lukša BřetislavWO    3095
15.Novosad JiříSlavík Jiří-8-6-9  0396
16.Sirbu JanHalas Pavel st.-513-10-3 1397
17.Lukša BřetislavVozdecký Jaromír847  30107
18.Sirbu JakubWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sirbu Jan12Slavík Jiří40
Lukša Břetislav12Halas Pavel st.31
Sirbu Jakub21Vozdecký Jaromír04
Novosad Jiří12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Hušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:27717:627TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Pavel
Horák Ondřej
 
 
Polášek Zdenek
Polášek Michal
 
 
-8694 3110
2.Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
1193  3020
3.Hušek JanKoníček Marek1058  3030
4.Šafaříková SandraPolášek Zdenek1394  3040
5.Kuchař PavelSláma Miroslav-7-789-52341
6.Horák OndřejPolášek Michal-610-9793251
7.Šafaříková SandraKoníček Marek-66-7-7 1352
8.Kuchař PavelPolášek Zdenek-9-9-9  0353
9.Horák OndřejSláma Miroslav867  3063
10.Hušek JanPolášek Michal-711-8-14 1364
11.Kuchař PavelKoníček Marek-754-5-92365
12.Horák OndřejPolášek Zdenek-1010-2983275
13.Hušek JanSláma Miroslav-9436 3185
14.Šafaříková SandraPolášek Michal-10789 3195
15.Horák OndřejKoníček Marek5107  30105
16.Hušek JanPolášek Zdenek99-75 31115
17.Šafaříková SandraSláma Miroslav-1084-6432125
18.Kuchař PavelPolášek Michal-94-86632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek Jan31Koníček Marek22
Šafaříková Sandra31Polášek Zdenek13
Kuchař Pavel13Sláma Miroslav13
Horák Ondřej40Polášek Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:36640:640TJ Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oslzlý Michal
Novák Jiří st.
 
 
Godany Milan
Sýkora Daniel
 
 
-118-8-7 1301
2.Vajbar Antonín
Otáhal Jan
 
 
Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
8-267 3111
3.Novák Jiří st.Godany Milan-3-8-8  0312
4.Vajbar AntonínSýkora Daniel1187  3022
5.Otáhal JanCitterbard Oldřich-911-912-102323
6.Oslzlý MichalFiala Jiří8-10-7253233
7.Vajbar AntonínGodany Milan916  3043
8.Otáhal JanSýkora Daniel-99-99-82344
9.Oslzlý MichalCitterbard Oldřich588  3054
10.Novák Jiří st.Fiala Jiří-4-7-9  0355
11.Otáhal JanGodany Milan11-7-9-8 1356
12.Oslzlý MichalSýkora Daniel8-35-6-92357
13.Novák Jiří st.Citterbard Oldřich-8-7-9  0358
14.Vajbar AntonínFiala Jiří4710  3068
15.Oslzlý MichalGodany Milan-76-57-82369
16.Novák Jiří st.Sýkora Daniel-5-47-8 13610
17.Vajbar AntonínCitterbard Oldřich878  30710
18.Otáhal JanFiala Jiří4-9-9-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Jiří st.04Godany Milan31
Vajbar Antonín40Sýkora Daniel31
Otáhal Jan04Citterbard Oldřich22
Oslzlý Michal22Fiala Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33599:610TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Sedláček Zdeněk
 
 
Stávek Radim
Hycl David
 
 
9-66-3-52301
2.Hřebačka Tomáš
Šťavík Ondřej
 
 
Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
6-79-783211
3.Šťavík OndřejProkeš Zdeněk584  3021
4.Kubík JosefStávek Radim-7-11-5  0322
5.Hřebačka TomášPinkas Václav-685-1063232
6.Sedláček ZdeněkHycl David-68-9-4 1333
7.Kubík JosefProkeš Zdeněk-4-5-9  0334
8.Hřebačka TomášStávek Radim1-1158 3144
9.Sedláček ZdeněkPinkas Václav-5-6-9  0345
10.Šťavík OndřejHycl David869  3055
11.Hřebačka TomášProkeš Zdeněk-710-3-6 1356
12.Hoch VítekStávek Radim-3-7-2  0357
13.Šťavík OndřejPinkas Václav10-10-4723267
14.Kubík JosefHycl David8156  3077
15.Hoch VítekProkeš Zdeněk-5-7-9  0378
16.Šťavík OndřejStávek Radim8-829 3188
17.Kubík JosefPinkas Václav489  3098
18.Hřebačka TomášHycl David-101049 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťavík Ondřej40Prokeš Zdeněk31
Kubík Josef22Stávek Radim22
Hřebačka Tomáš31Pinkas Václav13
Sedláček Zdeněk02Hycl David13
Hoch Vítek02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy